Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rekao je da Juventus mora ostati mlad, ironija ime kluba znaci mladost, onda spekulacije oko Dania Alvesa i Mashcerana Dani bi trebao da predje, svi mediji u Italiji i Spaniji bruje o tome. Tokom sledece nedelje, verovatno ponedeljak, bi trebalo da se finalizuje transfer, mada moze nesto neocekivano da se desi jbg desava se. Mashcerana nema sanse da pusti Barselona, previse bitan igrac.

    Transfer Berardija mi se ne svidja ni najmanje, posebno ne za te pare za koje se spominje da ce doci. Marotta je rekao da ce uraditi sve ne bi li Morata ostao u klubu.

    Ne brini se Brajki za Dibalu i Pogbu, ne prodaje Juve svoje zvezde dok su jos mladi, mozda tamo kad dodju u Vidalove godine, tj kad bude zadnji rok da se uzme velika kinta. I sam Marotta je rekao da su povratili onaj sjaj sa kraja '90-ih i da ce odbiti ponude i preko 100M za Pogbu jer su u mogucnosti da to urade. Jedino ako ne pocnu da se ponasaju placenicki i budu trazili neke ludacek ugovore, onda daleko im kuca.

    Comment


    • @Proto Juventus znaci mladost, ali nadimak je "Stara dama", tako da ne cudi nista
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Dani Alves accepted a 2-year deal (with an option for 1 more) from Juventus that will see him be paid 3.5m + bonuses per year. #GdS
        http://www.football-italia.net/85098...-juventus-done

        Otprilike da je Dani gotova stvar, sad nzm kakav je Dani u ovim godinama apgrejd u odnosu na prošlogodišnjeg Kvardada.

        Ako je istina Dani će biti među najplaćenijim igračima tima.

        Vest Hem nam nudi 15 milki za Pereiru, ja bih ga pustio da se pitam.

        I na kraju vest koja me je jutros najviše obradovala, koja pokazuje da se klub vratio na veličinu pre Farsopolija

        http://www.football-italia.net/85090...jected-man-utd !!!!

        Comment


        • Potvrdio Marota da je zavrsen transfer oko Dani Alvesa i da ce preci kod nas, a usput i potvrdio odlazak Morate.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Potvrdio je i ostanak Lištajnera, odn. da ne ide u Čelzi.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Potvrdio Marota da je zavrsen transfer oko Dani Alvesa i da ce preci kod nas, a usput i potvrdio odlazak Morate.
              Где ће бре?
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • U Real pa cenim iz Reala u Arsenal.

                Comment


                • Preprodace ga Real negde, nazalost...
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • I treba Morati liga kao sto je Engleska ili Spanija, igra se otvorenije i vise prostora za njega. Gde god da ode bice odlican, nesto slicno kao sto je bio dobar za nas u LS. Serie A je jako teska liga za napadace, msm pre svega za ofanzivno orijentisane igrace, AMF, CF, LFW... cak iako fali igrackog kvaliteta.

                    Comment


                    • Proto, msm da ta priča nema veze puno sa kvalitetom lige, jednostavno tako orijentisani pre svega da ne prime gol.... ta orijentisanost pogotovo kad se igra protiv Juventusa.

                      Mada Juve je u Italiji druga dimenzija, koliko god ja vole Alvara, ne mogu da se otmem utisku da je morao da ima bolje brojke.

                      Ono što će ostati ucrtano kada Alvaro ode jeste da je čovek u svakom jakom meču kada je trebalo dao gol.

                      Comment


                      • Odlazi Alvaro na pola filma,nedorecen

                        Uf kolko ce mi mrsko biti ako na kraju zavrsi kod Vengera
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Najgore od svega sto ce Alegri biti kriv sto ce otici, osta bi on da ima startno mesto u timu, ali alegri favorizuje duo Dybala&Mandzukic. U Realu nece igrati sigurno, barem ne kao starter, jedino da ide u EPL.

                          Ja bih voleo da ostane, gotivim ga nenormalno ali ako on odluci da mu je bolje da ide u neki drugi klub i bude starter onda jbg zelim mu sve najbolje. Ma ne bi njemu bilo lose EPL nebitno koji klub je u pitanju. U EPL brzina i eksplozivnost je veoma bitna, a to Morata ima na pretek, plus otvorena igra. Trpao bi golove ko lud.

                          Comment


                          • Sa današnjom izjavom Alvara je sve jasno - ide on ! Pored toga Zrikavi izjavio da su pregovori sa Realom oko Alvara ostali neuspešni, ne bukvalno tako, ali između redova.

                            Ako Real dovede Levandovskog nema on tamo šta da traži, osim ako mu se greje klupa....mada ruku na srci i kod nas je pretežno to radio.

                            Crta se on u Arsenalu, najveći transfer Arsenala i to....mada igraće on i na EP sada, može baš taj turnir da mu karijeru povuče snažno ka napred.

                            Comment


                            • Nek ide budala sebe ce samo zajebat da je osto u Juventusu imao bi sansu da bude veliki igrac ovako odlazi u prosjek ili mozda cak u propast.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Ne pita se on.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X