Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima i ovo

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Meni se iskreno dopada, jako prosto, a jako moderno i u skladu sa vremenom.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Orsolini na leto potpisuje za Juventus, cena 6.5 miliona. Do kraja sezone ostaje u Askoliju na pozajmici, kazu da je dobar tehnicar i dribler, ja ga nisam gledao nikad, vidim da ga Brajko kuje u zvezde
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Orsolini na leto potpisuje za Juventus, cena 6.5 miliona. Do kraja sezone ostaje u Askoliju na pozajmici, kazu da je dobar tehnicar i dribler, ja ga nisam gledao nikad, vidim da ga Brajko kuje u zvezde
          Cuj dobar. Strasan dribler.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Porede ga sa Robenom, kažu "italijanski Roben", mene lično potseća na Karaska, taj tip, hitar, dribla, dobar šut.

            I da, voli da igra na desnoj strani iako je krilo.

            Dogodine kad Alegri stavi Pjacu-Dibalu-Orsolinija gore u 4-3-3 ima samo da pršti.

            A iza trio Dahud-Markizio-Pjanić, na golu Grande, a poslednja linija Alveš-Bonući-Kjelini-Sandro. I da ne zaboravimo Iguaina na sve to ( naravno da će Orsolini i Pjaca šansu juriti sa fosne, ovo su samo moji vlažni snovi).

            Nov grb, odma po netu krenuli da se pojavljuju i dresovi za sledeću sezonu sa novim grbom, ovog puta gostujući



            Meni lično fenomenalan.

            Comment


            • http://www.independent.co.uk/sport/f...-a7533006.html

              Au, al je članak

              Comment


              • Dobar clanak, al mi masu grdan grb, na gostujuce dresove moze da prodje.

                Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                Comment











                • Ovo su ovogodišnji dresovi

                  Comment


                  • Danas sam baš isforsirao

                    http://www.mozzartsport.com/vesti/pr...od-svih/156792

                    Comment


                    • Sto neko rece, na prvi pogled uzas, a sto ga vise gledam nekako mi lepsi. Sta znam, ja sam bio bas iznerviram ovom promenom, ali ovi nasi nisu nikad pogresili do sad sto se tice tih inovacija pa hajde da vidimo.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Nisi ti jedini iznerviran, masa Juventina je, pogotovo Italijani.

                        Ja stvarno nemam ništa protiv, npr. više sam poludeo kad su ime stadiona Crvenen zvezde, tzv. "Marakana" promenili u "Stadion Rajko Mitić".

                        Ovo je bzv, a pored toga i nije da mi je užas, nije sada ni nešto wow, ok je.

                        Comment


                        • Iskidali su s grbom. Ljudi uvek kukaju na promene, pogotovo drastične, ništa čudno. Za 20 godina će gomila klubova imati grbove ovakvog tipa i tad će se drugačije gledati na ovaj potez kluba. Makar tako kaže moja kristalna kugla.

                          Comment


                          • I ako obozavam i postujem tradiciju, meni se svidja. Uvek sam za promene u koliko su kvalitetne.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Dybala will extend his contract with Juve. Paulo's agents wants to include a release clause of €150m but Juve has rejected it. [Mediaset]

                              Zvanicno valjda posle utakmice sa Laziom, ugovor do 2021.

                              Juve target Tolisso: "Juventus are a historic club, I'm honored by their interest but I'm only focusing about Lyon right now."

                              Comment


                              • Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X