Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ozenio se Nando,nek' mu je sa srecom




    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Stigao Mandžukara











      Nek je sa srećom, sto komada po sezoni da daš, pa zajedno do ušatog.
      Last edited by Brajkula; 22-06-15, 09:34.

      Comment


      • http://www.sportske.net/vest/transfe...ku-229017.html

        Sada i zvanicno ode Tevez u Boku,dobicemo 3-4 miliona plus Gvida Vadalu,mladog igraca za koga su rekli da je "novi Messi",mada ih ima puno sada koji nose taj nadimak.
        Hvala ti Karlitose na svemu,u pocetku sam se plasio da ne bude problema sa ponasanjem ali si pokazao pravi respekt i prema treneru i prema navijacima i hvala ti za ove divne 2 godine u Juventusu,neka je sa srecom pa da treses i dalje mreze u rodnoj Argentini.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Hvala bratu Karlosu i nadam se da će ga mladi Dibala po učinjenom u dresu Juvea brzo prejebati.

          Nego neverovatno mi da još nismo doveli nijednog Italijana (ako se izuzme Rugani, koji je naš igrač), a i od jedne od najstarijih ekipa u ligi polako postajemo jedna od mlađih.

          Comment


          • Jbg,ovi nasi hoce Veratija ali to je misaona imenica samo
            Zaza i Berardi dosli samo ne znam ko ce igrati ove sezone kod nas a ko u Sasuolu
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Jbg,ovi nasi hoce Veratija ali to je misaona imenica samo
              Zaza i Berardi dosli samo ne znam ko ce igrati ove sezone kod nas a ko u Sasuolu
              Ma gde došli, traži Sasuolo po 15 milke za po svakog, ukupno dakle 30.

              Comment


              • [VINE]e5DqLuwllU0[/VINE]

                Rugani brat ala ce ovako i sledece sezone


                [VINE]e5DquEAdZPp[/VINE]

                Daj 15 milki za Berardija,jebes Zazu,gledaj kakav pas je poslao decko
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Comment


                  • A ovo mangupiranje

                    Comment


                    • Ima sa Marcelom isto na plazi sprdaju se po Americi tamo
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Comment




                        • Osam igrača ispod 25 godina naredne sezone u dresu Juvea.

                          Comment


                          • Originally posted by Henryj View Post
                            Baci oko okano svoje jedini http://www.juvebalkan.com/kolumne/ga...la-carlos/7880

                            Comment


                            • kad se setim samo šta je on radio Luizu,kolko je ovaj bio nemoćan protiv njega nije mogo da se izbori sa njim pa ga je na kraju išutirao
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Фина причица.

                                Naime, kako javlja ESPN, postoji neka vrsta dogovora sa Amerikancima da se Pirlo u januaru vrati u Juventus i odigra nekoliko meseci za "Bjankonere". Ovo će mu pomoći da ostane na oku Konteu za EP, kada bi trebalo da se oprosti od dresa "Azura"
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X