Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kažem ja pre neki dan da su mu širi kukovi od ramena.

    Biće to sve pet.

    Comment


    • Covek nosi dva pistolja. Ne bih se zajebavao
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Sada citam da je Siti davao oko 60 milki za Bonucija, a njemu licno duplo vecu platu nego sto ima u Juveu i on ih legenda ladno odbio uz obrazlozenje tipa: "Ostajem ovde jer mislim da sa ovim timom imam vece sanse da uzmem LS!"
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • I ovakav je bolji

            Comment


            • Niko ih nije poredio na terenu.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Da li bi vise voleli da izgledate kao Iguain ili Kao Ziru, a da sa loptom ne mozete da pretrcite 5 metara a da ne poginete? Da ste fudbaler, kratak bi vam zivot bio.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Da li bi vise voleli da izgledate kao Iguain ili Kao Ziru, a da sa loptom ne mozete da pretrcite 5 metara a da ne poginete? Da ste fudbaler, kratak bi vam zivot bio.
                  Ako cemo tako, onda je najbolje biti debeli Ronaldo.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Comment


                    • Mnogo mi se sekiraju ljudi za Gonzala,a jos 15-ak dana do pocetka lige...lagano lagano
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Znaci prodao ga Napoli po kilu
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Znaci prodao ga Napoli po kilu
                          Bas su debelo zaradili
                          Sredice se Higuain, znajuci kakvi su treninzi kod Veselog, ne bi me cudilo da za 15 dana smrsa jedno 10-15 kg
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Mnogo mi se sekiraju ljudi za Gonzala,a jos 15-ak dana do pocetka lige...lagano lagano
                            ma dva kola odigras, pa jbn reprezentativna pauza, pa tek onda se hvata zalet za ligu i LS istovremeno. Nema sikiriki, bice on top.

                            Comment


                            • Proslo ljeto kad je zelio da ode Sarri je rekao da to nikad nije primijetio na treninzima jer na njima maksimalno radi i najvise od svih se trudi...profesionalac je Pipita i zeljan je trofeja zbog cega tako da ce se srediti

                              Opet moram biti dosljedan i reci da bi ja svakog fudbalera koji dodje ovakav kaznio
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ma opušteno sa Pipitom, Dibalica se sprda sa pojmom fudbala.

                                Šeta se kroz VH. BOG !!!! 200 miliona krenulia licitacija.

                                Comment

                                Working...
                                X