Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo moj brat, oba gola dao Bajernu te godine (poslednja sezona u Štutgartu), otac svevišnji fudbala, kompletan fudbaler, a i Švabe su uvek kidale u napem dresu, otprilike to je neka ta vojnička atmosfera koju oni gaje preferiraju

    Comment


    • Gianluca Di Marzio ‏@DiMarzio 37m37 minutes ago View translation
      Positive le visite mediche di #Khedira con la @juventusfc, tra poco gli aggiornamenti su @SkySport 24
      Khedira prosao lekarske preglede.

      Comment


      • Dybala danas na pregledima i cim se zavrse potpisuje ugovor
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Kedira sjajno pojacanje ali ipak kao zamena za Vidala/Pogbu downgrade.
          Takodje ne verujem da odlaze oba igraca,mada je za Pogbu samo pitanje kada ce otici,ne i da li ce... Tako da u slucaju neke sumanute cifre ne bi trebalo da zalite mnogo...

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment




          • Bratić, ajde iskidaj ti kao i Alvara po da se veselimo propisno.

            Comment


            • https://www.facebook.com/20800846922...type=2&theater

              Kako se sprdaju braca
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Najbolji ROAD TO BERLIN sastavljen, naravno SKY SPORT



                klik na sliku da krene video.

                Comment


                • Last edited by Prototype; 02-06-15, 17:49.

                  Comment


                  • Lagano Proto, samo lagano, zna Bobo, osvajamo.

                    Comment


                    • Gotivan lik mnogo Vijeri
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ekipa koja je u poslednjem meču finalista u Berlinu popeglala Barsu



                        Evo i Barse

                        Spoiler


                        I opet ćemo

                        Spoiler


                        Comment


                        • Bufon, Ferara, Turam, Doktor Igor Tudor, Takinardi, Montero,
                          Zambrota, Kamoranezi, Nedved, Davids i Sandro Macka Del Piero.
                          Srecna vremena, velika ekipa...
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Overmans nas provukao promašio neku ludilo šansu, inače pikali smo sa crvenim kartonom dobar deo meča, ne mogu da se setim ko je crveneo i onda u produžetku džoker Zalajeta, ćao zdravo.....

                            Inače msm i da je Antara vodio Barsu u tom meču.....ako se ne varam.

                            Comment


                            • Nije, Antara je kasnije, dok je Davids igrao za Barsu. Koliko se ja secam a verujem da sam u pravu.
                              Ovog u Barsinom timu sto je pored golmana ne mogu nikako da se setim koji je.
                              Ali pazi Rikelmea, OTAC!
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Nije, Antara je kasnije, dok je Davids igrao za Barsu. Koliko se ja secam a verujem da sam u pravu.
                                Ovog u Barsinom timu sto je pored golmana ne mogu nikako da se setim koji je.
                                Ali pazi Rikelmea, OTAC!
                                Ne mozes da se setis Thiaga Motte Antic je dosao u januaru 2003. tokom sezone 2002/2003. Davids i Sorin su dosli u janauru. Valdesa je Antic ubacio u prvoj postavi, takodje i Iniesta debitovao dok je on bio trener. A Xavi bio tranquerista

                                Comment

                                Working...
                                X