Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prelazni rok nije jos ni poceo a mi vec doveli 3 igraca,Rugani,Dybala i Kedira.
    Da napomenem jos i Zazu koji je u januaru potpisao znaci 4 igraca.
    Fernando verovatno ide,Pirlo gotovo sigurno,nadam se da ce na transfer listu staviti OGbonu i De Ciglu,a Padoina sam kroz ovaj period nesto zgotivio tako da bi mi bilo drago da ostane(ne mogu da verujem sta sam upravo napisao)

    P.S. Gigi produzio ugovor na jos 3 godine
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Rugani je naš igrač iz omladinskog pogona, a bio je na pozjamici u Empoliju.

      Nisam čuo da je Zaza potpisao. Možda sam nešto prespavao.

      Comment


      • Bilo price u januaru da je potpisao ugovor i da ce od leta igrati za nas,i nekih 15 milki ide Sasuolo tako sam nesto ja procitao.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Ma nema nista od Zaze. To bile price, dosada bi to bilo oficijalno ako je bilo ikakvog dogovora

          Comment


          • Ja sam mislio da je to ozvaniceno u januaru,eto moja greska onda
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment




            • Bla, bla, bla....

              Comment


              • Morata: 'I owe Juventus'
                By Football Italia staff


                Alvaro Morata assured he owes “a debt to Juventus. They gave me so much and I want to repay them.”

                The striker joined last summer in a complex two-year loan with option to buy from Real Madrid, taking the Bianconeri all the way to the Champions League Final.

                “It has been an important year for me,” he told reporters while on international duty with Spain.

                “I am glad that I changed club, as I wouldn’t be here otherwise. I owe a debt to Juventus. They took a gamble and believed in me. They gave me so much and I want to repay them.

                “I’m happy at Juve and see no reason to leave. Of course it’s a very different way of playing football compared to Spain, but I’m learning.”

                Morata’s impressive performances in Italy have earned him a regular place in the Roja squad.

                “A striker always thinks of scoring, but there are so many players here who can find the net. I do not feel tired at the end of the season, as the national team is always like a celebration. I hope to be in this side for as long as possible.”

                Comment




                • Samo Markizio Klaudio.

                  Comment


                  • Најјачи су ми ови жабари и њихова мода.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Fale jos sobne papuce
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Gianluca Di Marzio:"Večeras odlučujući sastanak između čelnika Juventusa i Sassuola u vezi sa transferima Zaze i Berardia. Juventus nudi 27 miliona eura za oba igrača što i odgovara upravi Sassuola, ali je problem u detaljima. Sassuolo želi barem jednog na posudbi za narednu sezonu. Preferiraju da to bude Berardi."
                        Bolje da ide Zaza na pozajmicu nego Berardi
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
                          Најјачи су ми ови жабари и њихова мода.
                          Umeju ljudi.

                          Comment


                          • Operacija Mandžukić završena. Hrvatski reprezentativac stiže u Juve za 15 miliona eura i u naredne četiri godine će dobijati 3,5 miliona eura po sezoni.[Gianluca Di Marzio]

                            Pored toga, baš kao što smo ranije i pisali, postignut je dogovor sa Sassuolom u vezi transfera Zaze i Berardia. Doveli smo ih za 26,5 miliona eura. Juventus će u narednim sedmicama odlučiti koji od njih dvojice ostaje u klubu, a koji ide na posudbu.
                            Znaci po svemu sudeci Karlitos ide a i Ljorente isto.Premnogo bi bilo napadaca a da pri tome ne ode niko.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ako Mandzo bude igrao ispred oca svih igrica Morate treba zapaliti Torino cijeli...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Meni ova transfer pao sto bi se reklo s' neba pa u rebra,mora Alvaro u prvu
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X