Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim dobro, to je kad bi se Pogba računao oko 120-130 miliona, pa da bude 65 plus Verati

    Kako li je Milan izgubio Veratija i Pirla, meni nije jasno kakvi mamlazi. Duša me boli za svaki Pirlov pas što napravi u Juveu.

    Comment


    • Čekaj kako je to Milan izgubio Marka Veratija ? Ne razumem, kada su oni njega imali pa da ga izgube ?

      Comment


      • Ja sam bio ubedjen da je taj klinac bio u Milanu sezonu i otisao, sad vidim da je on direktno iz Peskare otišao u PSG...

        Jel bio još neki Verati u Milanu, nemojte me praviti ludim, ne mogu sad da se setim? A Možda sam stvarno lud

        Comment


        • Moze sve samo ne Kavani
          Mada polako da osvoji Juve prvo LS pa cemo onda da vidimo ... mozda Pogbica onda i ostane, a cena moze samo da mu ide gore
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=972353

            Pravda je zadovoljena konacno,tesko ce nam dati pare ali verujem da bi titule mogli da vrate,drago mi je sto je istina isplivala na povrsinu
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Neđe pročitah, Tevez u Boki Juniors...
              Last edited by Dule Krtola; 25-03-15, 10:47.

              Comment


              • За једно 3 године можда.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Kad mu istekne ugovor znaci na leto 2017
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Njemu je mislim ugovor do ljeta naredne godine kada ce i otici tamo,a do tada ce Juve naci zamjenu

                    Contract until: 30.06.2016
                    http://www.transfermarkt.co.uk/carlo...l/spieler/4276
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Jeste istripovao sam se ipak ej do 2016-te.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Mogao bi Jovetić biti fina zamjena za Karlosa. Možda ga nebi puno platili a dobar igrač. Možda i idealan za Juve.

                        Comment


                        • ''Dao bih milion da osvojim Ligu šampiona, igrao bih besplatno godinu da sa Juventusom...''


                          Autor: Sport Centar
                          Datum: 2015-03-25 23:16:10

                          Nakon slabog starta sezone u dresu Juventusa sjajnim partijama u posljednjih nekoliko mjeseci Alvaro Morata je opravdao epitet pojačanja.

                          U dvomeču osmine finala Lige šampiona protiv Borussije Dortmund postigao je dva gola, a kako sam kaže želja mu je da sa Starom damom zaigra u finalu elitnog klupskog takmičenja.

                          ''Dao bih Milion eura da osvojim Ligu šampiona i igrao bih godinu dana besplatno da dođem u Berlin sa Juventusom'', rekao je španski reprezentativac i novi miljenik tifoza Juventusa.

                          Morata koji je ove sezone u dresu Bianconera u svim takmičenjima postigao 11 golova je prošle sezone bio prvak Evrope kao član Real Madrida.
                          Nece nigdje izjavio i da ga Real trazi ne namjerava da ide iz Juventusa dobro mu kaze
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Sledecea sezona je njegova,bice jos bolji nego ove.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Кaže Alvaro brat voli više Juve od Reala, tako reko.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Кaže Alvaro brat voli više Juve od Reala, tako reko.
                                Dobro to je meni malo senzacionalisticki mlad je decko krivo mu sto je otisao i to,ali u svakom slucaju rekao sam vam zainatice se on i nece se jos tamo vratiti...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X