Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • IDEMO BRE PO UŠATOG !!!

    Šta ti je priroda, kako se uzdiže šampion, kako lagano od Serije B pa do finala LŠ, ni dušmani tu ne mogu ništa, lagano sve, pet.

    BRAVO MAJSTORI !

    Comment


    • Cestitke prvenstveno trolu bratu Ajkulici, Protu, Biceu i ostalima.

      12 godina ste gledali Engleze, Nemce, Spance sada je dosao red na vas.

      Uzivaj te!
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Čestitke Brajko iako si lud znam koliko ti znači, srećno u finalu.
        Čestitke i ostalim navijačima Juventusa, potpuno zasluženo
        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • Brajkula čisto da napomenem da očekujemo gajbicu Tuborga kad padne klempa
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Тачно ћу да узмем да пијем ракију сад. Никад после неког спортског догађаја нисам а сад хоћу.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Ja sam drugarima obecao 5 gajbi piva ako osvojimo LS a sutra ce biti malo manje ali ima da se slavi.

              Hvala momci i devojko na cestitkama

              P.S. Ako ste blizu Kg-a svratite na pivo,vino,rakiju i ostala alkoholna pica
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment




              • Samo da naletim i cestitam na plasmanu u finale Lige Prvaka. Sad natrag pod bager da me pospe pepelom

                Comment


                • Ja sam u delirijumu, sve mi ravno do kosova

                  Ali treba ce nam jbna sreca u finalu, msm i veceras smo je imali. Bice jbno u Berlinu, ali otom potom

                  Comment


                  • Originally posted by Sara View Post
                    Čestitke Brajko iako si lud znam koliko ti znači, srećno u finalu.
                    Čestitke i ostalim navijačima Juventusa, potpuno zasluženo
                    Sarita, sećaš li se ovog predavanja iz "Prirode i društva" http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1370401 ?



                    Hvala svima na čestitkama, očekujem vas u većem broju kad Grande Gigi digne "Ušatog".

                    I jedna slika za dodati

                    Comment


                    • Svaka cast ljudi, potpuno zasluzeno ste u finalu i bas mi je drago zbog toga..

                      U finalu neka bude fer i sportski i neka pobijedi bolja ekipa
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment




                      • Toriceli, Konte, Ferara, Ravaneli, Peruci, Paulo Souza, Pesoto (nne vidi se na ovoj slici), Desamp, Del Piero, Viali, Vjerhovod

                        Pre "skromnih" 19 godina .... A kada se samo setim, a uvek cu se secati. Nije bilo neta, i ostalih dzidz-bidza, da bi odgledao nesto od meceva morao si da juris "preko satelita". RTS je nesto prenosio. Edgar Davids od te veceri vise nikada penal u zivotu nije sutnuo. Kada su tada onakav Ajax dobili, moze i ova ekipa sada Barsu
                        Attached Files
                        Last edited by Sandugp; 14-05-15, 17:52.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Juga zakoucao pobedonosni penal, razlog zašto sam zavoleo Juve, Vladimir Jugović, omiljen fudbaler mog oca i omiljeni moj fudbaler, po uzoru na oca.

                          Slabo se ja sećam meča, kroz maglu, jbg imao sam skoro 8 godina, Jugaović - Zvezda - Juve, to je ta veza.

                          Nevezano za taj deo iznenadio me Gardijan sa tekstom

                          http://www.theguardian.com/football/...arca?CMP=fb_gu

                          Comment


                          • A ja sam poceo zbog Roberta Badja, i to posle Italije 90.(prvo Svetsko koje sam gledao, 86 Meksiko sam bio mnogo mali) I neku sezonu kasnije stigao i Dino Badjo u Juve i ja kao klinja tripovao u stratu da su njih dvojica braca I onda 93 godine kada su uzeli Kup Uefa prvi evorpski trofej koje je Juve uzeo a da sam gledao mec.
                            I umalo da zaboravim Andreasa Mulera, koji je za godinu dana u Juveu ostavio na mene takav utisak, da to nije zdravo.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Jedna epska



                              Ako ništa on je zaslužio d au karijeri ima bar jednog ušatog, tako da.....idemo zgaziti i Barsu !

                              Comment


                              • Ako Juve osvoji, kapiram da ce vecini da bude drago prvenstveno zbog Bufona, pa posle Pirla.Ipak Bofun je igrac kojeg postuje(i aplaudira mu) cela Italija sem mozda navijaca Parme i kao sto kazes nema nijednog usatog do sada.

                                Comment

                                Working...
                                X