Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Kad se samo setim robije u Seriji B, 75% mečeva gledao, kakva tuga to bila, pa prvi skudeto posle posta kako je veliki to uspeh tog dana izgledao kao kad bi sutra dobili Barsu u final LŠ, ta neka veličina......

    FINO ALLA FINE !!!

    Comment




    • Doktori !!!

      Comment




      • Pogba zverrrr,a Karlitos malo zalutao medju "crnu bracu"
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Kakav je ovo šmeker

          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment




          • Pirlo is IMPRESSED
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Kako je šmeka samo frajer
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Taman da joj pokaze svoj vinski podrum
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Da se ne propusti momenat, nema smisla

                  Spoiler










                  #4

                  Comment


                  • Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Sve ozbiljnije se pominje dolazak Kedire za dzabe,ali bi njegova plata bila oko 4 miliona,mnogo je ali kad je za dzabe moze,samo da ga zaobidju povrede.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Khedira expected in Turin
                        By Football Italia staff


                        Sami Khedira is expected to arrive in Turin today, flying in for a medical ahead of his proposed move to Juventus.

                        The German midfielder is believed to be close to sealing a move to the Bianconeri, after announcing that he will leave Real Madrid on a free transfer at the end of the season.

                        Sky reports that the 28-year-old will fly into Turin in the coming hours, and will undergo a medical either today or tomorrow.

                        Khedira is expected to sign a four-year contract worth around €4m per season plus bonuses, and will officially move to the Old Lady when the transfer window opens.

                        Juve have already agreed a deal to bring in Palermo striker Paulo Dybala, with only official confirmation yet to come after the player himself confirmed the move, and Khedira looks set to join the Argentinian for next season.

                        Comment


                        • Pogba free , Kedira free , Pirlo free kakve transfere radite da je to bruka Mnogo dobar transfer verujem da će čovek igrati vrhunski barem 4 sezone
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Kako stvari stoje, tj. kako se piše Kedira navodno (ako dođe) dolazi kao zamena za Vidala koji gotovo pa izvesno odlazi i isti taj Vidal je doveden za 12 i otići će za 40 miliona, a kao zamenu dovodiš poprilično jednako kvalitetnog igrača fraj.

                            Da se ne priča koliko će se na Pogbi zaraditi, ali o njemu ne bih jer to će biti verujem vrlo verovatno najveća transfer saga leta, džigericu će oni da mi pojedu.

                            Mada sezona još nije ni gotova a mi pričamo o transferima, pogotovo o transferu koji je ekskluzivno prvi objavio calcomercato koji tradicionalno promašuje, ali je isti danas potvrdio tuttosport koji je najbolji izvor za transfere kada je Juve u pitanju, a i DiMarzio je takođe potvrdio vest o Khediri.

                            Dovedene pojedince ću ja lično ocenjivati tek kada vidim ko je sve otišao, a s obzirom da se dovode ozbiljni igrači neko zasigurno odlazi od glavnih igrača, prvi naravno Pirlo....

                            Tuttosport takođe u današnjem listu prenosi da smo itekako zagrizli za Naingolana i lično bih bio presrećan kad bi ga doveli iako je isti po mom mišljenju klasa ispod u poređenju sa Vidalom, a i Kedirom iz najboljih dana pre povrede....

                            Nova generacija na vidiku reklo bi se...

                            Comment


                            • Mislim da ce otici ili Vidal ili Pogba,obojica nece sigurno.Mislim da klub to nece dopustiti.Kedira opasan igrac samo da se vrati u staru formu
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • I ja ne verujem a ce Pogba, u koliko ode Vidal. Jedino ako neka nemoguce visoka cifra bude u pitanju. Ali polako da osvoji Juve prvo LS pa cemo posle lako o transferima.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X