Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bice zajebano protiv Karla Velikog.

    Spoiler
    I ja sam se ubio za 1. maj.

    Comment


    • Ja sam rekao ako Juve uzme LS ja izbacujem onoliko gajbi piva koliko moze moje drustvo da popije a bogami mogu dosta
      Spoiler
      A inace svi me sprdali za Juve da je krs ekipa i da ce ih svi naduti 5-0
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Na stranu sprdanje , bez konkurencije ste sto se tice Serie A..

        Poslije Contea ocekivao sam veliki pad Juventusa pogotovo kada ih je Max preuzeo , ali covjek me totalno demantovao..

        E sada koliko i sta se moze uraditi protiv Karla ostaje da vidimo..

        Nije bas realno pricati da ce Juve primiti 5 komada..

        Comment


        • Plače veliki majstor i as kao kiša od sreće, otac ove igre kakve emovije pri najneemotivnije osvojenom skudetu, skudetu bez konkurencije



          I sad

          Spoiler






















          I na kraju

          Comment


          • Sanjao sam nocas da dobijamo Real 1-0 strelac Morata ili Pirlo sa ivice sesnesterca ne secam se tacno
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Kakva veličina od igrača

              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Mi iz Arsenalove teme izgleda selimo u ovu? Svi uz Juventus u LS?

                Kako sam se ja palio sinoc neverovatno, pogotovo kad Vidal nesto uradi.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  Mi iz Arsenalove teme izgleda selimo u ovu? Svi uz Juventus u LS?

                  Kako sam se ja palio sinoc neverovatno, pogotovo kad Vidal nesto uradi.
                  Topdzija/e uno di noi

                  Comment




                  • Sturaro svaka cast deckonja
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Ishejtovašte vi sinoć Sturara u temi tamo LŠ nisam mogao da izvalim o čemu se radi, a dečko odlično odigrao s obzirom da mu je najveća utakmica do sinoć koju je igrao bila derby della Lanterna.

                      Poseduje brat potencijal, pogotovo jer je Juve vrlo oprezan kada kupuje mlade italijanske fudbalere što se videlo u slučaju Verati gde smo se zajebali, ali i danas se vidi u slučajevima Zaza, Gabijadini, Berardi, Imobile i tsl.

                      Comment


                      • 100 mil

                        Prema pisanju Gazzette dello Sport, City za 22-godišnjeg Pogbu želi da plati 100 miliona eura, odnosno 73.8 miliona funti.

                        Comment


                        • Pohvalio sam ga ja za prvo poluvreme ali imao je par gresaka sto je normalno jbg nije navikao da igra ovakve meceve ali bice on dobar igrac,ima kohones

                          Pogba izjavio da bi vise voleo da ide u Spaniju
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Nesto ne vjerujem da mu je draza Spanija od dosta debljeg novcanika.

                            Comment


                            • Ja sam tako procitao
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment




                              • Sinoć na tribinama.



                                Comment

                                Working...
                                X