Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Juventus FC

    Diego je ipak sampion. &*#GI(]

    A mi bez njega ne mozemo nista osvojiti. #%d* $JS}|

    Comment


    • Odg: Juventus FC

      Nije los igrac ali ovo stvarno nije fer sa njegove strane *%@(D!RY-
      Postuj bar klub ako neces Marottu. @(*6sd$%
      Bice bolje samo tim da se uigra i osvajamo ligu $#^%RT
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Odg: Juventus FC

        Od pocetka serije A je proslo samo nedelju dana a celnici Juventusa vec razmisljaju o zimskom prelaznom roku. @(*6sd$%
        Naime Juventus zeli da u januaru dovede klasicnog napadaca a medju opcijama je i mladi Lukaku iz Anderlehta.
        U listi zelja nalaze se jos i Benzema,Dzeko i Pazzini %QWT&W

        Jos jedna losa vest za navijace Juventusa je povreda Armanda Traorea //h*svb
        Naime, prilikom medicinskih pregleda uočena je upala tetive i vjerovatno Del Neri neće rizikovati što se tiče njega.
        Ipak je povreda lakse prirode i ocekuje se da ce samo propustiti mec sa Sampdorijom @R&}*
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Odg: Juventus FC

          Tog Lukakua ne bih nikako uzeo.
          Taj mali nema šanse da ima 17 godina, a mogu oni da pričaju šta hoće za njega.
          Džabe njima neke tamo studije, kada se iz aviona vidi da je fora kao sa Martinsom. *T_*@SR +*@WT*48*

          Po meni najrealniji su mi Paco i Džeko.

          Comment


          • Odg: Juventus FC

            Takođe se pojavila špekulacija da će Momo na pola sezone biti prodat.
            Po meni, trebali smo ga i ranije prodati, čovek nije u formi već duže, duže vreme.
            Najbolji je ubedljivo bio kada je došao kod nas, nakon toga, jednostavno to nije to.
            Ali ajde, evo mu ova polu sezona pa neka me ubedi u suprotno (i to ne samo mene), neka povrati svoju staru formu.
            Neću da se bunim. @(*6sd$%

            Comment


            • Odg: Juventus FC

              Da ako Lukaku onako izgleda u 17 godina onda stvarno nesto nije u redu sa njim.Ja sam mislio da Martins ima oko 30 kad ono ima 24 fghj48d
              Sisoko nije bio los samo nama treba jedan cvrst zadnji vezni a to je on samo je malo sporiji.Dao bih mu jos jednu sansu pa ako se ne pokaze dobro dovidjenja
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Odg: Juventus FC

                Lukaku nema 17 godina...sigurno je nesto muljano,oko registracije i ostalog...da bi ga prodali za vece pare..

                Comment


                • Odg: Juventus FC

                  Tuttomercatoweb.com saznaje da Juve jos nije digao ruke od Dzeka.Naime Wolfsburg je zagrizao za Sissoka i najverovatnije ce ga kupiti ali Juventus ima novu opciju.
                  Juventus je spreman da ponudi Sissoka i 20 miloina evra za Edina Dzeku. (%fsd%&j

                  Takodje na pozajmicu bi trebalo da stigne i Lassana Diara iz Real Madrida a na sledece leto bi trebalo,kako se govori, da stigne Riccardo Montolivo iz Fiorentine @(*6sd$%
                  Montolivo je trebao da produzi ugovor sa Violom u Ao\prilu ali nista od toga
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Odg: Juventus FC

                    По мени добро одрађен прелазни рок, мада су могли још једног нападача да доведу. Јуве је ипак број 1 у Италији и треба да се врате на старе стазе славе.
                    Србија , Београд , Црвена звезда

                    Comment


                    • Odg: Juventus FC

                      Nije lose ali vecina igraca je dosla u zadnja 3 dana @(*6sd$% Treba nam jedan spic a Dzeko bi bio najbolje resenje.
                      ^a%v
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Odg: Juventus FC

                        Dosli su ali sve sami polovnjaci i po neki malo bolji igrac.

                        Ja mislim da smo mogli mnogo bolje igrace da dovedemo.

                        Ja sam glasao da ce Juventus osvojiti titulu, ali od toga nema nista.

                        Mnogo je igraca doslo u ovom prelaznom roku, trebace im dosta vremena da se uigraju.

                        Comment


                        • Odg: Juventus FC

                          Bice bolje samo napad je los.Alex je u godinama a Amauri i Jakvinta su skloni povredama.Tu je Kvaljarela ali on je polu spic.

                          Marotta vec razmislja o opcijama u napadu a u trku su sada usli Benzema,Dzeko i Petric
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Odg: Juventus FC

                            Jakvinta je vise u bolnici proveo vremena nego na terenu od kad je kod nas.

                            Amauri je vec prica za sebe, ja mislim da je on ceo zivot igrao na pogresnoj poziciji u timu. On je rodjen za stopera $#^%RT

                            A marotta i ako dovede nekog u januaru, dovesce ga na pozajmicu kao i po obicaju.

                            Comment


                            • Odg: Juventus FC

                              Jaoooo te pozajmice pa pola igra na pozajmici jedino Martinez(decko koga smo doveli za 12 miliona #%d* ),Bonucci (15 miliona ali vredi vise decko otkida &8@^J ) i Krasic (15 miliona ali jedno poluvreme odigrao tako da jos ga nisam procenio) ostali pozajmica.Ali Benzema bi bio odlican @R&}* Damo Realu 10 miliona moze imanje oni ga puste i odlicno
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Odg: Juventus FC

                                Martinez je placen 12, a Bonucci 15.

                                Te pozajmice me najvise nerviraju, mi kao da smo neka ekipa koja je dosla iz serije b, pa pozajmljujemo neke igrace koji su u njihovim klubovima ili otpisani ili su rezerve.

                                I na kraju sezone necemo otkupiti ni 3 igraca .

                                Comment

                                Working...
                                X