Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Juventus FC

    Ne bi bio uopšte loš Amauri za Italijane. On predstavlja tip napadača razbijača koji dobro igra glavom i koji bi se dobro uklopio u napadu sa Kasanom koji poseduje različite karakteristike od njega. U slučaju da ih Prandeli upari u napadu...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Odg: Juventus FC

      On je sjajno igrao u Palermu i tada je igrao u najboljoj formi.Sada se izgleda vraca i nadam se da ce ovako da nastavi.
      Meni bi nekako bilo bolje da u napadu Azura bude tandem Amauri i Kvaljarela ili Gilardino ali bolje Kvaljarela.. +*@WT*48*Fantastican igrac i obecava *(z$8
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Odg: Juventus FC

        Kvaljarela mi nekako nije konstantan u dobrim igrama ali je nesumnjivo da je strašan napadač. Napoli je za njega prošle godine dao čak 20 miliona €. Realno je i da Đilardino bude standardan napadač pošto ga je Prandeli trenirao poslednje 2 godine...
        Ali mislim da bi najbolji napad Italijana bio Kasano-Amauri @R&}*
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Odg: Juventus FC

          Murinjo je retard. &+I}\

          Comment


          • Odg: Juventus FC

            Videcemo kada se budu igrale kvalifikacije za EP2012 igramo sa njima...
            Mozda budem isao na Marakanu da gledam mec ipak tamo igraju neki igraci iz Juvea Buffon,Chielini,Marchisio,Jaquinta... $#^%RT ali naravno pobedicemo @R&}*
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Odg: Juventus FC

              [quote author=bice link=topic=2671.msg151118#msg151118 date=1280503885]
              neki igraci iz Juvea Buffon,Chielini,Marchisio,Jaquinta... $#^%RT
              [/quote]

              Pa dobro, polovina reprezentacije je iz Juventusa h5g6k8
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Odg: Juventus FC

                [quote author=bice link=topic=2671.msg151118#msg151118 date=1280503885]
                Videcemo kada se budu igrale kvalifikacije za EP2012 igramo sa njima...
                Mozda budem isao na Marakanu da gledam mec ipak tamo igraju neki igraci iz Juvea Buffon,Chielini,Marchisio,Jaquinta... $#^%RT ali naravno pobedicemo @R&}*
                [/quote]

                Samo ako se bude igralo na Marakani,ipak je Tole predsednik FSS-a...

                Comment


                • Odg: Juventus FC

                  Pa Juventus ima najvise Italijana u ekipi u celoj Seriji A..
                  Igrace se na Marakani nije valjda ovaj budala toliko.. @(*6sd$%
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Odg: Juventus FC

                    Na Marakani je meč...
                    Rekli su da se mečevi kvalifikacija igraju na Marakani prijateljske na JNA...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Odg: Juventus FC

                      Lijepo je čuti da vas Mourinho traži, ali ostajem


                      U petak je Il Corriere dello Sport pisao da je trener madridskoga Reala Jose Mourinho telefonski kontaktirao direktore Juventusa raspitujući se za napadača Amaurija (30).

                      Ipak, od transfera Brazilca s talijanskom putovnicom neće biti ništa, tvrdi isti izvor, budući da sam nogometaš inzistira na ostanku u redovima "stare dame".

                      - Real Madrid? Lijepo je čuti da vas Mourinho traži, međutim, ja razmišljam samo o Juventusu. Želim ovdje ostati i svima dokazati koliko uistinu vrijedim. Juventus je moj Real Madrid.

                      Ukupno je Amauri u prošloj sezoni za Juventus odigrao 40 utakmica. Za napadača koji se nadao pozivu na Svjetsko prvenstvo postigao je skromnih sedam golova.

                      Baš zbog toga Amauri je prionuo dodatnom radu što je potvrdio njegov agent Giampiero Pocetta uz dodatak:

                      - Ostanak je njegova želja, a interes Reala stimulans za daljnji rad i napredak.

                      Ugovorno je Amauri za Juventus vezan još dvije sezone.


                      Kao sto sam rekao nema nista od ovog transfera samo napred Amauri.... @R&}*
                      .
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Odg: Juventus FC

                        Juve sutra nastavlja pregovore oko Krasića


                        Od Džeka nema ništa, i Juventus se vraća za pregovarački sto. Još Aogo i Krasić i najveći italijanski klub je završio prelazni rok, kada su dolasci u pitanju.
                        Pošto je izgubio bitku za Edina Džeka, Juventus će ispuniti želju svog trenera Del Nerija i dovesti Krasića.

                        Poslednja suma kod koje se stalo je 15 miliona, i čini se da će posao biti završen.

                        Marota ima budžet od 23 miliona evra da reši pitanje veziste i levog beka, pa je jasno kako će upotrebiti taj novac.

                        Pokušaće malo da spusti cenu Krasića, jer pored njega treba da stigne i Aogo, nemački reprezentativac iz HSV. Juventus ne želi da ulazi u trampe igrača sa Nemcima, već će dovesti ovog momka, koji je poreklom Nigerijac za keš, a nadaju se da će biti dovoljno osam miliona evra.

                        Kada ce se konacno zavrsiti ovi pregovori @(*6sd$%

                        Nakon toga tim će biti kompletiran, a slede prodaje. Na listi za odlazak su Zebina, Grigera, Groso, Poulsen, Tijago, Đovinko...
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Odg: Juventus FC

                          U Juveu nista novo

                          Za Zebinu je zainteresovan PSG i ja se nadam da ce se ovaj transfer ostvariti h5g6k8
                          Takodje za Grosa su zainteresovani Atletiko Madrid i Bolonja i moguce je da ce Grosso na kraju otici iz kluba. &%@5w8&*
                          Denis Aogo je izjavio da bi voleo da ide u Seriu A i to u Juve za Aoga HSV trazi 10 miliona... %QWT&W
                          I na kraju Giovinco ide u Parmu //h*svb nazalost ali vratice se on &%@5w8&*
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Odg: Juventus FC

                            [quote author=MKSerbia link=topic=2671.msg151122#msg151122 date=1280504040]
                            [quote author=bice link=topic=2671.msg151118#msg151118 date=1280503885]
                            neki igraci iz Juvea Buffon,Chielini,Marchisio,Jaquinta... $#^%RT
                            [/quote]

                            Pa dobro, polovina reprezentacije je iz Juventusa h5g6k8
                            [/quote]

                            Pa, zato su i prosli tako kako su prosli .. Trecina reprezentacije iz Juventusa, koji se jedva domogao Evrope .. Primera radi, u Argentini nije bilo mesta za Zanetija i Kambijasa, a Milito nije sastavio ceo sat na celom SP, a svi su iz tima koji ima tripl-krunu !!

                            Comment


                            • Odg: Juventus FC

                              Brazzo za Aoga



                              Juventus ozbiljno je zagrizao za njemačkog reprezentativca i člana HSV-a Dennisa Aoga. Bild piše kako bi u eventualni transfer mogao biti uključen i Hasan Salihamidžić.

                              Juventusov sportski direktor Giuseppe Marotta izjavio je u italijanskim medijima kako je Aogo (23) prva opcija čelnika kluba za jačanje odbrambenog reda. Očekuje se da će “stara dama” vrlo brzo kontaktirati čelnike HSV-a, a ponuda bi mogla iznositi između sedam i osam miliona eura.

                              No, Bild navodi i kako bi Juventus HSV-u mogao ponuditi dio odštete u obliku nekog igrača, prije svega Hasana Salihamidžića (33) ili Danca Christiana Poulsena (30).

                              Bosanskohercegovački veznjak tako bi se pred kraj karijere mogao vratiti u klub u kojem je i započeo svoju međunarodnu karijeru. Još je 1992. iz mostarskog Veleža stigao u omladinski pogon HSV-a, a u hamburškom je klubu ostao šest godina nakon čega je prešao u Bayern iz kojeg je 2007. otišao u Juventus.


                              Daj Boze da se ovo desi.. h5g6k8
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Odg: Juventus FC

                                Navodno Birmingem zagrizao za Grossa.....ajde idioti uzmite kvazimoda &8@^J

                                Comment

                                Working...
                                X