Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja nemam pojma gde ce otici ali smao neka ode sto pre da ga ne gledam vise
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • I Konte je izjavio da na njega nece racunati.Nesto ne verujem da ce sledece sezone grejati klupu.

      Comment


      • И што даље
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Ni ja ne verujem.Inace transfer Lihstajnera je dogovoren za 10 miliona ce preci u Juventus.A Juventus ce ove sezone prodavati malde igrace plus Pepea i Mottu..Naravno Martineza ce negde da utrape sigurno i dlaje se ne zna sta ce se sa Melom i Sissokom.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Bio bi red da napisem kako sam poceo da pratim fudbal i da Juventusov jedan igrac je najzasluzniji za moje pracenje fudbala ...

            2000 se igralo Evropsko Prvenstvo u fudbalu , u Holandiji i Belgiji, upravo su igrali Holandija i tada Jugoslavija a ja sam sa roditeljima bio u obliznjem kaficu , bio sam jako mali imao sam 4 ili 5 godina , ne znam tacno i bio sam odusevljen ... Kao mali sam naucio citati sa neke 5-6 godine ... Tako da sam jednom prilikom ucio jednog cupavog igraca sa naocala kada je faulirao Savu Milosevica ... Cim smo se vratili iz kafica mec je jos trajao a ja sam sve vise uocavao tog lika ... Ispostavilo se da je ime te osobe Edgar Davids ... Jednostavno moj omiljeni sportista i glavni razlog za pracenje fudbala ... Kao mali sam za prepast se znao mnogo o fudbalu ... Secam se kada sam imao isto 5-6 godina tek sam poceo pratiti fudbal igrali su Ligu Sampiona Finale Bayern i Valencia nzm koja godina ali sam znao nabrojati celi tim Valensije i iz starog naselja me jedan momak uvek pita znam li jos nabrojati ;) ... Nazalost ne celi tim ... Pre sam znao ... I tako sam poceo da navijam za Juventus , kupovao Edgarove dresove ... Navijao za Holandiju a ne za Jugoslaviju ... Inace 2001 cini mi se ujak me je nazvao , nisam znao perfektno citati i rekao da je Davids slomio nogu i nece vise igrati fudbal , ja se toga ne secam ali jos mi prepricavaju da sam toliko plakao da je neverovatno dok mi nisu rekli da je sala ... Kada mi je ujak isao u Holandiju 2002 cini mi se kupio mi je orginalan dres Davidsa , sa brojem 8 Holandija , bio mi je velik ali svejedno nesto najdraze sto sam ikada dobio ... Jos imam dres kao jos 6 od Davidsa ... Bio sam veliki fan Juventusa ... Secam se jednom meca u Ligi Sampiona pre 8-9 godina igrali se juventus i celtic i Davids je dobio crveni tada sam isto bio nervozan ... Kako sam postajao stariji 2002-2003 isao sam u obliznu igraonicu i igrao PLay Station ,kako mi je mama studirala a tada razio znali smo momka koji je radio u PLay Station igraonici Dragan Dzudic , momak i kod njega su me ostavljali u igraonici , on je obozavao Real i uvek bi igrao protiv Juventusa da mene razbesni , to je vreme Reala gde su bili Iker,Salgado,Carlos,Hierro,Helguera,McManaman doduse Steven je ja mms da tada otisao ... Raul,Figo,Munitis i ostali ...Recimo sa 8 godinama sam znao duplo vise igraca nego sada ... Plakao sam kao kisna godina kad je MIlan tukao Juvea u finalu 2003 ... Kasnije Edgar napusta Juve i ja prestajem tada detaljno da pratim Juve , igrao je u Barci,Interu pa u Tottenham za koji sam navijao i na kraju u Ajax ... Posle toga vise nije do Palasa ove godine ali nadam se da ce postati trener jednog dana ... Jednom recju jos kod tate mog u telefonu stoji pored mog broja mobilnog Davids ... Jednom recju lik kojeg verovatno svako ima u sportu , idol , ne znam kako da opisem , neko u koga se ugledate ... Eto moje price o Juveu ...
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Danas bi trebalo da Lihstajner potpise ugovor.
              Aguero je sve blizi Juventusu.Nadam se da nista nece zeznuti po tom pitanju.

              Comment


              • http://www.juventus.com/wps/portal/e...vZ0FBIS9nQSEh/

                Evo najnovije vesti za novi stadion... Sve se kompletira za novu sezonu i ovo će sigurno biti najmoderniji stadion u Italiji. A i hvala Bogu neće biti atletske staze.

                Najnovije slike:







                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Kako ce se stadion zvati , da li ce ime ostati Delle Alpi ?
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Delle Alpi i dalje ;)

                    Inace Lihstajner prosao medicinse preglede i postao novi igrac Juventusa.Dobrodosao


                    Lichtsteiner prošao ljekarski pregled

                    Stephan Lichtsteiner je na vrlo blizu da postane igrač Juventusa nakon što je prošao je liječničke preglede danas. Desni bek će se pridružiti Juventusu iz Lazia. Transfer je vrijedan 10 miliona eura.

                    Stephanova klauzula je iznosila 12 miliona eura ali iz Lazia su pristali da ona iznosi 10 miliona eura. Očekuje se da će Lichtsteiner potpisati za Juventus danas ili najkasnije do utorka. On će biti četvrto pojačanje ovog ljeta, nakon potpisa Andree Pirla, Reta Zieglera i Michele Pazienze.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Aguero shop.jpg

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        [ATTACH=CONFIG]1185[/ATTACH]
                        Ne loži masu

                        Posle Kope možda se desi ovo... ;)
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Lepo obradjeno,priznaj Krle da lepo izgleda ovako
                          Inace sve smo blizi Kunu,izgleda da je Marotta smanjio cenu na 40 miliona. ;)
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Mala je zainteresovanost za njega, samo Juve šalje konkretne ponude za njega i niko više ;)
                            Doduše i Real bi hteo njega ali Atletiko ne želi njima da ga proda...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Originally posted by Krle View Post
                              Mala je zainteresovanost za njega, samo Juve šalje konkretne ponude za njega i niko više ;)
                              Doduše i Real bi hteo njega ali Atletiko ne želi njima da ga proda...
                              Slazem se sa ovim, mada mi je cudno da ga Celzi ne juri. On je ranije najvise bio povezivan sa njima.
                              sigpic

                              Comment


                              • Bice doveden Aguero samo je pitanje dana kada ce se to desiti.
                                Nego sta mislite da li ce titula iz 2006 biti vracena Juventusu?Po mom nekom misljenju ona nece imati vlasnika sto bi nekako bilo ''najpravednije''.

                                Comment

                                Working...
                                X