Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Juventus FC

    [quote author=Layzick link=topic=2671.msg159954#msg159954 date=1282842742]
    Stize kvaljarela
    [/quote]

    Da ali na pozajmicu..
    Ove sezone na pozajmici :Pepe.Aquilani i Kvaljarela... &%@5w8&*
    Daj kupite nekog @(*6sd$%
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Odg: Juventus FC

      i Motta

      Comment


      • Odg: Juventus FC

        Da i njega sam zaboravio #%d*
        Stvarno treba nam igrac koji ce igrati bar 5 godina.Nece moci oni da sve otplate sledece sezone...Da im otkupe ugovore 7&@%q
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Odg: Juventus FC

          EL: Juventus 1:0 Sturm Graz

          U revanš susretu naša ekipa je ovjerila plasman u grupnu fazu Evropske lige minimalnom pobjedom nad Sturmom. Gol je na fenomenalan način postigao Del Piero...
          U početku susreta Juventus je imao terensku inicijativu, ali nije bilo izrazitijih prilika. Uglavnom se vodila bitka na sredini terena, a vremenom se Sturm oslobađao početnog pritiska.
          Imre Szabics je izašao pred Storaria i u odličnoj situaciji pogodio stativu. Tri minute poslije uzvraća Juventus. Amauri šutira sa oko 18 metara, Gratzei brani, a na odbijenu loptu je natrčao Del Piero i iz teške situacije nije uspio pogoditi gol. Pet minuta poslije stativa za Juventus. Nakon par maestralnih drblinga, Del Piero pogađa stativu gola Gratzeia iz ugla. U 42. minuti je izašao Amauri, a umjesto njega je ušao Lanzafame. A onda u 51. minuti čista prilika za "Staru damu". I prelomni trenutak susreta. Melo je poslao jednu dijagonalnu loptu u šesnaesterac, a prima je Del Piero. Nakon što je odličnim potezom "bacio" protivničkog igrača na travu, u svome stilu je majstorski pogodio suprotne rašlje gola Gratzeia.


          Strijelci: 52' Del Piero
          JUVENTUS (4-4-2): Storari, Motta, Bonucci, Chiellini, De Ceglie, Martinez, Sissoko, Felipe Melo (83' Giandonato), Pepe, Amauri (43' Lanzafame), Del Piero. Trener: Del Neri. Klupa: Manninger, Grygera, Legrottaglie, Buchel, Giandonato, Boniperti.
          STURM GRAZ: (4-4-2): Gratzei, Standfest, Schildenfeld, Burgstaller, Purcher, Ehrenreich (61' Kaintz), Weber, Kienzl, Bukva (71' Klem), Kienast, Szabics (60' Haas). Trener: Foda. Klupa: Cavlina, Foda, Muratovic, Feldhofer.
          Sudac: Collyum
          Žuti kartoni: 25’ Ehrenreich, 80' Motta


          Jedva cekam sutra +*@WT*48*
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Odg: Juventus FC

            Juventus u veoma teskoj grupi A
            Manchester City
            Red Bull Salzburg
            Leh Poznan

            Nije lose ali bice tesko.
            Sa City-em mozemo da ih pobedimo u Torino tamo nereseno
            Salzburg ocekujem pobedu u Toruinu i tamo ali mozda i nereseno tamo.
            A protiv Leha obe pobede. @(*6sd$%
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Odg: Juventus FC

              Siti-Juventus @R&}* &+I}\

              Imaće B92 šta da prenosi h5g6k8
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Odg: Juventus FC

                Da nadam se da ce mec biti odlican @R&}*
                A Juve da pobedi $#^%RT
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Odg: Juventus FC

                  Juventus će ove godine biti fokusiran prvenstveno na Seriju A u to sam ubeđen. Nema mnogo želje da se osvoji Liga Evrope/Kup UEFA kod ovako velikih timova kao Juventus, Liverpul itd.
                  E sad posle prošlogodišnje blamaže od Fulama kad niko nije očekivao da ispadnu, pogotovo posle prvog meča, Fulam ih je rastrtio tamo i zasluženo prošao dalje. Ne bi smeli opet da dozvole da budu demolirani od neke ekipe koja je ispod njihovog nivoa.
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Odg: Juventus FC

                    Jao secam se kada su izgubili od onih budala ali tada je branio onaj Cimenti starac $JS}|
                    Nadam se da ce ove godine Juve biti bar 3. a u LE moze bar do polufinala @R&}*
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Odg: Juventus FC

                      Skromna očekivanja imaš od voljenog tima h5g6k8
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Odg: Juventus FC

                        Pa mislim da nemamo neke sanse za titulu ali za 2. ili 3. mesto imamo sigurno.Samo da ne bude kao prosle godine %QWT&W
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Odg: Juventus FC

                          Kvaljarela prosao medicinske testove,ceka se potpis.Sto se tice LE prosle godine,jbg ispali smo od Fulhama dobili su 2 penala,koja su malo reci smesna.Elem sto se tice ocekivanja za ovu sezonu,naravno ocekujem scudetto,ostala takmicenja me manje-vise ne zanimaju.Trebace im vremena da se uigraju,dosta je igraca doslo,ali ocekujem pravi Juventus tek od januara.

                          Comment


                          • Odg: Juventus FC

                            Lepo pojacanje ali opet na pozajmici.Stvarno ne znam kako ce uspeti da otplate sve ugovore posle ce im malo ostati za pojacanja
                            Ova ekipa se uigrala za sada.Diego otisao ali tu je Kvaljarela.Videcemo kako ce se uklopiti Krasic i Aquilani
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Odg: Juventus FC

                              Prvo je pitanje dal ce sve da otkupe,moraju prvo da se dokazu,a kad dodje do otkupa jednostavno ici ce sve na rate sto onda i nije problem,takodje stadion se zavrsava na kraju ove sezone tako da nece vise biti toliki problem pare.

                              Comment


                              • Odg: Juventus FC

                                O hvala Bogu da se zavrsava stadion bas je potrajalo #$&+|r
                                za levog beka se pominje i Ziegler ali sve je moguce da ce doci i Capdevilla @R&}*
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X