Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Juventus FC

    Navodno dolazi neki francuz iz St.Etiena,stoper dovodi ga Marrota za milion evra $#^%RT

    Comment


    • Odg: Juventus FC

      Cuo sam za to.On je izgubio startnu poziciju u ST.Etienu i dolazi ovamo.
      Mislim ovaj Marrota ume da ubode igraca I#^@8 I#^@8
      Bolje Capdevilla ali i on je star @(*6sd$% @(*6sd$%
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Odg: Juventus FC

        Na ovoj vašoj anketi glasao sam se da će Juve biti treći @(*6sd$%.
        Normalno mislim da će Inter biti prvi a za drugo mesto dajem šanse Romi. Iako Juventus možda konkuriše za titulu do samog kraja prvenstva.
        U Superkupu su Roma i Inter odigrali izvanredan meč a i prošlogodišnje pozicije daju za pravo Romi i Interu da budu glavni favoriti za Skudeto.
        Sve zavisi i u kom trenutku sezone će Del Neri otkriti pravu postavu Juventusa zbog velike promene sastava u odnosu na prošlu sezonu.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Odg: Juventus FC

          Isotg smo misljenja ali ja sam glasao da ce biti 1.
          Ne verujem da ce se to desiti ali zelim da verujem da mogu do titule. %QWT&W
          Amauri se povredio i pauzira mesec dana. //h*svb
          Opet su pocele povrede &*(@W6
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Odg: Juventus FC

            svi zaboravljate na Milan.A Milan je veeeliki,jedan i jedini sampion $8#a
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Odg: Juventus FC

              Juventus je veci klub i najtrofejniji u Italiji $#^%RT
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Odg: Juventus FC

                ali milan ima najvise evropskih trofeja,tj kup sampina i liga sampiona od italijanskih klubova
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Odg: Juventus FC

                  Milan je ekipa gotovo identična od prošle sezone. Katastrofa koliko imaju staru ekipu. Nema živosti ni malo, dovoljno je reći 0:4 i 2:0 i sve je jasno. Oni moraju totalan rez da naprave ako hoće da uđu u LŠ naredne godine.
                  Otišao sam u off...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Odg: Juventus FC

                    Ali gledajuci skudeta i Italijanske kupove Juventus ih ima najvise $%&5@$A
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Odg: Juventus FC

                      Milan je propao k'o kauc,nista nisu doveli samo im je ekipa starija za godinu dana,skroz losa politika vodjenja kluba.

                      Comment


                      • Odg: Juventus FC

                        Mislim da ce Juve biti 2. ove sezone.Kakav vam je taj Bonuci?

                        Comment


                        • Odg: Juventus FC

                          Videce se vec,mlad,perspektivan,on i Girgio pored sto igraju u Juventusu cine dvojac i za Italiju,uglavnom buducnost italijanskog fudbala.

                          Comment


                          • Odg: Juventus FC

                            Mnogo dobar igrac.Mlad je i talentovan @R&}*
                            Postigao je gol protiv Sturma u Austriji...Velika nada fudbala $#^%RT
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Odg: Juventus FC

                              Legenda Juventusa David Trezeguet je prodan Herkulesu...
                              Bice mi tesko bez Trezegola ali zelim mu puno srece u nastavku... 7@$**
                              No ajmo sada vedrije teme..
                              Sutra u 18:00h pocinje seria A za Juventus...
                              Juve ce gostovati Bariju na stadionu "Sveti Nikola".
                              Ajmo Juve +*@WT*48*
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Odg: Juventus FC

                                Bari - Juventus 1-0


                                Juventus nastavio tamo gde je stao prošle sezone, spotakli se već na startu u Bariju. Debitovao Krasić, zamenjen nakon prvog poluvremena.

                                Juve loš, bezidejan, nekonkretan. Start šampionata kakvom se nismo nadali, ali kako su igrali poraz je logičan sled dešavanja na terenu.

                                Jedini gol postigao je Donati koji je sjajnim udarcem savladao Storarija. Iako je imao više loptu u svom posedu, favorit gotovo da nije ozbiljno ugrozio mrežu Belgijanca Žilea.

                                U to sivilo se uklopio i Krasić koji je zamenjen posle prvog dela.

                                Ni njegova zamena Martinez nije učinio ništa, Juventus agilniji u drugom poluvremenu, ali bez pravog rešenja.

                                Na kraju veliko slavlje na San Nikoli, domaći se raduju, a ovo je zaista razočaravajući start "stare dame".




                                Stadion: San Nicola, Bari
                                Nedelja 29. avgust, 2010

                                Golovi: Donati (43. min).

                                BARI: Gillet; Belmonte, Andrea Masiello, Rossi, Salvatore Masiello; Alvarez, Gazzi (Donati 16. min), Almiron, Ghezzal; Barreto (Castillo 75. min), Kutuzov.
                                Rezerve: Padelli, Raggi, Parisi, Donati, Pulzetti, Rivas, Castillo. Coach: Ventura.

                                JUVENTUS: Storari; Motta, Bonucci, Chiellini, De Ceglie; Krasic (Martinez 45. min), Felipe Melo (Melo 63rd), Marchisio, Pepe (Lanzafame 58. min); Del Piero, Quagliarella.
                                Rezerve: Manninger, Grygera, Legrottaglie, Ferrero, Sissoko, Lanzafame, Martinez. Coach: Del Neri.



                                Opet #%d* #%d* #%d*
                                Nastavljaju pricu iz prosle sezone $JS}|
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X