Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala, hvala. Ma bicu aktivan koliko mi to obaveze dopustaju


    Nego jel se jos kome gadi ovaj Napoli. I prije su mi bili mrski, ali ovo veceras je preslo svaku mjeru. Cigani napuljski. Pa ne mozes izgubiti 3-0 kod kuce od Plzena, al nikako. Bruka kakva se rijetko viđa.

    Laziu hat's of ... tako se igra, steta samo sto im svira 3 penala na jednoj utakmici. Dias je bolid.

    Comment


    • Иако у Европи углавном навијам за италијанске клубове, овог пута ћу навијати да их Плзен анбије тамо са 5 комада, смећари обични, ае што минирају борбу за коефицијент, него ми оборише и ткт.
      Што се Лација тиче, само неко да избаци Челзи који је прејака екипа за ЛЕ и они могу до самог краја, имају све од голмана до нападача, квалитетна екипа за ЛЕ.

      И један нови видео линк о брату Маркизију

      Comment


      • Na kraju sezone ce Napoli igrati LS, dok ce Lacio opet igrati LE zato sto ce po tebi oni daleko dogurati.Cilj opravdava sredstva, a Napoliju ovo ispadanja nece pasti tesko i ima da se okrenu samo ligi.Za Lacio bi bilo isto odlicno da sada ispadnu, kako bi imali realne sanse da zavrse ispred Milana i Intera.Ovako ce zbog evropskih utakmica doci do umora u ekipi, a oni nece moci da izdrze ritam cetvrtak-nedelja.A Laciu je naravno u interesu da sledece sezone igraju LS.Ni Atletiko Madrid prosle sezone bas zbog toga sto je osvojio LE, nije uspeo da izbori LS.

        Comment


        • Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Na kraju sezone ce Napoli igrati LS, dok ce Lacio opet igrati LE zato sto ce po tebi oni daleko dogurati.Cilj opravdava sredstva, a Napoliju ovo ispadanja nece pasti tesko i ima da se okrenu samo ligi.Za Lacio bi bilo isto odlicno da sada ispadnu, kako bi imali realne sanse da zavrse ispred Milana i Intera.Ovako ce zbog evropskih utakmica doci do umora u ekipi, a oni nece moci da izdrze ritam cetvrtak-nedelja.A Laciu je naravno u interesu da sledece sezone igraju LS.Ni Atletiko Madrid prosle sezone bas zbog toga sto je osvojio LE, nije uspeo da izbori LS.
            Ма ја бих и волео да неко од Миланиста игра ЛШ следеће сезоне, то би био реалан распоред снага. Углавном поента моје приче је да не ширим та да уколико би Милан играо ЛЕ испали би у групи, евентуално у првој кнок-ау фази јер људе не би занимало то такмичење. А Лацио би био трећи носилац у ЛШ с обзиром на коефицијент и као такви и они би вероватно испали у грпи. Овако реалан распоред снага за играње у Европи догодине, Јувентус, Наполи и Милан/Интер у ЛШ, Лацио/Рома или Интер (зависно од освајача Купа), Фиорентина и Интер/Милан/Рома у ЛЕ има да направимо брдо тих поена. А читам неке навијаче Интера по форумима, наводно тамо у Интеру најавили озбиљлно схватање ЛЕ, фино имаћемо у следећој фази јак дуел Тотенхем (уколико испрескачу Лион)-Интер

            Originally posted by AK47 View Post
            Акане управо хтео да окачим исту слику, само на мојој им се виде и ноге

            Comment


            • Evo sta kaze veliki Braco za Juventus
              Spoiler

              Salihamidžić: Juventus mi je ostao u srcu i uvijek će biti dio mog života

              Hasan Salihamidžić, nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine, u posljednje vrijeme često je provodio vrijeme sa igračima Juventusa, a istakao je mu je Stara dama ostala u srcu i da će zauvijek biti dio njegovog života.
              "Ponosan sam što sam bio dio ovog prekrasnog kluba. Juventus je ostao u mom srcu i zauvijek će biti dio mog života", rekao je Salihamidžić, koji je nedavno u Torinu radio intervju sa Gianluigijem Buffonom, te je dodao:

              "Lijepo je što sam se vratio u Torino. U junu sam završio igračku karijeru, a sada sam u novinarstvu. Buffon? Taj intervju bio je intervju s prijateljem".

              Salihamidžić je igrao u Juventusu od 2007. do 2011. godine, a u tom periodu upisao je 61 nastup i postigao sedam golova u Seriji A.

              "Ovdje sam proveo četiri prekrasne godine. Iako nisam osvojio ništa, našao sam prijatelje za cijeli život. Sadašnji Juve? To je veoma jaka ekipa sa Conteom. Ekipa funkcionira veoma dobro. Novi stadion? Volio bih igrati tu, jedan je od najljepših na svijetu".

              Comment


              • Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Врхунски, управо одгледао и рекох да закачим

                  Comment


                  • Crnogorac Hasan Pepic novi igrac Juventusa

                    Spoiler

                    Italijanski nogometni prvak Juventus potpisao je ugovor sa 19-godišnjim crnogorskim veznim igračem Hasanom Pepićem, koji uz crnogorsko ima i njemačko državljanstvo

                    Vijest je italijanski prvak potvrdio na svojoj web-stranici, a detalji ugovora nisu poznati. Pepić u Juventus dolazi iz njemačkog drugoligaša Dynamo Dresdena kao slobodan igrač.

                    Pepić će u početku trenirati sa rezervnom timom, te se s vremenom pokušati nametnuti treneru prve ekipe Antoniju Conteu.

                    Talentirani nogometaš ponikao je u omladinskom pogonu Stuttgarta, a u Karlsruheu je 2011. godine započeo profesionalnu karijeru.


                    Ja sam prvi put cuo za njega kad je ljetos zabio West Hamu u prijateljskoj utakmici.

                    Comment


                    • Хтео сам да едитујем овај горе пост да убацим ову слику али ова два Бога фудбала заслужују засебан пост


                      ЕДИТ:
                      Гомилај Балканце
                      Видећемо шта ће од брата бити, непознат мени тотално.

                      Juventus je kompletirao transfer 19-godišnjeg veziste Hasana Pepića kao i 18-godišnjeg Francisca Cevallosa, potvrdio je klub na svom zvaničnom sajtu.

                      Crnogorski krilni igrač je došao iz njemačkog kluba Dinamo Dresdena poslednjeg dan januarskog prelaznog roka. Međutim, tek sad je dobio međunarodnu dozvolu da potpiše za Bianconere.

                      Potpisao je ugovor na dvije i po godine.

                      Pored njega još jedan mladi igrač je dobio međunarodnu dozvolu da zaigra za Juventus, a to je José Francisco Cevallos Enríquez.

                      18-godišnji ekvadorski vezista je takođe doveden u januarskom prelaznom roku. Cevallos je došao na pozajmicu iz LDU Quita, sa opcijom otkupa na kraju sezone.
                      Last edited by Brajkula; 16-02-13, 15:21.

                      Comment


                      • Steta zbog ovog poraza od Rome, ali dobro. Nisam nesto previse razocaran. Krivo mi jeste, ali su igraci zasluzili vise od toga da ih se kritikuje nakon svake slabije partije.

                        Umor nas stigao i to je to. Sreća pa sada imamo malo više vremena za utakmicu sa Sienom.

                        Comment


                        • Ја само критикујем Ђовинка, јер сам много очекивао од њега а он брат ништа, надам се да ће се поправити.
                          И Кваљарела има мало минута с обзиром на заслуге ове године а он је добар за овакав неки меч, зна да забије кад се нико не нада.

                          Comment


                          • Слике Рома-Јувентус

                            Spoiler
























                            Comment


                            • Шта се дешава са Пирлом?
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Uros94 View Post
                                Шта се дешава са Пирлом?
                                Ништа пије кафицу сад у торину, макијато, то је код њих фора
                                Играо је текму до краја, тако да није се повредио ако си на то мислио.

                                Comment

                                Working...
                                X