Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Најлошији потез ове управе је пуштање Дел Пиера, а када се дода да смо довели једног Анелку у нападу који исто тако није у најбољим годинама, овај потез ми делује само још гори.
    Иначе, Дел Пиеро данас постигао свој 10 гол ове сезоне.

    Comment


    • Comment


      • Неко честита рођендан Роналду, неко Нејмару, неко Ћорлуки, неко паласију....ми ћемо дотичној Federica Nargi ♥, девојка нашег убојитог нападача и великог шмекера Матрија !

        Comment


        • Како описати овог човека?


          Много га волим.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Comment


            • Бонући данас са тифозама на трибинама

              Comment


              • Чисто мало статистике која говори да је напад Вучинић-Матри у ствари најефективнији тандем међу Бјанконерима


                Играчи стигли у Глазгов, у уторак кидање са Келтима


                И за крај, нееемој да се срушиш

                Comment


                • Ииииидемо бре, да преслишамо Келте, бре, бре.... !!!!

                  Last edited by Brajkula; 12-02-13, 00:51.

                  Comment



                  • Доминација бре !!! МИ БРЕ !!!

                    Што се данашњег меча тиче све одрађено до перфекције ! Рано смо откључали Селтик, они робови морали да нападну и ето како се сналазе у таквим ситуацијама, две полушансе су имали. Мало је дувало по левом беку, Лустиг се наиграо фудбала, међутим није било толико страшно. Сјајна тимска игра, поготово одбране, сјајно кретање и сјајно позицирање, како бекова, тако и ове тројке у одбрани.
                    Шта рећи о Барзаљију, човек је префињени јебач кеве, невероватно како човек игра.
                    Маркизио напокон издоминирао, сјајна партија. Пирло наравно дириговао, без грешке у пасу данас мислим. Видал такође одличан у свом послу, претрчао Бога оца, плус узео доста лопти.
                    Матри наставио серију, а са њим и Вучинић који ме из меча у меч све више одушевљава колико је човек јак на лопти, генијалац.

                    Лагано сада у реваншу, можемо и да одморимо неке играче, па после међу осам да се кољемо са овим зверима, ако одиграмо као целе сезоне није искључено ни 1/2 ;)

                    Бог!!!

                    Comment


                    • Najbolja stvar je to sto su napadaci iskoristili po jednu priliku koju su imali sto inace nije njihova karakteristika.Posle ovako vise pobjede Juventus se komotno moze posvetiti seriji a do cetvrtfinala.

                      Matri dominira go i asistencija .
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Имао је Вучинић шансу 1 на 1 у 1пп када је дриблао голмана и отишао исувише у десну страну па није могао да заврши, али генерано одлично њихово издање, поготово Матрија који се ето на крају ипак некако пронашао, капирам да је ово прави тренутак да један наш шпиц крене да константно убацује голове

                        Слике са синоћњег меча

                        Spoiler





























                        Comment


                        • Comment


                          • Tek sam se registrovao pa da pozdravim bracu juventine ;)

                            Fanstasticna pobjeda nad zelenim misevima, ni djetelina im nije bila od neke velike pomoci. Lagano smo ih ubijali u pojam tokom utakmice taktikom i postavkom igre, a na kraju i dokrajcili u velikom stilu. Kapa dole Conteu i igracima, zaista maestralan nastup.

                            Comment


                            • Добродошао DeathProof, активност то се тражи




                              Ову прилику бих искористио и да честиатм свим фановима Јувентуса који су заљубљени, а и онима који нису али желе да буду, дан заљубљених, да им никада љубави у животу не фали. Мада са друге стране капирам да смо сви заљубљени....у Јувентус.

                              Comment


                              • Добродошао Детпруф, буразеру, немој да останеш неактиван. ;)
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X