Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma veceras neki miroljubivi x 0:0 i svi sretni .
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Mislim da veceras nema neresenog,i jedni i drugi ocigledno zele da pobede.

      Comment


      • Ma kakava neresen rezultat. Sahtjoru ne pada na pamet da tek tako, radi obaveza ispostuje 90 minuta i zavrse posao. Sigurno idu na pobedu, kao i u svakoj utakmici, bez obzira na protivnika, i ulog. Juve takodje. Verovatno ce igrati opreznije, jer je njima i X odlican, ali zasto da ne iskoriste eventualne greske protivnika i uzmu 3 boda. Tim njegovog renomea nema sta da kalkulise
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Рутина баћо
          без пораза у групи са прваком Европе, скроз мекано ;)

          Comment


          • Ali bukvalno. Koliko mi je nedostajao ovako mocan Juve koji sam obozavao da gledam kao klinja. S ovakvom igrom, lagano, nema granica !
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Originally posted by Mladen View Post
              Ali bukvalno. Koliko mi je nedostajao ovako mocan Juve koji sam obozavao da gledam kao klinja. S ovakvom igrom, lagano, nema granica !
              Ако случајно на зиму упадне неки јак шпиц, ауууу....мада нас је Билбао зезнуо убацио Љорентеа да игра у ЛЕ
              Помиње се Левандовски за 25м, ја искрено нисам одушевљен тим именом, некако ми је бољи био Лукаш Баирош, и мсм да је то превише пара за њега.
              Али треба нам квалитетнији нападач од ових које имамо и Левандовски то јесте.

              Истина је све што збориш, недостајао је јак Јуве Лиги Шампиона!

              Comment


              • Nesto ne verujem da ce ga se Borusija tek tako odreci, bar dok ne nadje pravu zamenu za njega. Dobro bi on lego Juvetu sigurno, pogotovo sto je u vrhunskoj formi, a i znas da njemu ne treba mnogo da postigne gol. A jos je i mlad, i tek je karijera pred njim.
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Их кад убаце 25м у џеп лако ће да га нађу. Па кад су се лако одрекли Сахина за кога сам мислио да је незамењив, одрећиће се и Левандовског. Мада опет Сахина мсм да нису надокнадили.
                  Такође, пустили су Кагаву, мада мсм да су то урадили пре свега да би направили место за Гецеа.
                  Левандовски би нам сигурно легао као будали шамар, мада сам ја ето пре за Љорентеа нпр.

                  Comment


                  • Al zar ne mislis da je 7 miliona eura za Ljorenta malo? Bar sam tu cifru procitao pre nedelju dana na goal.com
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Originally posted by Mladen View Post
                      Al zar ne mislis da je 7 miliona eura za Ljorenta malo? Bar sam tu cifru procitao pre nedelju dana na goal.com
                      С обзиром да му истиче уговор на крају године, са 7 милиона би частили Билбао.

                      Comment


                      • Tacno. Realno, sjebali su ga opasno zbog toga sto nece da produzi ugovor. Da Bog da dobili nulu.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Originally posted by Mladen View Post
                          Tacno. Realno, sjebali su ga opasno zbog toga sto nece da produzi ugovor. Da Bog da dobili nulu.
                          Хтео је он на почетку да продужи уговор, али су му захтеви били толики да клуб то једноставно није могао или пак није хтео да испоштује. И онда је уследела лудара, чак је пало и пљување на једном тренингу између њега и Биелсе.
                          А што се нуле тиче на крају ће се то и десити, само што дестинација неће бити Торино већ Реал или Барса.

                          Comment


                          • Ljorente da dodje to bi bas bila mocna ekipa. A i sad je mocna... I pre lige sampiona sam rekao da verujem da Juve moze do zavrsnice ali ajde da ne pricam nista pre nego sto se desi .
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • Пази овако ја гледам на ситуацију. У случају да нас повреде обиђу, а надам се да хоће, достав зависи кога извучемо као првог ривала, ако то буде неко од наводно слабијих екипа, и прођемо међу осам, после тога све је могуће! Ја се искрено надам најбољем, али треба бити и реалан те рећи да Минхен и Барса су тренутно испред.

                              Comment


                              • Iskreno, nisam toliko pratio tu sagu ko njega, ali zar nije zasluzio mnogo bolji ugovor ? Ako on nije jedan, pa cak i najzasluzniji za onu fantasticnu sezonu ja ne znam ko jeste. E sad ako klub nije mogao da ispostuje te zahteve, to je druga stvar. Ali treba ispasti covek, ako je takva situacija, zahvaliti se na saradnji i naci mu angazman i uzeti kintu koja se moze uzeti.

                                Zasto imam osecaj da bi odlaskom u Real bio jos jedan u nizu od onih ? :/

                                Ne bih voleo da ga ubede sunarodnici pa da zavrsi u Arsenalu, posto citam da su i tobdzije u nekoj kombinaciji.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X