Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ves View Post
    QPR 1-0 Tottenham
    I to ih resio Taarabt covek kog su fakticki isterali iz kluba
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Danas ceo dan citam po raznim stranicama da cemo na leto dovesti Adema Ljajica. Sta mislite o tome ?
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Originally posted by Topdzija View Post
        Danas ceo dan citam po raznim stranicama da cemo na leto dovesti Adema Ljajica. Sta mislite o tome ?
        Promasio penal danas protiv Intera
        Sta znam slabo gledam Italijane mada mislim da nema leba od toga previse je para startna postava biti nece ...
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ma nije ni tamo startna postava, precenjen igrac.Nije ni za Everton.

          On ako ce da napusti Firencu preci ce sigurno u manji klub od Fiorentine.

          Comment


          • Van Persie proglasen za igraca godine u PL !
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • To mu znatno dize cijenu. Sad ga treba prodati. Sad ili nikad. Btw, nikako ne zelim Ljajica vidjeti u Arsenalu !
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Potpuno zasluzeno evo i tima godine

                Joe Hart (Man City), Kyle Walker (Tottenham),Vincent Kompany (Man City), Fabricio Coloccini (Newcastle), Leighton Baines (Everton), David Silva (Man City), Yaya Toure (Man City), Gareth Bale (Tottenham), Scott Parker (Tottenham), Robin van Persie (Arsenal), Wayne Rooney (Man Utd).

                Evo i par slika sa prijema



                Last edited by Lord Gangarić; 23-04-12, 18:44.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Aktivirajte se malo

                  Evo jedan tekst Guardiana o klubovima koji su zainteresovani za Persija navodno Juve ponudio 25 mil sto mi je presmesno

                  Today's Daily Mirror has an EXCLUSIVE that even in the throes of its own frothingly EXCLUSIVE back page rumour-gush still has the air of a feint, a stalking horse, an uber-agent's rather clumsily executed double-stepover. "Van Persie's Agent In Juve Talks ... The Italian giants will make a determined effort to sign the Dutch striker and are prepared to pay in excess of £25m," the Mirror reports. Which is a nice idea, but is still a bit like The Mill announcing it is all set to make "a determined effort" to buy a 17th floor glass and steel duplex penthouse apartment with padded white leather double garage and a bathroom made entirely from 16th-century parmesan cheese featuring the latest triple-jet bowel-sluice Jacuzzi room technology. And The Mill is "prepared" to pay at least £14.99 to seal the deal. As the Mirror points out, by an entirely unexpected coincidence Van Persie is also currently in the process of negotiating a new mega-deal to stay at Arsenal. Real Madrid, Barcelona, Manchester City, both the Milan clubs and ludicrous Gallic moneybags Paris Saint-Germain are all interested.
                  http://www.guardian.co.uk/football/2...umours-arsenal
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ako uprava ne zeli ponuditi ugovor, onda ga sada prodati. Mada bi pametnije bilo dati covjeku novi ugovor. Ako ga je iko zasluzio, to je onda on. Vukao tim 80% sezone.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • ja mislim da treba da se zavrsi ova sezona itekako losa po nas,a ni sam ne znam kako bi izgledao Arsenal da ode Van Persi u ne bitno je koi klub,a njih koliko vidim ima ih dosta koi su zaenteresovani za njegove usluge,al kao sto kaze tata mumi on nam je bio velika prekretnica u mnogim mecevima i bio nas glavni igrac,pa bi savetovao da uprava kluba dobro razmisli ako njega puste na leto

                      Comment


                      • E moj Remzika ovnu jedan i Torres proradio samo mi sedimo dok te gledamo -.-
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Navodno cemo RvP-u ponuditi ugovor prema kome bi zaradjivao 140.000 funti nedeljno i postao najplaceniji igrac u istoriji kluba.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Kakva glupost ! Ako se racionalno sagleda njegova karijera , velike su sanse da ce , ili se povrijediti na 5-6 mjeseci, ili prosto pasti u formi naredne sezone. Jos i evropsko treba igrati. Ako ista, ovog ljeta treba prodati RvPa, sad je najskuplji. Za tu lovu mozemo dovesti nekog poput Dzeke, Falkaoa ili sl, i uz mladog Kembela rijesiti problem najisturenijeg za naredni period. + Uz Seska bi napokon otisao i drugi necovjek u timu, a u svom timu ne volim gledati takve. Svi razmisljaju trenutno.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Iskreno ne znam sta da mislim o tome nekako mi je svejedno ali poznavajuci nas tim i Wengera gotovo sam siguran da ce RVP otici sad pronaci zamenu je vec malo tezi izbor ali se nadam da ce profesor uspeti
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • i ja nesto verujem da mu se ovakva sezona nece vise ponoviti.

                                Comment

                                Working...
                                X