Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ves View Post
    Postava koja cijenim da bi bila najbolja moguca danas :

    ..................Scesni...................
    Sanja....Kosjelni....Vermalen...Gibs
    ...........Kokelan....Song..............
    ..................Rosicki..................
    Wolkot.......................Cembrlejn
    ...................RvP.....................
    Oporavio se Kokelan ? Igrace Remsi prvu, videcete.
    Evo 1 video da se zagrejete:
    http://www.youtube.com/watch?v=NGpjIYBVqgI

    EDIT:Sanjao sam da ce biti 3:0. Da su mi u skoli javili da je 3:0(2 gola Artete i 1 Robina). Ali znam da Arteta nece igrati, pa nek se bar rezultat ostvari, ako ne i strelci.
    Last edited by Tobdzija; 21-04-12, 10:02.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Muka mi da gledam kad igra Remzi.
      Ja mislim da ce danas doci X,kolko se secam ove sezone nijedan derbi nismo odigrali nereseno,od Mancestera smo 2 puta izgubili,Siti jedna pobeda i jedna izgubljena,Celsi smo pobedili na gostovanju,Totenhem smo pobedili kuci 5 2 tamo izgubili 2 1....Tako da mi nesto danas smrdi na X,mada daj boze da gresim
      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

      Comment


      • Originally posted by Topdzija View Post
        Oporavio se Kokelan ? Igrace Remsi prvu, videcete.
        Evo 1 video da se zagrejete:
        http://www.youtube.com/watch?v=NGpjIYBVqgI

        EDIT:Sanjao sam da ce biti 3:0. Da su mi u skoli javili da je 3:0(2 gola Artete i 1 Robina). Ali znam da Arteta nece igrati, pa nek se bar rezultat ostvari, ako ne i strelci.
        Jeste, oporavio se. Btw, samo Remsi umjesto Kokelana, ostalo je kako sam ocekivao.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Originally posted by Bendtner View Post
          Muka mi da gledam kad igra Remzi.
          Ja mislim da ce danas doci X,kolko se secam ove sezone nijedan derbi nismo odigrali nereseno,od Mancestera smo 2 puta izgubili,Siti jedna pobeda i jedna izgubljena,Celsi smo pobedili na gostovanju,Totenhem smo pobedili kuci 5 2 tamo izgubili 2 1....Tako da mi nesto danas smrdi na X,mada daj boze da gresim
          I opet ja igram navijacki 1
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • Moram biti iskren i priznati kako ste u potpunosti zaslužili puni plijen u današnjem derbyu, al' nažalost takav je bio splet okolnosti.

            Mišljenja sam kako Gunnersi ne moraju brinuti o ulasku u CL jer vrlo teško može bilo koja momčad da Vas stigne u ovom trenutku. U pitanju je ostalo samo četvrto mjesto jer se nekoliko timova bori (Blues, Spurs & Magpies), te se nadam kako ćemo CFC gledat' i naredne sezone u CL jer je Robbie svojim zalaganjem zaslužio da vodi Londončane i naredne sezone.

            Comment


            • Da su izveli prvu ekipu bio bi donekle zadovoljan rezultatom ovako nisam ni priblizno.
              Bili smo za neku nijansu bolji zavrsnica nam je bila katastrofa sam van Persi je imao barem 3 prave prilike , Koscelni jednu ali ajde sta je tu je .Diaby se vratio i nije lose odigrao , Zervinjo mi je bio dobar ona prva akcija me je odusevila kakav dupli pas sa Sanjom i Persijem
              Definitivno najgori pojedinac onaj ovan Remzika koji je izgubio najmanje 5 lopti u prvom poluvremenu da ne pricam kako nam je sredina bila mrtva sa njim Rosicky je bolestan igrao i bio je duplo bolji od njega .

              REMZIKA NAPOLJE !
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Koselni iz utakmicu u utakmicu sve bolji,sa Vermalenom je odlican stoperski tandem,samo da ih zaobidju povrede.O Remziju ne vredi pricati.
                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                Comment


                • Volkot je zavrsio sa ovom sezonom.Zbog povrede misica koju je zadobio danas pauzirace sledece tri nedelje.
                  Last edited by Ricma; 21-04-12, 17:09.

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Da su izveli prvu ekipu bio bi donekle zadovoljan rezultatom ovako nisam ni priblizno.
                    Bili smo za neku nijansu bolji zavrsnica nam je bila katastrofa sam van Persi je imao barem 3 prave prilike , Koscelni jednu ali ajde sta je tu je .Diaby se vratio i nije lose odigrao , Zervinjo mi je bio dobar ona prva akcija me je odusevila kakav dupli pas sa Sanjom i Persijem
                    Definitivno najgori pojedinac onaj ovan Remzika koji je izgubio najmanje 5 lopti u prvom poluvremenu da ne pricam kako nam je sredina bila mrtva sa njim Rosicky je bolestan igrao i bio je duplo bolji od njega .

                    REMZIKA NAPOLJE !
                    Zar je moj miljenik bio toliko los ?
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • jos pitas da li je bio los

                      Comment


                      • Originally posted by Topdzija View Post
                        Zar je moj miljenik bio toliko los ?
                        Bjezi s foruma dok te Gangy nije vidio.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Bjezi s foruma dok te Gangy nije vidio.
                          ionako je besan jos ako RM izgubi;)

                          Comment


                          • Originally posted by Topdzija View Post
                            Zar je moj miljenik bio toliko los ?
                            Popices flasu u glavu ne nerviraj

                            Ovaj Maric samo lose vesti pise ovde priznaj koliko su te platili nesreco jedna
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Gangrena View Post

                              Ovaj Maric samo lose vesti pise ovde priznaj koliko su te platili nesreco jedna
                              Priznajem da volim na taj nacin da ti stajem na zulj.

                              Da predvidim jos jednu losu vest, Dijabi ce poceti u prvih 11 protiv mesara, i naravno stoka ce ga povrediti, izaci ce napolje i Remzika ce morati ponovo da spasava stvari.

                              Van Persi ce pre nego sto pocne EP reci gde ce nastaviti svoju karijeru, sto znaci da bismo za nekih mesec dana mogli dobiti odgovor.

                              Comment


                              • QPR 1-0 Tottenham
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X