Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post


    Nek bude jasno da je jedino sto ovaj klub drzi Wenger. Ovi ostali su propalitet.


    Ne moze njega niko natjerati da proda dionice, naravno, ali uprava moze da ga preglasa i ukine mu mogucnost da uzima pare iz kluba i tako da on nema neke finansijske fajde od Arsenala, osim kapitalne. Covjek bi duplo zaradio da proda za 1.3m dolara sada. Jer je oko 700m platio ovih 60% kad je uzimao svojevremeno.
    Hokejasi su izgubljen slucaj i moraju pametno da biraju na draftu, dok Denver i Remsi imaju par zajednickih tacak sa Arsenalom.Generalno finu kosarku pikaju Nagetsi i do pre 4 godine imali su svog Vengeraa na klupi.Ono sto njima fali je pre svega superstar kako bi konkurisali za titulu.A u narednim sezonama bice PO ekipa, ne rade los posao i mora se reci da su ovu sezonu odigrali malo iznad ocekivanja.Do 2014 konstantno su igrali PO.Remsi su mozda i u najboljoj poziciji od svih, ali zahvaljujuci tome sto Kroenke je verovao Fiseru ko da ima kredibilitet ko Venger su stagnirali i imaju veoma upitnu draft strategijuJedino sto ubadaju je odbrana i u poslednjih nekoliko godina su tu na vrhu.Jebe ih sto imaju najgori napad u ligi i nikakvog pomaka tu nema od kada je Fiser trener.Draftovali sa druge pozicije u proslogodisnjem draftu, lik jedva da je video teren.Imaju Rems potencijal, samo i je dosta limitirao trener.Nece oni da naprave veliki pomak u narednoj sezoni, posto je steta vec napravljena.

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Kolika je velicina Arsenal i Arsene Wenger da se danas vise prica o tome kako prvi put u 21 godinu nismo uspijeli da udjemo u top4, nego o tituli Celzija, odlasku Terija ili samom ulasku Liverpoola u ligu prvaka.

        Ja jesam tuzan, malo i sjeban. Ja sam nenormalni optimista i kad se ne desi ono sto moj optimizam predvidja, bude mi lose par sati. Steta za rekord, al nema veze. Iduca sezona nadam se donosi neke promjene. Ne mora to biti menadzer, veci je problem sama struktura unutar kluba i vlasnistvo.

        Otkako smo poceli igrat 3-4-3 vidimo najbolje od Xhake. Momak ima 24 godine i ima vrhunski potencijal.

        Nadamo se da osvajamo kup. Moramo, mnogo ovo boli Wengera. Mnogo bas. Jedna od najcudnijih presica je bila nakon utakmice i nije se pridruzio igracima u lap of appriciation.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • https://www.mozzartbet.com/sr/kladje...1-5265385-1502

          I kako da ne mrzim Arsenal pa daboda nikad ne usli vise u LS
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Iskreno ja mislim da je timu trebao jedan dobar restart od Lige Šampiona ali ne ovako da se kidaju u Ligi Evrope nego onako skroz da iskuliraju ta takmičenja i da se fokusiraju na domaće prvenstvo.Inače ova situacija oko Kroenkea i Usmanova me najviše interesuje i jedva čekam šta će biti od toga.

            @Aki sve ponude ne moraju da budu javne i ovo nije prva ponuda Usmanova,ovo je jedna od mnogih koje je on davao poslednjih deset godina.Čak šta više ponuda je bila pre više od mesec dana a tek sada su je objavili,ne zna se kako i zašto.

            Inače Kroenkea nisam nikad gotivio,jeste on uspešan i ne samo on nego cela njegova porodica ali jedina stvar koju on želi su prosto pare.Podržavao je sistem koji je Arsenal držao u tom nekom vrhu i pravio dobar profit sa najmanjim rizikom i nije ga puno zanimao klub zato što pored Arsenala ima na desetine investicija.Dok sa druge strane Usmanov je navijač Arsenala i čak je puno više viđen na Emiratima nego Kroenke.Sad kako je došao do para došao je kao i svaki sovjetski tajkun ali procenjuju da ima duplo više para od Avramovića.Nama bi stvarno bilo idealno da Usmanov kupi te akcije,čak kruži priča da je ponudio dve milijarde nakon one prve odbijene cifre od jedne milijarde i ako je to istina on ne želi da zaradi pare od kluba kao Kroenke nego da investira.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Jedina pozitivna stvar oko danasnjeg " raspleta " je to sto ce Kroenke mozda popustiti sad kad Arsenal ne igra ligu sampiona. Hocu reci, ne izgleda toliko privlacno. Osim toga, meni je nekako drago sto nas nema u tom takmicenju naredne sezone, u kakvu smo monotoniju upali i takva promjena je dobrodosla. Al sto ti Gang kazes, bilo bi jos bolje da smo negdje 10. i da nas nema u Evropi godinu dana.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Kronke kad je kupio klub, njegov udio je vrijedio 600m funti. Neki dan je odbio jedan milion funti, da udupla svoj kapital, odbio je.

                Arsenal je u poslovnom smislu krava muzara, biznis koji ce gaziti narednih 20 godina i sigurno rasti stabilno.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Nadamo se da osvajamo kup. Moramo, mnogo ovo boli Wengera. Mnogo bas. Jedna od najcudnijih presica je bila nakon utakmice i nije se pridruzio igracima u lap of appriciation.
                  Znaci moramo da osvojimo kup da Wenger ne bi tuzan bio?

                  Comment


                  • Originally posted by Pusjo View Post
                    Znaci moramo da osvojimo kup da Wenger ne bi tuzan bio?
                    Rijec 'znaci' na pocetku recenice kao pokazatelj kognitivne disonance.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Drago mi je da je konacno pukla zabluda o Vengeru, gravitaciji, stabilnosti i ostale gluposti. Vreme je za promene

                      Comment


                      • Kroenke izjavio da klub nikada nije bio na prodaju i da neće biti tako da je razljutio dosta što navijača što novinara.

                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Gurat ce do 2 milijarde.

                          Samo lud covjek bi odbio 2 mlrd valuaciju, samo lud.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ne zna se dal je luđi on što odbija 2 milijarde ili ovaj što daje Ja bih iskreno voleo da Usmanov kupi te akcije i da promenimo malo politiku ali ne verujem da će do toga doći.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Sta ce Usmanov zna da 97% vrijednost Arsenala za 10 godina ce da vrijedi 4-5 milijardi vise, a zna i Kronke, ali Kronke ima puno manje para od Usmanova.

                              Usmanov $14mlrd
                              Kroenke $7.5mlrd

                              ali ima jedan trik u svemu ovome, a to je da zena od brkatog je nasljednica Walmart imperije i ona sama vrijedi jos 6.6 mlrd dolara.

                              Ako prihvati, 2 mlrd valuaciju za njegovih 67%, Arsenal ce postati najskuplji klub planete zemlje, sa oko 3.6mlrd dolara vrijednosti.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X