Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne može Santi biti u rotaciji da ga j***m
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Najbolja formacija za Arsenal...

      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Kada mogu Modric i Kros, zasto ne Vidal i Ramzi . Kada jedan ode u napad, drugi se drzi odbrane, na tu neku rotaciju tipujem, plus Gabriel umesto sporog Pera i eto balansa .

        Originally posted by Gangrena View Post
        Ne može Santi biti u rotaciji da ga j***m
        Ja bi to tako. Daj ti tvoje vidjenje, Gangaro.
        Last edited by Lion; 01-07-15, 11:35.

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Najbolja formacija za Arsenal...

          Ovu formaciju igram na FM-u samo što je umesto Trboseka Santi , Rambo je deep plej a Coq klasičan DM
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Gangrena View Post
            Ovu formaciju igram na FM-u samo što je umesto Trboseka Santi , Rambo je deep plej a Coq klasičan DM
            Pa kako je to onda ova formacija legendo

            Alexisu je ovo najprirodnija pozicija,a u 4231 gdje ga stavi moj Princara jos desno je znatno manje ubojit
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Princ View Post
              Kada mogu Modric i Kros, zasto ne Vidal i Ramzi . Kada jedan ode u napad, drugi se drzi odbrane, na tu neku rotaciju tipujem, plus Gabriel umesto sporog Pera i eto balansa .



              Ja bi to tako. Daj ti tvoje vidjenje, Gangaro.
              Modric i Kroos igraju u 4-3-3 formaciji sa jos jednim veznjakom tu,a da pri tome Kroosa ne vuce lopta naprijed...u 4231 moras da imas jednog klasicnog defanzivnog,a ovu obojicu vuce prostor i nazad bi puhalo kao nikad
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • A jebo to da li je levo ili desno, mogu i Sancez i Ox na bilo koju od strana.

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Pa kako je to onda ova formacija legendo

                  Alexisu je ovo najprirodnija pozicija,a u 4231 gdje ga stavi moj Princara jos desno je znatno manje ubojit
                  Mislio sam na formaciju 442 diamond

                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Princ View Post
                    A jebo to da li je levo ili desno, mogu i Sancez i Ox na bilo koju od strana.
                    Uzmi klip bilo koji i pogledaj golove Alexisa pa ces vidjeti koliko mu je lakse da se izvlaci na desnu nogu i sutira...danas je takav trend jbg svako krilo koje igra desnom nogom preferira da igra lijevo jer je to i logicno.Manje se ide na centarsuteve,a vise na samo napadanje gola i zbog toga krila nikad nisu bila efikasnija

                    Neymar,Hazard,Ribery,Robben,Ronaldo,Sanchez svi vole da igraju kontra stranu...

                    Pa to je ta Gangaro ista,samo sto su to tzv side veznjaci u ovoj formaciji,a u 4231 je Rambo deep plej pored Coqa destruktivca
                    Last edited by AK47; 01-07-15, 11:44.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Modric i Kroos igraju u 4-3-3 formaciji sa jos jednim veznjakom tu,a da pri tome Kroosa ne vuce lopta naprijed...u 4231 moras da imas jednog klasicnog defanzivnog,a ovu obojicu vuce prostor i nazad bi puhalo kao nikad
                      Nemas frke Akane, igrace odbranu i Gokarin, tvoj i moj brat Mesut

                      Comment


                      • Diaby among five players leaving Arsenal

                        Abou Diaby, together with academy players Jack Jebb, Austin Lipman, Brandon Ormonde-Ottewill and Josh Vickers, are leaving Arsenal, having reached the end of their contracts.
                        Diaby leaves the club after 10 years in which he made 180 first-team appearances, scoring 19 goals.
                        A hugely talented midfielder, unfortunately his time at the club was interrupted by a number of serious injuries. Diaby has also represented France on 16 occasions.


                        Dakle i sluzbeno je objavljeno da odlazi. Pozdrav i sretno. Mogao je bit Arsenal great da nije bilo ozljeda.

                        Comment


                        • To što Akan priča je klasičan inside forward koji ide na stranu suprotnu od jače noge pa ulazi unutra ne izvlači se na centaršut , Riberi i Roben klasičan primer
                          Last edited by Lord Gangarić; 01-07-15, 11:44.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Davno sam pisao da Arsen treba da postavi dijamant i da ne postoji igrac Arsenala kojem ne bi vise odgovarala takva formacija. Strucnjaci me ubedjivali da mora 4-2-3-1.

                            Sile nema da Vidal i Remzi igraju u 4-2-3-1 a da to nije Noric i Lester kuci.
                            sigpic

                            Comment


                            • Jel moze neko da mi kaze da će doći Benzema i da me lepo ubedi u to...
                              Potrebno mi je

                              Comment


                              • Je l otišao negde Olivije otac Žiru ?

                                Comment

                                Working...
                                X