Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    TRANSFER REKORD AFC-a OBOREN

    -Darren Meckenzie
    Jel to dolazi Benz?

    Place od srece profa sada ako je tako
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Meni uopste nije jasno sta radi Real, oni onda nemaju napadaca u klubu
      sigpic

      Comment


      • Alvaro Morata i Ronaldo ce igrati napadace,a i vrijeme je da Real jedno svoje dijete ispostuje jer je decko bas potencijal...a ovo moze da znaci i da Liverpool vise nije miran,napada Florentino i Suljkana raspalog vjerovatno
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ronaldo nije isti covjek kad je najisterniji i kad je malo pozadi i ima ludacku slobodu. Nece napad drzati momak od 20 godina valjda. Uopste ne kapiram, vjerovatno ovo rade da bi sve zvijezde nekako nagurali, bas lici na Galaktikose 1.
          Mislio sam jos prije 20 ce ici po Suareza, sad Livepul ne moze naci zamjenu, suludo ga je prodavati.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            TRANSFER REKORD AFC-a OBOREN

            -Darren Meckenzie
            Jeko on?
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              a ovo moze da znaci i da Liverpool vise nije miran,napada Florentino i Suljkana raspalog vjerovatno
              Ostaje Kanibal, nek Pero ide po nekog drugog, kasno je sad... Ostati sa Moratom kao jedinim spicem, mislim da ni Carlo nije toliko lud, no videcemo.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • A sta je po vama Jese?

                On je napadac, znaci imaju on i Morata i Ronaldo. Jese je igrao sve u Kastilji, a ponajvise napadaca. Moze on igrati napad lagano, a podjednako veliki potencijal kao i Morata.

                Ispade da je Real gotovo na nuli kada su transferi u pitanju, ako se ovo ostvari..

                Ode i Di Maria za 25 miliona funti...
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • ja mislim da Benzema ne mrda iz Madrida, ne da Zidan....

                  jedino bi Di Maria mogao ići

                  Comment


                  • Arsenal: €93M pour le duo Benzema/Di Maria.
                    Odakle ti lova?
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by apacrow View Post
                        Odakle ti lova?
                        Cisto bacanje para, ne znam u kom to svijetu Di Marija kosta preko 25 miliona eura. Teski limit.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Cisto bacanje para, ne znam u kom to svijetu Di Marija kosta preko 25 miliona eura. Teski limit.
                          E cuj sad ovog. Daj 'leba ti jos reci da je Wellbeck bolji, ili Walcott i da zavrsavamo diskusiju...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by apacrow View Post
                            Odakle ti lova?
                            Cuj odakle hahhah?

                            Jedino izgleda ti nisi gledao kad sam svimao dao do znanja da Arsenal moze potrositi i preko 100m funti da ne osjeti.

                            Minimalno koliko znam u trezoru stoji 160m funti kesa, sad dodaji ove silne sponzore, prodaje, zaradu na platama ima tu skoro 200m funti, stoga 93m eura, sto je oko 80ak miliona funti nista strasno, ali bi bilo preplacivanje...
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              E cuj sad ovog. Daj 'leba ti jos reci da je Wellbeck bolji, ili Walcott i da zavrsavamo diskusiju...
                              Obojica bolji, metni me u potpis slobodno ;)
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post

                                Minimalno koliko znam u trezoru stoji 160m funti kesa, sad dodaji ove silne sponzore, prodaje, zaradu na platama ima tu skoro 200m funti, stoga 93m eura, sto je oko 80ak miliona funti nista strasno, ali bi bilo preplacivanje...
                                A koje boje je trezor? I jel mozes da nam otkrijes koliko puta na godisnjem nivou Venger sexualno zadovoljava svoju zenu ?

                                Comment

                                Working...
                                X