Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije valjda stizu pretnje zbog Suareza?! Pa sta bi bilo da zivimo u Engleskoj kad se tu na Balkanu preti oko engleskih timova.
    Ja nas ne vidim kao kandidate za titulu, prvenstveno su to Man City i Chelsea.

    Ajnstajne, poslao sam ti zahtev na fb kad si vec ostavio ime.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • odakle njima pravo da se sprdaju na račun toga što si u svaki transfer bio 100000% siguran, a ni jedan se nije ostvario

      izbatinjaj ih sve fočo, ja ću ti platit dio autobuske karte.

      Comment


      • Zar je moguce da ce Gustavo u Volfsburg? Ne mogu ponuditi vise, ne mogu ponuditi vecu platu, i, kao sto je neko napisao negdje " samo Arsenal moze sprijeciti Arsenal da dovede Gustava " ! Volio bih samo znati o cemu to razmislja Profesor? Jesu li ovo iskljucivo njegove odluke? Ako nisu, ko koci ove transfere? Nacitao sam se svega, ali mi opet nista nije jasno!
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Najavljivale ste neke milione, silan prelazni rok a liga pocinje a ne vidim da ste nekog angazovali
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Mr.M View Post
            Najavljivale ste neke milione, silan prelazni rok a liga pocinje a ne vidim da ste nekog angazovali
            Cuvaju se milioni za 31. avgust, tada je najsladje. Seti se kako je bilo pre 2 godine.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by Topdzija View Post
              Cuvaju se milioni za 31. avgust, tada je najsladje. Seti se kako je bilo pre 2 godine.
              Ne ponovilo se.Ne bih zeleo jos jednu turu Benajunova,Santosa i ostalih...
              Ne znam sta se desava za Gustava stvarno,i bukvalno dobijene transfere mi ne uspevamo da realizujemo.Kakav Volfsburg kakve picke materine.Pa covece sezona pocinje za 3 dana a koliko mi imamo igraca na raspolaganju? 15? Jeste sa tim brojem necemo ni do decembra izgurati.A sta kad krenu da nas melju povrede kao sto to uvek bude? Ko ce onda da igra,omladinci mozda? Meni stvarno nista nije jasno,nisam ja ni ocekivao neke superstarove u Arsenalu,ali covece morao je dovesti profesor nekog vec do sada
              sigpic

              Comment


              • Sta je falilo Benajunu?

                Comment


                • Nista mu nije falilo,odlican igrac.
                  sigpic

                  Comment


                  • Realno sasvim solidan je bio Benajun. Dao je par golova. Najvise ga pamtim po golu protiv Aston Ville kada je dao glavom za pobedu.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Pa realno sem tog gola protiv Vile ja ne vidim sta je on to jos uradio.Ma sta ste se uhvatili Benajuna,nije to poenta posta
                      sigpic

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by Lillard View Post
                          Pa realno sem tog gola protiv Vile ja ne vidim sta je on to jos uradio.Ma sta ste se uhvatili Benajuna,nije to poenta posta
                          Pa slabo si gledao ... Lik je bio doveden da zauzme mesto na klupi zbog velikog broja povredjenih, a ne da bude nosilac ekipe.

                          Comment


                          • Vi ako nakon ove ispale Gustava verujete da ce Suarez preci kod vas, mogu reci samo da vam se divim.

                            Vise medija pise u poslednjih par sati o njegovom prelasku u Volfzburg, a bild navodi da je u pitanju suma od 15 miliona evra.Nisam ni ja bas siguran koliko je to tacno, ali za mene je porazavajuce da takvog igraca uzme Vfl.Ovo je najgore moguce ponizenje, da vam uzme klub koji ni ne igra LS.Zapravo ne igra ni drugorazredno evropsko takmicenje.Svake godine isto, velika ocekivanja po pitanju pojacanja i na kraju veliko nista.Pobogu i Totenhem se puno angazovao u ovom prelaznom roku, a ovde se nista bitno ne desava.Sve se svodi na povezivanje sa velikim metama i na kraju ga po pravilu izduvate.Za takvu skrtu politiku necete proci nekaznjeno.

                            Comment


                            • Maricu, ne lupetaj. To sto se mi nadamo, novine pisu, a razni tamo neki daju izjave ne znaci da je klub zaista zainteresovan za igraca sa kim se povezuje! Ne opravdavam ja njihovu transfer politiku, vec samo govorim da to nisu ponizenja, duvanja ili sta vec. Arsenal ako hoce, ili da je htio, on bi doveo Gustava, pa i Higuaina itd. Skrti jesu, i s obzirom na tu skrtost, mi svake godine uzimamo sve kupove, premier ligu i ligu sampiona. To sto mi hocemo da se to i zaista dogodi ocito ne brine puno celnike kluba, ali da posluju najbolje poslije Porta, to je cinjenica koju niko osporiti ne smije. I zajebi me sa Totenhemom. Sramota je taj tim stavljati u istu recenicu sa Arsenalom. Sve se nesto pojacavaju, a nikako da budu iznad nas na tabeli. Nece ni ove godine! Eto, necemo nikog dovesti, prodacemo Kazorlu, Dzeka i Kosjelnog i bicemo ispred Totenhema. Mi cemo biti 7. a oni 11.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Maricu ne sernjaj, znas i sam kakav budzet ima Wolfsburg, veci od Bayernovog...

                                Mada zaista, Gustavo je bio najrealnija meta i najpotrebnija pozicija, trebao je Wenger vise da se pomuci, mada i ovaj je debil sto ode tamo samo zbog para...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X