Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Chuba je genije, onakva igracina sa 17 godina, novi Wright lagano
    Cini mi se da je brat Hector najjaci u citanju igre, i uopste da ima sjajan osecaj za igru. Tacno zna gde treba da se postavi kad se brani, a u napadu se fenomenalno ubacuje, i to uvek na isto mesto-izmedju beka i stopera, u taj "dzep" i uz kvalitetnu loptu u prostor udje u kazneni, a onda se pokaze ta njegova sposobnost u napadu, uvek podeli asistenciju.
    Last edited by Wilshere_10; 06-04-13, 12:41.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Arsenal have won 15 of 17 league games in which they’ve scored first this season, and drawn the other two. Early urgency today please.
      The Gunners boast the league’s best defence away from home – conceding just 13 goals in 15 outings

      Kad nam vec daju priliku, ne smemo da je prokockamo!
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Svaka tekma do kraje sezone mora da se dobije. Posebno ona protiv uniteda da ne bi slavili na Emiratima.. pobjediti sve do kraja i treci su
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • West Brom: Foster; Jones, McAuley, Olsson, Ridgewell; Yacob, Brunt; Dorrans, Morrison, Thomas; Long.

          Srecom, Lukaku ne pocinje. Cekamo nas sastav...
          Arsenal XI: Fabianski, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Arteta, Rosicky, Ramsey, Cazorla, Gervinho & Giroud.
          Jos klupa, nadam se da je Jack tu.
          Last edited by Wilshere_10; 06-04-13, 14:15.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Woja ni na klupi ccc

            Jacka nema na klupi..
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Subs: Mannone, Vermaelen, Jenkinson, Gibbs, Coquelin, Oxlade-Chamberlain, Podolsk

              Preteruje Wenger s Vojom, sramota. Ni Walcott na klupi
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Dobro ipak Theo i Jack su bili sigurni da nece putovati , samo sam mislio da bi Jack mogao biti iznenadjenje na klupi, a Theo ce tek biti spreman za Norwich.

                Sto se tice Woje mislim da pretjeruje, ali ako na ovaj nacin napravi od njega klasu od golmana postujem..
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Voja zivi od svog samopouzdanja, kako ce ga vracanje na mesto treceg golmana i sikaniranje uciniti klasom?
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Steta za Voju. Valjda ce Gervinho ponoviti dobru partiju, ocekujem tesnu pobedu. Stizem da pogledam samo prvo poluvreme.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Opravdan epitet teskog gostovanja.Do crvenog rutinski a posle crvenog raspad sistema i bunkerica pa sta Bog da,al eto dao nam je 3 boda.Mislim da ova slika dovoljno govori koliko smo se raspali poslednjih 20 minuta

                      Medjutim nemamo pravo na kikis,moramo ovakve utakmice dobijati i trenutrno ti i radimo i ja sam zadovoljan.Ajmo ko je sledeci
                      sigpic

                      Comment


                      • Pero dobio prvi crveni u karijeri danas. Mislim kockao se, znao je da ga ne moze stici. Sprecio je gol sansu i cist crveni. Meni se na prvi pogled ucinilo da je uhvatio loptu prije, ali ipak ponovljeni snimak je pokazao da je to ispravna odluka webba. Koliko god mi trolovali tog webba on je jedan od najboljih sudija svijeta.


                        Inace kako bitna 3 boda. Ouuu. Sutra ce kiksat i Spursi i Chelsea. Ja ocekujem Di Cania da uzme kalas i da pocne pucat ako mu igraci ne otmu bar bod Chelsa-u. Spursi bez bejla su karina malina

                        Dvje kuci naredne, ako se obije dobiju top4 je skoro pa siguran
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Jebem ti ljubavne probleme i pobeda mora da mi presedne :/

                          Sto se tekme tice nisam nesto zadovoljan igrom ali sta je tu je . Little Mozart objasnio covek ali objasnio samo da nam se vrati Jack i da gledamo taj tandem Arteta,Rosicki Wilshere \o/
                          Sto se Mertezakera tice lik je postupio ispravno i ja bi isto tako postupio tako da no hard feelings

                          I sad malo majstorija naseg malog Moce

                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • http://sulia.com/source/57645371/?so...a-9dd0b0010479

                              Ne znam koliko je ovo pouzdano, doduse su pogodili za produzenje Walcottovog ugovora, najavili da ce Lamps dobiti novi ugovor i da ce Rooney da ide iz Uniteda...
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Najgore moguce resenje, nije Leva toliko dobar kao sto neki misle... Doduse bolji od Girouda jeste, ali Giroud ima osecaj za pas, Giroud voli da ucestvuje u igri, Leva pak onaj klasni finiser... Nije za Arsenal po mom misljenju...
                                Last edited by Freshman; 07-04-13, 13:53.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X