Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kazu 42m funti ponuda...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Kazu 42m funti ponuda...
      Moje informacije i procjene ovih eura je 42.5 m funti
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • ZAVRŠENO!!!!!!!!

        BBCTransferNews 1m
        BREAKING - Madrid accept Arsenals bid for Ozil. Personal terms and medical set to be completed tomorrow
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Bryan Swanson ‏@skysports_bryan 3m

          We're told the Arsenal bid for Mesut Ozil is around €50m (£42.5m). #AFC @realmadrid
          .....
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Rekoh ja 42.5 m funti Jooj idu mi ove racunice pravo

            Sutra da potpise ima da mi SkySports news bude na streamu cijeli dan
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Brat Zalalem, 26. januara 2012. predvidio ovaj sutrasnji dogadjaj. What a LAD

              Gedion Zelalem ‏@Gedion34 26 Jan 12
              Ozil to arsenal, my dream... He is sooooo sick
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Sad mi se otvorio apetit i za napadaca !
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Originally posted by Ves View Post
                  Sad mi se otvorio apetit i za napadaca !
                  Pominje se Demba Ba - pozajmica. Bio bih zadovoljan i sa Dembom, iako potajno prizeljkujem Suareza.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Nemojte nikome reci ali ja sutra ocekujem bombasticnu ponudu za Wayne Rooney-a
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Dovedete li Suareza konkurenti za titulu. Kakva bi to sila bila iza njega ili bi mozda on bio dio trozupca iza Zirua. U svakom slucaju milo mi je sto ce Ozil igrati u timu koji cijeni takve igrace, kod covjeka koji ima sjajnu filozofiju fudbala.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Dovedete li Suareza konkurenti za titulu. Kakva bi to sila bila iza njega ili bi mozda on bio dio trozupca iza Zirua. U svakom slucaju milo mi je sto ce Ozil igrati u timu koji cijeni takve igrace, kod covjeka koji ima sjajnu filozofiju fudbala.
                        Mislim da je ona odbrana danas kljuc do titule,to je ono zbog cega smo godinama unazad gubili silne bodove iako smo imali sjajan napad. Treba nam jos jedan stoper za slucaj povreda i mislim da nam je to prioritetno.A dobar napadac je uvijek dobrodosao.

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Nemojte nikome reci ali ja sutra ocekujem bombasticnu ponudu za Wayne Rooney-a
                          Stvarno si lud ako mislis da bi Runi presao u Arsenal. Covjek nece nikome da ponudi platu preko 100 000 funti nedeljno, za Vejna treba 250 000 - 300 000.

                          Evo ovako, ako Runi predje u Arsenal - postajes admin!
                          sigpic

                          Comment


                          • Jan Aage Fjortoft ‏@JanAageFjortoft 5m
                            Wenger: - Maybe I have a surprise for you!

                            Draxler still on?

                            Vidi ovog pogubljenog brata,twitter se srusio zbog Ozila,a vidi njega
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • I used to type Zidane in YouTube, and watch his videos. When I did, I thought I have to do that in the field
                              Mesut Ozil
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Robin Bairner ‏@RBairner 1m
                                Coach #Galtier said #Guilavogui is Spain bound, despite rumours of late #Arsenal interest. Deal still hasn't been completed tho. #AFC
                                Pfff, jos brata Joshuu da dovedete, mada on je pretty much zavrsen deal za Atletico, ali sve je moguce...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X