Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dinko
    Prelepo kakav gol i kakva akcija
    Ti sefe nauci se vise nakon dvije milijarde puta zakljucavanja teme da pises o utakmici koja je u toku u live temama!!!

    Dopizdilo mi je vise svako malo zakljucana tema i onda moram cekat da je neko otkljuca..



    Inace.

    Tekma smor, dopizdilo mi je. Bolje da sam ucio nego gledo. Nista specjalno, ovi dva puta prisli golu i Woja odradio posao cisto da se vidi da radi nesto da zaradi platu..
    Ozil ja ne znam koji mu je, los je poprilicno dugo.. Pola Arsenalovog tima je van forme, nije mi jasno kako su upoce prvi na tabeli, sa ovakvom formom.

    Walcott jos uvijek nije na 100%, Rosicky danas ocaj.

    Raduje povratak Jacka u formu..


    I da, nek neko vec Sagni produzi jebeni ugovor, frajer je danas odigro doktorski..
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Sagna je(jedini) doktorski odigrao i protiv Man Utd-a. I danas fantastican, zasluzuje novi ugovor. Wilshere danas ubedljivo najbolji, svaka cast za golove, a i sjajne lopte je danas davao. Ozil slab vec par utakmica, mada uci ce on u formu, ne brinem za njega. Ramsey je morao ono realizovati, ostalo ok. Odbrana na nivou, Sagnu sam vec nahvalio, Mertesacker,Kosicelny standardno dobri, a i Monreal odlican. Lepo je spasao gol kada je Scesni vec bio savladan.
      Ajnstajne, danas ti je Giroud malo podbacio, nevira me kad se onako oklizne u nekim situacijama. I Walcott je ono morao dati.

      Kod Marseille-a najzapazeniji su bili Thauvin i naravno Mandanda koji je spasio makar jos 2-3 gola.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Meni Rosicky bio dobar danas, povezivao redove kad bi ovi pritisli, iznosio loptu zajedno s Jackom. Doduse, u napadu nije igrao kako moze, ali pristojna partija.
        Remzika danas u elementu za dubinske pasove, prijatno me iznenadio, ranije je to ocajno izvodio, vidi se veliki napredak i u tom segmentu. Ipak, cini mi se da je onoj njegovoj seriji golova kraj, nadam se da gresim...
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Na Giroudu se vidi da je umoran. Frajer se zadnjih 20 minuta vidio na terenu nije. Setko se pomalo, a i to klizanje i netacni pasovi su umor, treba mu dat da odmori malo, al ne moze...


          Realno teska je situacija bila jer nije bila dovoljno brza lopta za Walcotta bila i onda je morao primati ljevom i prabaciti na desnu, sto je dalo vremena stoperu, a onda je on zbrzao to i ode sansa u nepovrat..
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Lep rezultat .

            Ali slazem se sa ajnstajnom da smo van forme skroz. Ozil pogotovo.

            Ali verujem da ce se sve biti ok. Treba i njima odmor .
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Kolko smo dobri ove godine da i kad smo van forme.tj,pruzamo slabije partije nego uobicajno osvajamo bodove,sto i lici na sampiosku ekipu,da ne baksuziram sad pa sad ostalo da cekamo Ozila i Tea da pokazu sta imaju,a imaju sta..
              sigpic

              Comment




              • BTB.
                sigpic

                Comment


                • Kad da se odmore nije mi jasno. Sad slijedi onaj ubojiti tempo. Prvo sad imamo samo pauzu do subote pa Cardiff u gostima, onda srijeda Hull kuci, nedelja Everton kuci, srijeda Napoli u gostima, subota u 13:45 City u gositma.. Paklen raspored.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • on Flamini cutting his sleeves…
                    Yes. I don't like that and he will not do that again. Yes [it is a club tradition] and I was surprised. We don't want that.
                    Tvrdoglav je Flamini, ali je meni to super, previse su ostali mirni, Mathieu donosi tu prgavost.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Per Mertesacker completed 99% of his passes for Arsenal (88/89), the best record in the Champions League tonight. (50+ passes).
                      Kakav crni Xavi...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Messi Minutes ‏@MessiMinutes 8h

                        Spanish journalist Pipi Estrada: "Álvaro Vadillo, of Betis, is well on his way to being an Arsenal player. Only the signature is missing."
                        Ajmo poznavaoci spanske lige, progovorite.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Taj se i tokom leta spominjao.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Vrh talenat, zver u najavi, ako Betis ispadne iz Primere, eto ga za male pare.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Jel podseca na nekog po stilu igre? Koliko znam, on je desno krilo?
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Slican Ronaldu. Mnogo jak dribler. On i Jese su recimo dosta slicni igraci, a stil igre im je kao sto si i sam video kod Jese-a identican CR-u.

                                Meni se cini da vise voli levo, ali igra i desno..
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X