Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim realno boli me kurac za ovaj Kup ali je sramotno ovako odigrati, realno oni su se nafurali ali jebote pa to su amateri ljudi
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Meni je Wilsherea tu najvise zao, decko se najvise trudio, jedini na kraju pozdravio navijace(kolko sam video), a i na licu mu se videlo da mu poraz od Bradforda tesko pada.

      Juce sam definitivno odustao od verovanja da ce ipak od Remzija nesto biti, on i Gervinho ne mogu da se povezu, pa ni u cetvrtoj ligi Engleske ne bi mogli igrati kako valja.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Jel su istinite ove glasine Walcott za Nani-ja, tj. koliko su relane?
        If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

        Comment


        • Sumnjam, preveliku platu ce traziti Nani.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Alo bre Vengeru sta je bre ono sinoc bre muka mi je vise bre pa mi ne mozemo da dobijemo cetvoriligasa bre sa najacom postavom alo bre o cemu mi pricamo.Pa bre u pizdu materinu vadis coqelana decka koji je najbolje odigrao ostavljas brata remziku koji je NAJVECI SLEPAC KOJI JE IGRAO U ARSENALU JOS OD SENDEROSA,ONAJ ZERVINJO BITNO JE DA JE OTKRIO ONU CELITUNA PA SASA MATIC BOLJE DRZI LOPTU U NOGAMA OD NJEGA.JEBE MI SE VISE ZA OVAKAV ARSENAL I JOS CE DAKUPUJE KOJEKAKVE DIJAMEJE NI MAJKA ME NIJE JUTROS HUNTELAR I TAKVE IDIOTE ZA KOJE JE BRAT REMZIKA NE RONALDINJO NEGO CELI JEDAN PROKLETI UNIVERZAM FUDBALA,OSTAREO SI PROLUPAO I VREME JE DA ODES I TACKA HVALA TI ZA SVE ALI SI IZGUBIO MAHA OSECAJA ZA IGRACE VRATI SE U PARIZ UZIVAJ U VINU JEDI SIRAC ALI MANI SE VISE FUDBALA NEKA DODJE KLOP ILI GVARDIOLA I NEK KRENE NEKA NOVA ERA A U PICKU MATERINU VISE PA STVARNO

            Comment


            • Navodno Gvardiola bi najradije preuzeo Arsenal sto se PL tice... procitao na Goal.com.

              Comment


              • Originally posted by Gologuzan View Post
                Jel su istinite ove glasine Walcott za Nani-ja, tj. koliko su relane?
                Daj Boze da je tako, Nani over Theo any day of the week.

                Neka mu Wenger kaze, brate izvodis sve, penale, slobodne, mozes i kornere i ima da pristane.

                @Cale

                Batice, em ga pretera, em nalupa svasta. Dileja Huntelaar, ajde i da ga ne volis, ali da je Remzika za nekoga Ronaldinho? Za koga Boga ti?

                Iskuliraj sa caps-om..
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by CALE View Post
                    Alo bre Vengeru sta je bre ono sinoc bre muka mi je vise bre pa mi ne mozemo da dobijemo cetvoriligasa bre sa najacom postavom alo bre o cemu mi pricamo.Pa bre u pizdu materinu vadis coqelana decka koji je najbolje odigrao ostavljas brata remziku koji je NAJVECI SLEPAC KOJI JE IGRAO U ARSENALU JOS OD SENDEROSA,ONAJ ZERVINJO BITNO JE DA JE OTKRIO ONU CELITUNA PA SASA MATIC BOLJE DRZI LOPTU U NOGAMA OD NJEGA.JEBE MI SE VISE ZA OVAKAV ARSENAL I JOS CE DAKUPUJE KOJEKAKVE DIJAMEJE NI MAJKA ME NIJE JUTROS HUNTELAR I TAKVE IDIOTE ZA KOJE JE BRAT REMZIKA NE RONALDINJO NEGO CELI JEDAN PROKLETI UNIVERZAM FUDBALA,OSTAREO SI PROLUPAO I VREME JE DA ODES I TACKA HVALA TI ZA SVE ALI SI IZGUBIO MAHA OSECAJA ZA IGRACE VRATI SE U PARIZ UZIVAJ U VINU JEDI SIRAC ALI MANI SE VISE FUDBALA NEKA DODJE KLOP ILI GVARDIOLA I NEK KRENE NEKA NOVA ERA A U PICKU MATERINU VISE PA STVARNO
                    umireeeeeeem hahahahahahhaha koji si ti kralj hahahahaha
                    Last edited by bjelaksson[YNWA]; 12-12-12, 17:17.

                    Comment


                    • Vermaelen apparently was absolutely [rightly] furious with himself last night & told one player he didn't deserve armband.

                      Zar je moguce da je Verma toliko bezmudan?
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Vermaelen apparently was absolutely [rightly] furious with himself last night & told one player he didn't deserve armband.

                        Zar je moguce da je Verma toliko bezmudan?
                        Zasto ti je to bezmudan potez?
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Nije samo ovo, i na terenu je takav, rekao je vec jednom da ne dize glas u svlacionici. Svaka mu cast na tome sto je preuzeo odgovornost, ali ako ga je Wenger smatrao za dovoljno sposobonog da bude kapiten, nek se covek makar iz postovanja maksimalno potrudi da opravda to poverenje.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Wojcehu i Jacku traku dat, pa ces da vidis kako ce da procvjeta Arsenal
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                              Nije samo ovo, i na terenu je takav, rekao je vec jednom da ne dize glas u svlacionici. Svaka mu cast na tome sto je preuzeo odgovornost, ali ako ga je Wenger smatrao za dovoljno sposobonog da bude kapiten, nek se covek makar iz postovanja maksimalno potrudi da opravda to poverenje.
                              Pa to, meni je bas zreo i posten potez, vidi da ne moze da bude primer drugim igracima tj. da bude pravi kapiten i nece vise da steti ekipi. A to sto kazes da se nije dovoljno potrudio ti verujem, sigurno pratis ekipu vise nego ja.
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Nisam za varijantu da kapiten bude golman, treba neko u polju, ko ucestvuje u igri. Sagna bi bio neki moj izbor, ali je u uzasnoj formi. Arteta ce, ako Bog da, na klupu ako dodje zadnji vezni, tako da je meni resenje Jack. Na stranu sto je moj miljenik, momak je lider, juce je plakao nakon poraza, jedini je delovao da mu je stalo, grizao je. Meni je takodje izuzetno vazno sto je iz nase omladinske skole, u Arsenalu je od 9. godine, i smatram da je samo on trenutno svestan ciji grb nosi na grudima, i sposoban da preuzme odgovornost.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X