Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da je Fabregas WC igrac, tu nema diskusije, ali da je u Barca-i odrzao nivo igre i cenu kao u Arsenalu, je smesno. To sta je on radio u Arsenalu je bila umetnost, a u Barca-i je uklopljen u sablon, sistem, gde nema odskakanja i mogucnosti da pokaze sta zapravo zna.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by CALE View Post
      Vi stvarno mislite da fabregasa,igraca svetske klase pustit za sAMO 35 MILIONA,VI NISTE OK.,A I VENGER NE VRACA U EKIPU NEKOGA KOJI JE TOLIKO PRIZELJKIVAO DA ODE U BARSU;);)
      Postoji klauzula za povratak na 35 miliona, sta je tu nejasno? Inace, dok je blistao u Arsenalu i igrao svaku utakmicu, prodat je Barseloni za 29 miliona, a sad dok greje klupu, koliko treba da kosta, 60? Ajde molim te

      I sve da se Venger ne bi bunio da se vrati Sesk, pa dao bi sve da se vrati RVP, a kamoli ovaj prvi...
      Last edited by Skrillex; 28-08-12, 18:55.

      Comment


      • Jos kad bi napravili kombinaciju da uzmemo Isco-a.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Ode walcott jebemu zivot i ugovore
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Gde ode i za koliko?
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ma evo Times govori da nece da produzi ugovor.. City i Liverpool prate situaciju
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • e ovo sto se tice Frabega, mislim, nije ista situacija igrati u klubu u kojem si bio vodja na trerenu(kapiten), odnosno bio si jedini igrac koji je ima jedinstven stil igre u istom, a onda odes u klub u kojem imas barem trojicu svoje klase i naravno da ne mozes sam spartati po terenu i sam organizovati igru kao u Arsenlu, uglavnom, vjerujem ja ipak da ce Fabregas doci na svoje u Barsi jer Xavi polako ali sigurno zalazi u godine...
                sigpic
                NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                Comment


                • Ako ce dati fine pare za Theo-a, neka ide..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Ali ja ne zelim da on ide.. On mi je najdrazi igrac i fakat ce mi bit pravo krivo ako on ode
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Svako, naravno, ima svoj stav, ali nekako je Xavi prosle sezone po meni zakazao u nekim utakmicama, a inace sto se ide vise u buducnost dolaze sve fizicki spremniji mladi igraci tako da ce Xavi , sto kazes, igrati jos na vrhunskom nivou,ali sve ce biti teze se nositi sa visokim tempom, trebace Barsi Fabregas i to posebno u Ligi sampiona...nemoj me pogresno shvatiti, daleko od toga da omalovazavam fudbalske kvalitete Xavija koji su trenutno jedinstveni vec me samo "zabrinjava" visok tempo koji po svemu sudeci dolazi na visu klasu...niko sretniji od mene da Xavi zadrzi formu sto duze..
                      sigpic
                      NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                      Comment


                      • Ma kakvi, Xavi da istera ovu sezonu i jos jednu max, i penzija, nije Barsa tim koja ce drzati matorce, i gde ce ostaviti Xavia da gusi dalje narastaje koji dolaze kroz njihovu sjajnu skolu fudbala.

                        Ovo za Volkota, izgleda da je istina, ali je isto tako istina da LFC nece dati vise od 10m za njega, poslednja godina ugovora, on nece da produzi, eto sanse, mada meni je on zaista enigma igrac.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • ma joj Volkot je prica za sebe, sjecam se one utakmice protiv Liverpula kada je predriblao pola terena i to na Enfildu i asistirao Adebajoru za gol, a nekada ne mozes cuti njegovo ime 5 puta u toku utakmice....ali ako dodje za 10-ak miliona to je dobar posao...
                          sigpic
                          NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                          Comment


                          • Ashburton Grove ‏@ashburton_grove
                            Daily Mail reporting Wenger has given Theo 48 hours to sign or be sold. I wouldn’t give him that long. Sell him.
                            Ajde Walco potpisi molim te
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Trazite 12m, ako ne potpise do cetvrtka, mi te pare mozemo dati... On trazi 100k platu, pfff, mislim da je sve jasno...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Nista jos nije potvrdjeno od oficjelnih, on ne zeli da ide to je sigurno.. samo mu se ne svidja plata
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X