Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja samo primecujem da je Allen kostao 15 (slozices se da je preplacen), a ta cifra od 14m se juce vrtela, i neki su pricali da Wenger, stara cicija, spusta cenu izmedju 10 i 12m...
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
      Ja samo primecujem da je Allen kostao 15 (slozices se da je preplacen), a ta cifra od 14m se juce vrtela, i neki su pricali da Wenger, stara cicija, spusta cenu izmedju 10 i 12m...
      To bi bilo toliko jadno. Ovi iz LFC onda bi trebali da budu proglaseni za najvece magarce na svetu.

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
        Ja samo primecujem da je Allen kostao 15 (slozices se da je preplacen), a ta cifra od 14m se juce vrtela, i neki su pricali da Wenger, stara cicija, spusta cenu izmedju 10 i 12m...
        Naravno da se slazem, ali mislim da ce on vrlo brzo da vrati daj ulozeni novac, sjajno je igrao u onom debaklu, jedini je nesto pokusavao, uz Suareza koji samo masi sanse. Ali sve je to neistina oko Sahina, mislim da Wenger mora biti lud da spusta za 2-3m za igraca koji minimum makar i povredjen vredi 20m, tako da sam ja odmah odbacio to kao mogucnost. Ko zna gde ce momak zavrsiti, mozda i ostane u Realu na kraju.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ako ga je real platio 8m a odigrao je 10ak utakmica u koliko vec 2 godine onda njegova cijena ne moz nikako bit preko 10 eventualno 15m.

          Ja jos uvijek tvrdim da je to gotovo sve i da wenger to drzi da mediji imaju sta pisat dok on radi na transferu nekog drugog igraca u tajnosti da mu ne skoci cijena..

          Takodjer SkySportsNews njemacka je objavio da je sahin prosao medicnski u arsenalu, a svi znamo koliko ssn grijesi
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ako Ibrahim Affelay koji ne igra uopste, moze da bude 10 miliona funti, onda Sahin moze da bude 20, jer je klasa za njega. Kao sto sam i rekao kada me Wilshere pitao, nece Real da ga proda, onaj ko hoce samo na pozajmicu, taj ce i da ga dobije. Pomoci ce im godinu dana i vratiti se u Real, jer decko nece da ide iz Reala.

            Covek nije igrao dosta prosle sezone, ali nije zaboravio da igra fudbal jbt...Trebace mu malo vremena da udje u formu, ali kada udje, on je WC igrac bez dileme. Ono sto je radio u Dortmund-u je fantazija. Zato ga Mou i ne zeli prodati, vec zeli da se vrati u formu. Smorili su vise, neka ide negde vec jendom.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Sulude su te cijene. Evo danas steven fletcher iz wolwsa otisao u sunerland za 14m a jedan podolski koji ima 3 puta vise iskustva i dokazane klase dodje u arsenal za 12m. Ili van persie koji je najbolji igrac lige ode za 10ak miliona vise. To je smijesno koliko je nerealno. Nema smisla raspravljati o cijenama jer je ovo poludilo
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ja ti kazem samo, ne mozes da sve gledas kao na Van Persie-a. Ne znam sta si ti ocekivao, da ce neko da daje 35-40 miliona na igraca koji je u zadnjoj godini ugovora? To za Fletcher-a nikoga ne zanima osim idiota iz Sunderland-a i genijalnog poteza Wolves-a. I kada vec gledas na RVP-a, uz duzno postovanje prema svima koji ga gotive, mnogi zaboravljaju da je on odigrao prvi puta sezonu na vrhunskom nivou, i to ce tesko da ponovi, covek je od stakla. Prva sezona bez povreda mu je bila prosla.;)

                Michu je bio najbolji strelac u Spaniji, kada su u pitanju vezni igraci, pa je placen 2 miliona funti cini mi se, a nije on sada WC ili neka klasa. Dobar igrac, nista vise, ali da je Britanac na primer, bio bi najmanje 15 miliona funti..;)
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ako ga je real platio 8m a odigrao je 10ak utakmica u koliko vec 2 godine onda njegova cijena ne moz nikako bit preko 10 eventualno 15m.
                  Veruj mi, da bi kostao vise da Sahin nije imao klauzulu u ugovoru u kojoj pise da svaki klub koji ponudi 8-9m, moze da ga kupi, zato je i proslo leto bio nevidjen steel, ali se povredio i jbg. Momak je bio cudo u Dortmundu pre dve godine, cudo, pogotovo sto ovi i nisu ocekivali takve partije od njega, zato se i probio tada kao neverovatan talenat. 20m je neki minimum koji bi klubovi trebali platiti.

                  Jack Sear ‏@Jack_Sear_
                  Sky Sports News Germany are now backtracking. Say Arsenal want a permanent deal but Madrid dont.
                  Saikat Chatterjee ‏@Saikat_LFC
                  Gary Jacob - #Sahin has not had medical with #Arsenal. The deal not agreed with Real yet. Still this clause issue it seems.
                  Odma se SSN Geramny ispravio, daleko su od dogovora, a kamoli medicinski pregled.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ok za klauzu nisam znao da je tako kupljen bio.

                    Wade samo sam stavio poredjenje. Da to za michua je jako dobro poredjenje. Ima takodjer poredjenje alba bains. Gdje je razlika u cijeni ogromna a razlika u klasi ne tolika plus jee alba mladji. Poludio je ova svijet sa cijenama evo wolwsi i jarvisa prodali za 12 m west hamu.

                    Moje misljenje je i dalje isto da je sahin zavrsen posao i d a wenger radi u tajnosti na nekom drugom igracu
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Znam ja na sta si ti mislio, ali tako je danas. Neko je precenjen, a nekome se cena spusta iako je veoma kvalitetan igrac u pitanju.

                      Videcemo sta ce na kraju biti, ali ako Wenger bude insistirao na buy klauzuli, tesko da ce nesto biti od toga, jedino mogu dobiti first buy opciju, ali to je na kraju krajeva bez nekog znacaja, jer Real nece da proda Sahin-a.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Arsenal.com will officially announce Sahin's signing tomorrow. If not, please read this again.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Ma jebbo ih vise oficjelna objava. Jos jednom kazem to je gotovo samo da wenger rijesi jos jednog igraca koji je ocito dobro poznat i cijena mu zaviso od potraznje. Mozda je to cak i ona crna zivotinja m'vila, bar se ja nadam takva zivotinja treba arsenalu
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • on Alex Oxlade-Chamberlain (ankle)...
                            He should be back in the training group from Friday. He has not practiced with the team yet. But he should be in the squad for Stoke.

                            on Laurent Koscielny (calf)...
                            He will not be back. But he should definitely be back next week. So he should play in the game after Stoke.

                            on Lukasz Fabianski, who missed the Sunderland game...
                            He should be OK. He has a test today [Thursday] and, normally, he will be back. He has had a problem with inflammation of the back.

                            on other team news...
                            Touch wood, we have no further problems apart from the guys who are out in the longer term.

                            Nije lose, kako zna da bude. Ox spreman najverovatnije, Kos naredne nedelje, pokrice Mertesacker. Fino, fino...
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Neka dodje brat M'Vila i Arsenal je kompletan.

                              Ako ne on, moze Capoue ili da dodju Capoue i Mbiwa, moze i ta kombinacija.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Ma ona planina od mertezakera treba sutra da ima neko crauchu da se suprostavi. Icekujem jos uvijek sahina. M'vilu manje ali ocekujem da mi sky sports bude na strimu citav dan 31. Jer ce da bude ludacki
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X