Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Luka Ox Lloteng' ‏@Iam_Luka 3m

    Arsenal XI: Szczesny, Sagna, Koscielny, Mertesacker (c), Gibbs, Ramsey, Wilshere, Rosicky, Oxlade-Chamberlain, Walcott, Giroud
    Da otvorimo sezonu kako valja!
    COME ON YOU GUNNERS!
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Svidja mi se ova postava. Roza ce imati dosta slobode na sredini,Jack i Ramzi ce mu cuvati ledja, A OX i Theo ima da sprintaju po krilima kao rakete.

      Comment


      • Sasvim korektan sastav,gde mozemo da ugrozimo i sa klupe ...,nek Poldi vidi da ne moze samo na ime dobti prvih 11,mora to jace na terenu,niko zagarantovano nema mesto,Ajmo breee po 3 boda sad ,sa par komada u mrezi po mogucnosti
        sigpic

        Comment


        • Wenger: "Gibbs has a deep cut, Sagna, Rosicky has a problem. Ramsey has a problem with a kick on his ankle." #AFCvAVFC
          Wenger: "We were on the market before the game and it is the same after the game." #AFCvAVFC
          Zelalem i Frimpong u prvoj postavi u sredu.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Wenger se ocito fikno necim za smirenje cim je ovako smiren na konferenciji bio..

            sve ovo je sranje, jedno veliko sranje. Aston Villa je usla u utakmicu sa namjerom da napravi sto vise faulova i da sto vise izudaraju igrace Arsenala, rezultat boli me kurac za ovih 3-1. Ovi kreteni su sjebali 4 igraca. 4 jebena igraca su sjebali u jednoj tekmi, mater im jebem. Plus sudija. Uz duzno postovanje, ali ono sto je on danas sudio i radio, ne radi se ni kod nas ovdje. Idiotarija cista. Odluke neuravnotezene, sve sjebano, mislim da ga trebaju malo poslat na hladjenje u cempionsip..

            Necu, da komentarisem, napravio sam sranje u kuci, a imam osjecaj da cu ga napraviti i veceras kad izadjem napolje, tako nemojte se zacuditi ako procitate naslov, momak iz Sarajeva demolirao lokal u centru Sarajeva..
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Raspad sistema vec u prvom kolu,sudija jeste poremecen ali ne treba u njemu da trazimo razlog za losu igru.Jos jednom se ispostavilo da se mi bez Artete bukvalno raspadamo, nema te mirnoce u veznom redu, nema ko da stane na loptu malo.Jos ovakva utakmica puna tenzije, ovi vilini samo se krljaju, Vilsere poludeo nije ni vise igrao mozgom samo ga je adrenalin vodio.Mertesaker koliko god dobro citao igru jednostavno ne moze da igra u Arsenalu,previse je spor ali previse.Kos se isto pogubio ali za njega to nije nista novo.Onda jos povrede, haha...Ja sam rekao necemo mi sa ovim igrackim kadrom da izguramo do decembra kad krenu povrede,a ono necemo izdrazati ni do drugog kola Imamo JEDNOG stopera na raspolaganju za mec sa Fulamom i takodje imamo NULA levih bekova ako se Gibsara ne oporavi.Jos ako nebudu igrali Sanja,Rosicki,Remzi pitam li se ko ce igrati...Sad ce opet panic buy, opet neke kante i kvazi-fudbaleri jer su svi normalni koji su hteli vec promenili klub.
              sigpic

              Comment


              • O, evo jos lepih vesti:
                NorthBankBen ‏@NorthBankBen 14m

                Chamberlain has done his cruciate ligaments. Minimum of 3 months out.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Bogami, treba dovesti svestenike da regulisu ovaj baksuzluk.

                  Mozda da i odvedu par ljudi sa sobom, ne moze sve odjednom. Pa postepeno leciti veliki deo ekipe.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Ja ni nisam siguran za utorak da cemo imati 11 igraca? Nema veze igrace omladinci...

                    Btw po meni start za cistu desteku
                    Spoiler
                    sigpic

                    Comment


                    • Start čist ko suza. Pa videli smo mi kraj televizora, a nije video onaj retardirani sudija. Odmah suspenzija !
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • LOL
                        Prvo mu dira sa desnim koljenom lijevu nogu i onda lopta prolazi i pada Agbonlahor. Ovo je prerizican start i ujedno i cist penal.
                        sigpic

                        Comment


                        • Necu nista posebno da komentarisem, sve ste vec rekli i videli. Sudjenje katastrofalno, pojacanja nam definitivno neophodna. Bojim se ovog duela sa Fenerbahceom, mnogo, ali mnogo srece ce nam trebati da udjemo u LS.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Citam da bi Ox mogao biti i do sest meseci out, ipak su to ukrsteni ligamenti... Uzas bre...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Taman bi se ustalio u prvih 11, i sada ga ovo zadesi...

                              Comment


                              • Originally posted by Reise View Post
                                LOL
                                Prvo mu dira sa desnim koljenom lijevu nogu i onda lopta prolazi i pada Agbonlahor. Ovo je prerizican start i ujedno i cist penal.
                                Koljeno Kosa ne dodiruje stajnu nogu igraca, te ga doticanje po kramponima ne moze karakterisati kao start, vec druga noga koja ide na loptu i cisto nosi loptu prije kontakta, start za fudbalske udzbenike okarakterisan kao faul i kazneni udarac. Smjesna odluka prije svega jer se vidi i putanja lopte da nije ista, ali Arsenal je baksuzna ekipa.

                                Wenger sada mora da kupuje i ako bude kupovao mora da pokaze odlucnost. Nema punic buys. Evo Falcao je ponovo na trzistu krenut po njega dat kintu dovest veznjaka par i onda se jebavat sa srecom da ti kreteni u prvom kolu ne sjebu 5 igraca. Iskreno ja da sam na Wengerovom mjestu osuo bi direktnu paljbu prvo po Aston Villi pa onda po ovoj idiotskoj skupini sudija od danas jer ono je bilo danas pogano i bezobrazno
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X