Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedna za Akija:

    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Puca mi ba kurac za ta pojacanja.

      Navijaci Arsenala jedini navijaci koji nikada ne prestaju da se zale

      Naviknuti na uspijeh i samo se zale sada kad je malo uspijeha i naravno isto nepismena rulja iz srednjeg vijeka trazi glavu vodje. Tad su hajmo reci vodje i bile krive, ali Wenger nije. Covjek je se dokazao godinama. Uslovi u kojima on radi su nezamislivi. Imati dug od 600m iznad glavr, limitiran budzet te suocavat se sa odlascima najboljih igraca svakog ljeta. Svake godine mora novi sistem igranja da se postavi. Svake godine mora ekipa da se uigra jer im je nestao najvazniji dio slagalice..

      Ove godine nema tih muka, dobro sem duga od oko 250m, al on je sada stabilan, te narednih 21 godinu namjeravaju da ga otplacuju osim ako ne bude ogromnog uspijeha na fudbalskom planu. Da se zareda par titula u Ligi i bar jedna titula u LP dug bi bio otplacen ranije, ali to je manje bitno sada. Ove godine po prvi put slagalica je ostala citava, sada na tu slagalicu se mogu dodavati razni ukrasi, ali slagalica ostaje ista.

      Sistem ostaje isti, nema uigravanja ekipe. Prosle godine je ekipi trebalo da se uigra do jebenog marta i onda su poceli da igraju..

      Te panic buys, za sve postoji plan. Ja sam siguran da ce ici ponude za sve igrace za koje se vec nudilo. Tada imas odmah 3-4 ponude. Moguce je jedna da prodje. Onda imas razradjenu listu meta. Arsenalova skauting mreza je tako razvijena da postoje podaci o svakom igracu planete u toj bazi podataka. Nece doci novi Parkovi i Santosi. Nece Wenger sada kada ih se napokon kutarisao ponovo da ih dovede, pa nije idiot..

      Chill. Sutra laganini Giroud ce da se obruka, jer me volite podjebavat, ali ja cu jinxovat jer mislim da ceuvalit 3 gola kao kapiten mi na fantaziju koji jos nisam ni napravio
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Sada je zvanicno, Gustavo je presao u Volfzburg za 17,5-18 miliona evra.NA TM-u pise prva suma, a drugu sam video u bildu.Bas me interesuje koliko je Arsenal nudio za njega, a poznavajuci kolko su skrti tesko mi je da poverujem da su poslali bolju ponudu od Vukova.

        Comment


        • Много јак тај део "Навикнути на успех", какав црни успех заборавио сам када сте последњи пут освојили нешто, осим ако је за вас успех топ4 у ПЛ. Није срећа, никако...

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Много јак тај део "Навикнути на успех", какав црни успех заборавио сам када сте последњи пут освојили нешто, осим ако је за вас успех топ4 у ПЛ. Није срећа, никако...
            Ajde drzi se ti svog Juventusa, a ja cu i dalje da lupam za svoj Arsenal gluposti.

            Necu da ponavljam, al svaki put se uzimaju iz konteksta moje rijeci u postovima i izvrce im se znacenje...
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Немаш разлога да се љутиш на мене, нисам ти ја ништа крив, нити ишта изврћем. Једноставно чињеница је да је Арсенал постао губитнички клуб, како на терену тако и по питању трансфера.

              Стварно ми није јасна та твоја бурна реакција

              Comment


              • Neko na posten nacin prezivljava susu trofeja, a neko namesta kako bi to skratio.Ako se ne varam Juventus je isto 9 godina cekao na trofeje, samo sto ti kao i ostali hard-core navijaci Juventusa nikad to nece da priznaju.Da imate ruske tajkune ili arapske guzonje u ligi mozda biste jos cekali na trofej.

                Comment


                • Ja se ne ljutim, mene iritira cinjenica da se uglavnom moji postovi analiziraju bez konteksta.

                  Da li je Wenger navikao navijace na uspijeh u prvih 10 godina svoga rada? Da jeste. Sada ga hoce na giljotini samo zato sto ne moze da osvoji trofej godinama sa svim nedacama sa kojima radi.

                  Na to sam mislio..

                  A ja da se ljutim za svaku glupost, vala nisam ni ja lud. Volim ja da zivim, a ne da strahujem hocel me herc strefit sa 30 godina
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maric91 View Post
                    neko na posten nacin prezivljava susu trofeja, a neko namesta kako bi to skratio.ako se ne varam juventus je isto 9 godina cekao na trofeje, samo sto ti kao i ostali hard-core navijaci juventusa nikad to nece da priznaju.da imate ruske tajkune ili arapske guzonje u ligi mozda biste jos cekali na trofej.
                    Циљ не бира средства.
                    Ценим да је Арсенал прошао кроз онакву политичку манипулацију кроз какву је прошао Јуве, избацивање у ранг ниже, плус -12 бодова, да би сада били у некој од Кока-Кола лига. Небитно то, по природи ствари победник остаје победник, губитници кад тад опет изгубе. ;)
                    Да не дође до забуне, Арсенал игра готивно, леп фуца, али ми само уболо око тај део да су навијачи навикнути на успехе, збунио се Брајкула.

                    Што се тиче Руса и Арапа, занимљиво је како их све скупа тилтује један Амер, лепо броје, по реду до 20 и певају оцу свих штопера, зна се коме.

                    @Ма Аки, дечкоња, немам ништа против тебе, читам да си упао у неку "теорију завера" и то да не потежем сада небитну причу но да одмах поентирам, изузми мене из исте, има Брајкула љубави за све, никога не мрзи
                    Last edited by Brajkula; 16-08-13, 11:19.

                    Comment


                    • Arteta 6 nedelja OUT ,evo problema...
                      sigpic

                      Comment


                      • Brajkula,Arsenal gubitnicki tim,molim te Arsenal je u ovom veku izbacio tim koji je igrao najlepsi i najdominantniji fudbal u Evropi,ne razumem zasto dolazis na ovu stranicu i pises da je Arsenal gubitnicki tim,u tvom Kalcopoliju Arsenal bi se prosetao do titule

                        Comment


                        • Ovaj Arsenal koliko je skrt toliko je i uklet. Sa omladincima protiv AV..

                          Dopustiti da ti Wolfsburg otme igraca, o jebem ti prokletinju...
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Ajde ne lupaj Wadsone

                            Nije niko preoteo igraca Arsenalu. Iste su pare bile na stolu od obje strane. Gustavo odabrao tim u kojem ce sigurno da igra u prvoj postavi stalno, te nece morati da se prilagodjava na ligu.

                            Po pitanju karijere glup potez, po pitanju svjetskog prvenstva sasvim solidan potez..

                            Ne znam jel neko citao Mickey Mouse stripove. E Tvrdica bogatun cuva prvi novcic koji je zaradio te je skrt. Zasto bi on sada trosio silne novce da ostane na kraju bez njih.

                            Ako zelis da ostanes bogat onda moras da budes skrt.

                            Gnabry sutra da nauci neke levate iz Ville kako je to padati na zube
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Циљ не бира средства.
                              Ценим да је Арсенал прошао кроз онакву политичку манипулацију кроз какву је прошао Јуве, избацивање у ранг ниже, плус -12 бодова, да би сада били у некој од Кока-Кола лига. Небитно то, по природи ствари победник остаје победник, губитници кад тад опет изгубе. ;)
                              Да не дође до забуне, Арсенал игра готивно, леп фуца, али ми само уболо око тај део да су навијачи навикнути на успехе, збунио се Брајкула.

                              Што се тиче Руса и Арапа, занимљиво је како их све скупа тилтује један Амер, лепо броје, по реду до 20 и певају оцу свих штопера, зна се коме.
                              Ako se ovde bude desio Premiershippoli zna se koce da strada, Arsenal nece nikako.Previse zanemarujes trradiciju koju ima Arsenal, mislis da bi stvarno bilo ko od investitora pustio da oni kao treci najuspesniji klub u Engleskoj trunu u nizim ligama?Uvek bi se nasao neki entuzijaista koji bi zeleo da ih vrati na stare staze slave.Do pojave Celzija Arsenal je osvajao titule, do pojave Sitija Arsenal se borio za titulu.Jasno je ko da sta njih koci.

                              Tituli Juventu su prethodinal ulaganja blizu 100 miliona evra, par igraca je dovedeno za smesnu cenu zato sto je Italija u dubokoj krizi i malo ko moze da baci na pojacanje vise o 10 miliona evra.Arapima i Rusima ne bi bio problem da ih pretplate, tako da mozes Italiju da ljubis u dupe sto nema inostranih investitora i klubova tog tipa.Juventus pored takvih se sigurno ne bi brzo probio i ko zna koliko bi cekao na titulu.Cenim da nakon svega da Arsenal ceka pad nekih od tih klubova i da ce docekati svojih 5 minuta bas kao sto je i Dinamo iz Moskve iskoristio pad Anzija.Ajnstajn je juce lepo objasnio svetsku ekonomiju i da Arsenal pravi enormna ulaganja to bi samo ubrzalo inflaciju, a i engleska ekonomija bi dozivela krah.Ima takvih klubova koji sada nista ne ulazu i cekaju bolje sutra bas zbog trenutne situacije kakva vlada.Sami sebe ste unistili i tu ste gde ste sada.Ne sumnjam da ce i Englezi slicno uraditi cim krenu stvari malo nizbrdo.

                              Comment


                              • Ma nema teorije da su bile iste ponude, jer da je bilo tako, Gustavo bi se danas slikao sa Arsenalovim dresom pored Wengera, a ne u dresu Wolfsburg-a. Hteo Wenger garant za manje para da ga dovede. Gustavo sam pricao kako bi voleo da ide u Arsenal i da voli da ih gleda. Tako da price oko iste ponude ne piju vodu. Sada treba pamet u glavu i da dovede nekoga, samo sto ce to opet biti neki poluproizvod iz Engleske. Tipujem da ce veliko pojacanje biti Tiote ili tako neki levat.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X