Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci traktor ce da zaore na desnom beku u subotu
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Lillard View Post
      Znaci traktor ce da zaore na desnom beku u subotu
      Charles N'Zogbia likes this.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Ja citao da ni Arteta nije 100% siguran za subotu. Pa mi ako 1-0 pobedimo bice odlicno!
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
          Charles N'Zogbia likes this.
          Brat Jenky ima tog plisanog da stavi u dzep

          Comment


          • Originally posted by PRINCE View Post
            Brat Jenky ima tog plisanog da stavi u dzep
            Promeni avatar, srece ti.
            Wenger o planovima do kraja prelaznog:
            http://www.arsenal.com/news/news-arc...efore-deadline
            I o odluci da pusti Gervinha:
            http://www.arsenal.com/news/news-arc...gervinho-leave
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Sam Rhodes ‏@SamuelRhodes_ 45m

              Hearing that Gnabry will start for #AFC against Aston Villa on Saturday. Dangerous player.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                Sta je tu smijesno? Ovo mi je najsretnija vijest ovog ljeta kad je Arsenal u pitanju!
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Originally posted by Ves View Post
                  Sta je tu smijesno? Ovo mi je najsretnija vijest ovog ljeta kad je Arsenal u pitanju!
                  Ma nemam nista protiv Gnabryja, super igrac, ali kad smo dosli da nam 18-godisnjak igra u prvom kolu, nesto tu debelo nije ok.
                  Elem:
                  Pacojo ‏@PacojoSER 2h

                  El Arsenal va a hacer una oferta al Swansea por Michu. Calidad tiene de sobra como para jugar en uno de los grandes de la Premier.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • maliajnstajn,matori ti napisa doktorat,sa nekim tezama se slazem ali ti objasnjavas ovde kao da radis u Arsenalu,mislim da ni pojedini clanovi uprave Arsenala ne znaju ono sto ti znas.Mislim da ce Venger dovesti pojacanja jednostavno nemamo dovoljan broj kvalitetnih igraca za sva cetiri takmicenja.Mislim da se Arsenal nije interesovao za 80 % imena igraca koji su objavljivani u medijima ,sto se tice Gustava fenomenalan igrac i ovi sto pisu da bi izabrao Wolfsburg ispred Arsenala to je cista glupost,jednostavno mislim da ako se Arsenal malo ozbiljnije zainteresuje za Gustava on je u Arsenalu.

                    Comment


                    • Ma brate 90% imena koja su prosla kroz novine i tabloide nidje veze. Pa jebote jel realno da nekiga 100 igraca interesuje??


                      I prva stvar, ko mi bude diro ovu djecu, odma da mu kazem i Fabregas je igro sa 16, kad je bio karina, Jack je igrao kad je bio karina. Svi oni su bili djeca. Jebeni Walcott ima najvise nastupa u Arsenalu, a momak 23 godine, eeej 23 godine. Ako je dorastao 16. godisnjak da se nosi sa grmaljima EPL i koristan je za ekipu ja nemam nista protiv. Posebno Gnabry je strasan talenat i zelim da uspije...
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Pre bi mi Zelalem igrao nego Gnabry. Mali je zverka...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Prema navijacima Pancera, Pero nema kvalitet za reprezentaciju. Pero na osmom mestu kada je odbrana u pitanju sa 4%...

                          Na osmom mestu sunce ti *ebem..
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Bas sam neki dan diskutovao o tom Peri Mertezakeru. Zirafa nedovoljno oporavljena dobije poziv za Evropsko prosle godine. Nije igrao puno, ali zbog iskustva je tu. Leow ga postuje i gotivi i on dobiva mjesto u repki da bude tu radi morala i iskustva. A covjek prvi crveni dobio protiv WBA i to ko zadnji igrac obrane. Inace bi zuti dobio za onaj faul, te mu je to bio prvi crveni u karijeri ako se ne varam


                            Druga stvar. Freshkaro, jel me furas? Mali Zalalem jeste zvjerka, ali on jos uvijek nije dorastao grmaljima iz premier lige. Brzem presingu o zatvaranju opcija. Realno njemu treba pola metra da vidi dobar pas i rijesi jednim potezom tekmu, ali oslanjati se na igraca od 16 godina ipak ne. On moze bit djoker zadnjih 15 min, kao neki pokusaj otkljucavanja bunkera i da igra carling i fa kup pomalo, za sve ostalo Gnabry je 2 godine ispred u razvoju kao igrac, Arsenala i izdanak iz under 16 ekipe...
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post


                              Druga stvar. Freshkaro, jel me furas? Mali Zalalem jeste zvjerka, ali on jos uvijek nije dorastao grmaljima iz premier lige. Brzem presingu o zatvaranju opcija. Realno njemu treba pola metra da vidi dobar pas i rijesi jednim potezom tekmu, ali oslanjati se na igraca od 16 godina ipak ne. On moze bit djoker zadnjih 15 min, kao neki pokusaj otkljucavanja bunkera i da igra carling i fa kup pomalo, za sve ostalo Gnabry je 2 godine ispred u razvoju kao igrac, Arsenala i izdanak iz under 16 ekipe...
                              Malopre si rekao da nije problem, igrao i Cesc sa 16 godina, pa Jack, pa onaj limitirani kojeg vi zovete krilnim igracem Walcott...
                              Gledao sam pripreme Arsenala, i ne vidim po cemu Gnabry moze u prvih 11, a Zelalem ne moze. Zrelost ??? Ne lozi me ovde. Cak cujem da ga je Wenger registrovao za LS, govorim za Zelalema, ne znam je li istina...

                              Nema veze sto je ovaj dve godine stariji, godine ne moraju da odredjuju uvek zrelost igraca, kada uporedjujemo mladje, to valjda vec znas. Ali dobro, igraju na razlicitim pozicijama, mozda je potrebniji Gnabry (svaki put kad mu izgovaram ime, sve mislim da sam rekao nesto na satrovackom )...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Iskreno, taj limitirani Wacott najbolji strijelac od engleza prosle godine.

                                To sto je Wenger prijavio Zalalema za LP, on svake godine registruje preko 40 igraca, tako da to nista ne znaci. Zalalem moze imat djoker ulogu, ali nesto zapazenije nakon kratkog vremena u Arsenalu ne vjerujem. Gnabry je prosao 2 godine Arsenala i treninga sa prvim timom. On je zreo za prvi tim i nemam nista protiv da on ima neku ulogu ove sezone.

                                Gnabry je by the way bio i jedan od razloga da se Wenger odrekne Walcotta ako ovaj bude pretjero sa finansijama..
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X