Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Извините господо


    спусти лопту на земљу.

    Comment


    • To za Gintera nema veze sa vezom, iz Frajburga su to potvrdili...

      Comment


      • Ma brate sta god oni tvrdili ne mozes im vjerovat jer posluju sa Arsenalom. Jebeni Wenger kaze NECU GA KUPITI za Artetu pa 2 dana poslje eto njega.

        Jebem ti tajne i Arsenal, alnl dobro mozda bolje ovako nego javno izjavljivat da hoce igraca i onda se izblamirat kad ga ne dobije...
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ma znam da su rekli da nije bilo ponude, ali kazem, licno bih voleo njega. Ogroman potencijal, mogao bi postati veliki igrac. Moze da pokriva vise pozicija, defanzivnog veznog i stopera bez problema.

          Idealno pojacanje. Isterao bi on nekoga iz prve postave do kraja sezone. Realno se moze uzeti za male ili eto, normalne pare.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Ma brate sta god oni tvrdili ne mozes im vjerovat jer posluju sa Arsenalom. Jebeni Wenger kaze NECU GA KUPITI za Artetu pa 2 dana poslje eto njega.

            Jebem ti tajne i Arsenal, alnl dobro mozda bolje ovako nego javno izjavljivat da hoce igraca i onda se izblamirat kad ga ne dobije...
            Sta si hteo ovde da napises... anal?

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              Sta si hteo ovde da napises... anal?
              ALI

              Na mobu pa se zajebo
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ispisao sam ogroman post o tome kako je Rodgers dosadna budala i kako slijedi primjere iz "5 nivoa tuge", te o tome kako je dosadan o ponudama za Suareza i kako prica vise o Arsenalu nego o svom klubu u medijima. Konstantno je blatio AFC, o nedostatku klase i svega, a ustvari samo je on pricao o transferu Sulje.

                Poprilcno emotivan post je bio, ali nece vidjeti ovaj forum, jer me je notifikacija na telefonu zaustavila. Dosla notifikacija o Suarezovoj izajvi Guardianu..

                Koliko god ja govorio da je Rodgera budala i da je lose odradio ovu situaciju sa Suarezom, to je bilo zanemareno, cak i blaceno, a onda sam Luis Suarez objavi da zeli da ide i to u klub sa Ligom Prvaka.. Namagarcio je Rodgersa, ali to se ne bi desilo da ovaj nije ovoliko blebetao u medijima, vratilo mu se kao bumerang. Mnogo los man management... Ali karma is bitch, samo mu se vratilo ono sve sto je blebetao u medijima...

                Jedna je ponuda na stolu, 40m i 1 funta. Klauza je u ugovoru, Suljo trazi da ga se ispostuje. Misteriozna povreda.. Ocekujem transfer u narednih par dana da se realizuje...
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • I ovo ces da izbaksuziras

                  Comment


                  • They gave me their word a year ago and now I want them to honour that. And it is not just something verbal with the coach but something that is written in the contract. I'm not going to another club to hurt Liverpool
                    Last year I had the opportunity to move to a big European club and I stayed on the understanding that if we failed to qualify for the Champions League the following season I'd be allowed to go," he revealed. "I gave absolutely everything last season but it was not enough to give us a top-four finish – now all I want is for Liverpool to honour our agreement.
                    Suarez za Guardian.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Puca mi kurac hoce li Suarez sad potpisat ili ne.

                      Ako potpise samo ce se pokazati state of intent, te ce se desiti domino efekt, odnosno i drugi World Class igraci ce htjeti u Arsenal, jer oni grade nesto posebno, potpisali su Suareza znaci ambiciozni su..

                      Ako ne potpise za Arsenal samo ce da se pokaze koliki je idiot bio Rodgers. SSuarez ide van LFCa sigurno. Ovakve medijske stvari se ne rade ako nije sve dogovoreno sa nekim. Rodgers ispada idiot, J. Henry ispada idiot, Fenway ispada smijurija, ali od svega toga Rodgers je namagarcen.

                      Blebetao je kako AFC nema klasu, nema ovo nema ono. Prikazivao je klub losim, blatio ga i vrijedjao. Karma je kurava i to se pokazuje uvijek...

                      Mediji mrze AFC i Wengera vise nego i jedan klub na svijetu. Wengera mrze zato sto je Francuz i zato sto ih voli podjebavati, ali najlakse im je njega blatiti jer ce ih ugostiti i sljedeci put na presici. Nije kao Fergi, istjerivao novinare...

                      Dokaz da ne vole AFC je da su prosle godine mediji objavljivali kako je Persie upravu kada napusta AFC da osvoji trofeje. Sada mediji pricaju kako je Suarez pizda koja je nezahvalna... Jebem im sve, Arsenal je bio uz Persia kada je bio optuzen za silovanje, 7 godina su ga placali da hladi muda na stolu fizioterapeuta, a LFC je trpio dva nestasluka Suareza, ko fol neki rasizam, koji je baziran na svjedocenju Evre, zrtve i nikoga drugog, te toga da je ujeo Ivanovica. Jebiga zar borbe, ujeo ga, Zidan je Materazia glavom opalio pa mu nisu zamjerali kolko bad boyu Suarezu..

                      Ko ga ne zeli u Arsenalu zato sto je bad boy nek prvo odjebe do YouTube-a i nek pogleda Scarface, speech about Bad Boy i sve ce mu biti jasno..

                      Jedan od malo ljudi koji moze pomoci Sulji je Wenger. Mnogo gore karaktere je trpio i izveo na pravi put..


                      E da sad smo povezani i sa Gundoganom...
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • "I was surprised," said the Liverpool manager of Arsenal's second bid for Suárez. "I've got to say I've always associated Arsenal as a club with class and so there was a wee bit of a game there.
                        Aki, ti bas ne znas da citas, ili ne zelis da citas kako pise, pa tumacis kako hoces. Ponuda je bila bezklasna, a ne klub. Blatio Arsenal, yeah right...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Pogledaj izbor rijeci. Club associated with class, a prije toga ide As, a onda ide and so, pa rijec WEE, takva rijec bas nije cesta, obicno se koristi kada se izrugujes...

                          Mozemo do prekosutra analizirati ovu recenicu, on je indirektno uvrijedio Arsenal, sad da li mu je bila namjera ne znam, ali znam da je konstantno davao izjave oko Suareza dok je Wenger sutio, a onda ide ovakva izjava, gdje on direktno preispituje klasu kluba, da li je zelio uvrijediti, ne znam, ali WEE rijec me nervira..

                          Btw, pogledaj sta je Fergi izjavio za Newcastle prosle godine... " A WEE club from northeast"

                          I ne volim da se hvalim kako nesto posjedujem, ali posjedujem certifikat CIE AS Level English Language and Literature koji je 1000 puta jaci od TOEFL-a.. Ako mi ne vjerujes provjeri da se bazira na konkretnom i preciznom davanju komentara o misljenu pisca teksta, al nije bitno to, bitno je sljedece, to da je mene i vecinu navijaca Arsenala Rodgers na neki nacin uvrijedio..

                          A sto se tice svega ovoga:

                          Ja mogu samo da budem sretan ko konj i zahvalim Bogu sto navijam za Arsenal i pratim taj klub godinama i prozivljavam ono sto klub prozivljava.

                          Uspijeh nisam prozivio na pravi nacin, bio sam klinac, nisam ni znao sta je uspijeh, a sta neuspijeh. Kako su godine prolazile, gubio sam vjeru u ljude, shvatio sam da novac pokrece sve, da nisu svi onakvima kakvim se predstavljaju. Naucio sam da je karma kurva, da se sve vraca jer tako jedino moze biti postignuta ravnoteza.. Naucio sam isto tako da agenti su kurve male koje zele izvuc sto vise para, te da je ekonomija ludost, a fudbal da vise nije fudbal vec biznis. Naucio sam da ce ti oni najblizi zabiti noz u ledja.

                          Nijedan igrac nije veci od kluba, posebno ne kluba magnitude kao sto je LFC, ali Rodgers je pokazao neiskustvo i napravio je glupost, osramotio je mnoge, a najvise sebe. Ima on brilijantnu viziju fudbala, ali jos uvijrk ne zna kako da se nosi sa nekim situacijama.. Poslje incidenta sa Ivanovicem rekao je da ni jedan igrac nije ne zamjenljiv. Sutrasnja presica je kljucna, ako sutra pogrijesi pri davanju izjava nece biti dobro.

                          Suarez ocito ima case protiv LFC, cak i da blefira ne bih rekao da LFC zeli da se uvlaci u pravne zavrzlame jer ce ishod biti isti, Suarez ce otici. Nema LFC resurse da ga zakuca za klupu. Trebaju novca, mnogo su izgubili na transferima flopova.. Bolje im je uzeti sada odmah sutra 40m od Arsenala i potrosit ih kako Bog zapovjeda, nego se ispeglat za jos u vrh glave 10 m do zadnjeg dana prelaznog i sta onda imat pare u banci, a ne igrace. Ne vjerujem da je to ishod koji zele.. Nezadovoljan igrac uvijek sebi moze izganjat da ide. Isto tako ne vjerujem da ce Rodgers da prijedje preko svojih rijeci, pa ga prodat za ispod 40m nekome van Engleske. Malo klubova ima pare kao AFC i malo ih moze platiti sve od jednom. Ovom izjavom Suarez se dize iznad kluba, naziva klub lazljivcima i Rodgersa prevarantom, indirektno. Ali im prijeti sudskom parnicom.. Persie se digao prosle godine, nazvao klub i menadzera neambicioznim i otisao je u United, masivnog rivala..

                          Ne bih vam ga treblo biti zao, jer ako je potpisao ugovor proslo ljeto i slozio se da ostane jos jednu godinu onda je on pokazao svoju volju i predanost. Dao je sve od sebe za klub, ali nije bilo dovoljno. Ako su mu obecali da ce ga pustit nek ga puste, nek im obraz bude cist. Wenger je veliki trener i rad sa njime je primamljiviji nego rad sa Rodgersom, te tu je LP. Po meni on ne zasluzuje da igra samo tekme u Engleskoj. Druga je stvar bila AFC i Persie, Arsenal je bio klub u LP, LFC nije, Suarez zeli to, a sigurno i vidi potencijal u borbi za titulu sa njim u klubu. To u LFC-u on ne vidi, iskreno niko ne vidi i ne krivim ga.

                          Meni je izuzetno krivo sto mozda likujem jer volim LFC kao klub i mnogo sam ih pratio i postujem ih..



                          PS:

                          U cetvrtak je members day na Emiratesu, te public trening i druzenje sa igracima i menadzerom. Tada se ocekuje neka izjava, a mozda je i moguce da sve zavrse sutra i predstave Suareza odmah tada.. Vrlo tesko ostvarivo, ali moguce. Uglavnkm vidjet cemo...
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • maliajnstajn,opusti se malo covece to je samo fudbal.Sto se tice samog Suareza on sada isto radi ono sto je nama uradio Robin tako da razumem upravu i navijace Redsa,da ti navedem primere nasih,Klisi,Song,Fabregas,Nasri i tako dalje.Tako da opusti se i uzivaj u letu

                            Comment


                            • Najrealnije, ja kada sam pricao o Suarezu, klauzi i ovoj cijeloj sagi na temi LFC-a, mogu s pravom reci da sam indirketno vrijedjan i blacen.
                              Bio sam tema sprdacine i plus sam dobivao prijetnje da cu popiti BAN ako ne prestanem da 'spamam' i gusim temu sa Suarezom. Ok prestao sam cak sam se izvinjavao, sve pet, nema problema. A onda veliki Rodgers pocne davat svakojake izjave i ja sutim vise, manje..

                              Kada sam ja govorio neke stvari, bio sam kreten, idot lazljivac svasta nesto, a kad skupina klauna iz rukovodstva LFC-a uradi hell of a job sa man managementom nema vise onog blacenja po meni, samo po Suarezu...

                              Rodgers moze da plati veliku cijenu sa ovim man managementom.

                              Postoji vise opcija, koja je prava?

                              Prva je da proda Suareza za onih 40m + 1 funta sto su na stolu i da Suarez ide u AFC.

                              Druga je da ga proda za manje para u inostranstvo, a tu pricamo o minimum 10 m manje..

                              Treca opcija je zadrzat ga u klubu protiv njegove volje.

                              I cetvrta opcija da igraju hardball sa Suarezom, nadaju se da ce AFC ispast iz LP u pretkolu i da drze do svoje valuacije od 50-55m.

                              Prva opcija je najpametnija opcija. Nema tu filozofije, prodaj dzubre za dobre pare i na vrijeme se rebuidaj do kraja prelaznog.

                              Druga opcija ne dolazi u obzir. Real nece nuditi 40m nakon ove izjave, niti bilo ko iz evrope. Afc je jedini u utrci, a prodati ga nekome za 10m manje bas i nije pametna odluka jer trebaju racuni da se ispeglaju, zbog silnih gubitaka na flopovima..

                              Treca opcija je najgora za LFC, prvo navijaci ce da ga mrze, njega ce da boli tuki, hladno ce da prima platu i trenira. Nece sad bas otic u strajk jer je World Cup godina, ali ce dati onaj zadnji push od Marta do kraja sezone da osigura mjesto u repki. Ali ova opcija ce napraviti od Rodgersa prevaranta, a od kluba mutljivce. Rodgers je prevarant jer ne postuje 'gentleman's agreement', a od kluba mutljivce zbog te klauze. Bas ti ne ide u prilog tako nesto..

                              Cetvrta je apsolutni uzas opcija. AFC se plasira u LP bez problema oni ispuse Sulju zadnji dan i ostanu sa brdom para u banci, a igraca svjetske klase manjka.. Najavio je Rodgers u narednih par dana da ce doci par igraca, ja sam cak negdje vidiobi brojku 5 igraca, a i pare vam trebaju nije sad bas da ste u mirnim vodama sto se tice finansija...

                              Bilo kako bilo koja god odluka se napravi neko ispada budala i biva namagarcen. Rodgersa niko nije tjerao da javno melje o transferu, rizicno je to. Ajde da je on davao neke neodredjene izjave, ali ne on je bio siguran da ce Suki ostat, te onda preispitivanje klase AFC-a. Onda vlasnik twituje, sta puse na Emiratima. Mnogo lose odradjena krizna situacija, koja ce da im se vrati kao bumerang.

                              Vrlo je moguce da ce Arsenal napraviti consolidation bid od 45m, povecavajuci bonuse, ali ja to ne bi uradio. Ako je Suarezov kamp siguran i imaju podrsku PFA za tu klauzu od 40m onda im ne bi dao vise od one funte preko te cifre..

                              Vecerasnja presica Rodgersa ce da bude ili nije na prodaju nasim rivalima ili nema komentara. Al uglavnom ce da spomene sigurno podrsku navijaca i kluba Suarezu kroz sve pizdarije.

                              Uglavnom, deadline za ovaj transfer je 12. august, zadnji dan prijave igraca za pretkolo LP, ako se to probije ocekujte arbitrazu, a onda ga je LFC popusio big time. Em sto ce vremenski da se pojebu, morat ce platiti sudske troskove ako izgube i onda ce cekati da dobiju pare od transfera dok se ne rijesi mnoga papirologija, plus moglo bi tu da ispliva mnogo prljavog vesa..

                              Wenger sada radi ono sto su njemu godinama radili, a protiv Rodgersa trenutno ima Royal Flush naspram para keceva..
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Svaka opcija koja ne odgovara tebi je losa opcija.
                                Suarez je govedo i treba da trune na klupi dok ne propadne igracki.
                                Paralela sa Zidanom je posebna prica. Zidanu nije zamjerio maltene niko sem Italijani, dok svi vide kakav je Suarez.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X