Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U ovoj tekmi se moglo videti koliko nam igra zavisi od Artete... Samo se pitam sta ce biti ako se taj isti Arteta na duze povredi, a ne dovede se zadnji vezni, jer po svemu sudeci Venger racuna na Diaby-a

    Comment


    • Haj bar borili su se ko budale za rezultat, iako je prijateljska.. Team spirit je ono sto me ocarava, i ona zelja da hoce da pobijede.. Pobjednicki mentalitet, ako to dovedu do savrsenstva, onda nema brige..

      A sad jebo ja mater onoj dvojici idiota.

      Prvo jebo vas Jenkinson, frajer ko da igra na terminu, a ne profi tekmu, plus bi mu na terminu neko kicmu slomio radi onakvih pizdarija

      Drugo, jebem ja Wengeru sve ako ne dovede golmana sa preko 300 tekmi u svojim rukama.. Ovaj Fabianski je napravio vec 6-7 greski u predsezoni, neke su realizovane, neke ne, ali kvalitet napadaca suparnika pa ne cudi sto nisu iskoristili. Jebo te golman treba da izgura cijelu sezonu bez greske, ovaj napravi u pripremama protiv azijskih levata 6-7 gresaka

      Giroud brat moj dobri

      Koscielny je budala. Da je lud znao sam, al kako je covjek sazrio to je nevjerovatno.

      Bio neki Pipita na terenu???


      Nisam gledo prvo poluvrijeme, ali mi je trebalo 2 minuta drugog da odma jebem Podolskom cijelu familiju, a onda sam vidio highlightse i sjebo se do kraja. Frajer je promasio penal i zajebo milion stvari, ne moze se onako igrati...

      Holding midfielder, onaj koji ce zadrzat poziciju, nece srljat naprijed, to nama treba. Arteta samo to odradjuje dobro, ali treba ovoj ekipi takav igrac koji ce to mnogo bolje da radi, jer jebo ga ja, ne moze on bit glavna igla tima...
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ma ovaj Wenger je na horsu



        Prvo konta kako da mu ne kaze nista, a onda mu na kraju pobjeze, smorio ga novinar hahahah :rof::rof::rof:
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ja sam gledao samo prvo poluvreme i tim sto sam video nisam zadovoljan. Video sam gol Girouda i svaka mu cast.

          A vi sto ste branili Jenkinsona jel i dalje stojite iza toga? Prvi gol je njegov, kasnije je skoro napravio i penal.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Desni bek se mora dovsti hitno to je najslabije pokrivena pozicija u Arsenalu.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Ne dirajte Jenkya, ovo su tek pripremne tekme

              Comment


              • Arsene Wenger believes Arsenal can win the Premier League title - even if they fail to lure Luis Suarez from Liverpool.
                "Yes, of course. I am confident. Why should I sit here and say to you we can absolutely not win the title with the players we have?" said Wenger, speaking after Saturday's pre-season 2-2 draw with Napoli in the Emirates Cup.
                Ma daj bre...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Famous quote by Arsene Wenger: "If you do not believe you can do it, than you have no chance at all!"
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Arsenal have agreed a £6.1million fee for Freiburg's Matthias Ginter.


                    Ajde ko prati Bundesligu da nam kaze o kakvom se igracu radi?
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • remzika je zbilja počeo fino da igra. nisam vjerovao da ću ovo ikad reći.

                      Comment


                      • Hahahahha, jebote kako jedno sranje sudije i odma se sjebu...

                        Mora se poraditi na tome.

                        Steta sto je prekinut niz bez poraza, al dobro nek je dosao sad nego u nekoj vaznijoj tekmi..

                        Danas vise manje, prvo poluvrijeme dobro odradjeno, ali drugo poluvrijeme, jebiga nestalo iskustvo na terenu i nema igraca da stanu na loptu da nesto urade..

                        Mislim realno nisu dvije sanse stvorili u drugom poluvremenu..


                        Dobro jebiga, treba ovdje dodat igraca, za dubine. Osnova je dobra, ali treba igraca jos.

                        Gervinho ima medicinski, Chamakh ode u Crystal Palace na 6 mj. posudbu..

                        Bendtner kreten je zasro, njemu odgovara da lezi i da prima 50k sedmicno. Ne kontam sto ga cisto ne otpuste, jebiga nek mu plate nesto i nek se odjebe...

                        Morat ce sada igraci doci sigurno. Kupovat ce se sigurno jer nema se dovoljno igraca u timu...
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Rezime ovogodisnjeg kupa na Emiratima je srednje zalostan po igri,i po borbi za sam kup.Drogba je pokazao da je klasa vecna,a sami rezultati protiv Napolija i Galatasaraja mogli bi biti dobri po nas zato sto tek sada sledi pritisak na Wengera oko pojacanja.Izgubio nam se Arsenal koji igra tecno,lepo za oko i dosli smo na to da nam je Remzi organizator igre.Cak i da dovedemo Suareza,Felainija i Wilijamsa mislim da nismo glavni konkurenti za titulu mada bi prijalo u svakom slucaju.Mislim da ako Wenger ne osvoji nista tokom tekuce sezone bice dovidjenja,i da Yaya Sanogo n.

                          Comment


                          • CALE, nije bas tako..

                            Ja sam sasvim zadovoljan jucerasnjim drugim poluvremenom i danasnjom prvim.


                            Vrlo lijepo se kombinovalo danas, ali par prilika promaseno jebiga...

                            Izmjesan sastav, ne mozemo suditi u toj situaciji...

                            Kada je bilo vise prvotimaca, to su ova dva poluvremena sto sam naveo, a tu je igra bila sasvim dobra...
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Od Emirates kupa odgledao sam samo prvo poluvreme sa Napolijem. Nisam zadovoljan rezultatima, a za igru ne mogu reci posto nisam redovno ni gledao. Mozda je i bolje sto smo neslavno zavrsili EC pa ce se Wenger otvoriti i dovesti nekog. Prosto je neverovatno da nikog ne dovede jer nemamo ni dovoljno igraca u 1. timu.
                              Samo da ne ceka ponovo 31. avgust!
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Damien Comolli, the man who brought Uruguayan striker Luis Suarez to England from Ajax, has said that Liverpool are too small a club for him

                                “Luis is extremely ambitious and with all due respect to Liverpool, they’re a top eight side, not top four like Arsenal.”
                                Mozda je samo ogorcen sto ga je LFC najurio pa ovako kaze za svoje bivse poslodavce


                                Uglavnom, jebe mi se sta vise neko prica, pretjerali su ovo ljeto sa spekulacijama i vise se nicemu ne moze vjerovati..

                                Igraca treba, igraci ce doci, samo koje klase pitanje je..

                                Trenutno, ukljucujuci Chamakha i Gervinha, ovo ljeto Arsenal je se oslobodio ili prodao 26 igraca, sto u akademiji, sto u prvom timu.. Oko 25m je ustedjeno na platama godisnje tim cinom..

                                Ekipa je skoro pa ociscena od deadwooda, pa sada da dodajemo kvalitetu.

                                Wenger je i sam izjavio, iako ne direktno, ali preformulisano da mora da doda igraca ekipi, ali trazi kvalitetne igrace. Sto se tice cijena ne zeli da komentarise, ali je izjavio da ce uvijek pokusavati da izvuce najpovoljniji moguci deal za Arsenal, te da nece baciti 50 miliona odmah, vec da ce nastojati da dobije igraca za sto manje para...
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X