Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • profo uzmi felainija i sve ti se oprašta

      edit

      Originally posted by Denisx View Post
      taman popizdim na wengera i onda me raznježi ovaj klip.
      nee moguu.. volim ga jednostavno, makar ispali iz lige.
      Last edited by el hombre; 16-08-13, 17:37.

      Comment


      • Možemo ga kritikovati, ali ne možemo zamisliti nikog drugog na klupi Arsenala osim njega

        Comment


        • DC ‏@DLDN22 16m

          Hearing it's a midfield of Wilshere, Rsmsey and Chamberlain tomorrow #coyg
          Mi drugo i nemamo.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Ispisao sam post gdje vam lekciju ocitavam, ali odlucio sam ovim dusmanima ovdje sto me mrze da ne zelim da im pruzim to zadovoljstvo da se igraju policajaca i da me kaznjavaju i blate. Necu hvala.

            umjesto toga bih vas upitao nesto.

            Zasto toliki jebeni pesimizam???
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Ispisao sam post gdje vam lekciju ocitavam, ali odlucio sam ovim dusmanima ovdje sto me mrze da ne zelim da im pruzim to zadovoljstvo da se igraju policajaca i da me kaznjavaju i blate. Necu hvala.

              umjesto toga bih vas upitao nesto.

              Zasto toliki jebeni pesimizam???
              Jer nema razloga za optimizam.
              Nije pitanje kvaliteta, nas igracki kadar nema ni kvantitet.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Wilshere je pao pod uticaj strucnjaka koji guraju Tottenham Hotspur i njihova smijesna pojacanja stoga je pesimista .
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Dje nestade post o knjigama, omladini?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Нисмо лоше прошли, само Скудето и Супер Куп, баш онако губитнички. Но баталите то поређење Јувентуса са осталим клубовима, углавном ја будем тај на крају који има неке комплексе, уопште ми то није намера била.
                    Nije rec o rezultatima jer sam ti ja deo boldovao post gde si napomenuo da je Arsenal postao gubitnik i po pitanju trasfera. Ne secam se da si taj termin upotrebio proslog leta za Juventus . A sto se tice osvojene titule u Italiji, i sam si svestan da je Kalco nikad slabiji nije bio nego prosle sezone i da sa takvim kadrom Juve ne bi bio ni blizu titule u Engleskoj npr.

                    Comment


                    • Napokon pocinje PL, red bi bio da se pobedom startuje. Igra li Santi sigurno?
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Napokon pocinje PL, red bi bio da se pobedom startuje. Igra li Santi sigurno?
                        Pa nije povrijedjen,ali pretpostavljam da ce ga Wenger ostaviti na klupi zbog umora,jer je putovao u Ekvador u srijedu.

                        Comment


                        • Da, zato i pitam. Jbt, pola veznog nema. Samo da se pobedi.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post

                            Маните ви мене економије, ја знам да Челзи сваки прелазни рок баци добру кинту и да су као такви скоро били попишани. Било како било прошле сезоне је баш тај Јувентус био испред свих енглеских клубова у Европи, па бих те замолио да едитујеш овај пост и на крају ставиш један велики упитник, ако је могуће фонт 8.

                            Ti mislis da ekonomija ne igra veliku ulogu?Zasto su Italijani u krizi?Koliko se trosilo pre desetak godina?Da li su se rusili rekordi za transfere tada?Kolika je stopa inflacije bila u Italiji u prethodnih deset godina, ako ne i vise.Posledice svega toga se vide danas.A i nije Italija slucajno skupa zenlja za turiste.Tako nesto slicno ce kad-tad da zadesi Engleze, pazi sta ti kazem.Rekao sam da imate timove slicnim Sitiju i Celziju da biste cesto desavalo da vam uzimaju igrace ispred nosa kao sto sada to rade Arsenalu.Zelis Vidala, ali se pojavi rival iz lige koji mu da vecu platu, on vise nema dilemu za koga ce da se opredeli.Drugacije trziste i Juventus moze tako da se cenjka i da mu polazi za rukom da te igrace dovodi za smesnu cenu, jer su ti igraci retko kome interesantni, tu pre svega mislim na klubove van Serije A.

                            Comment


                            • Kad tad će zadezit kriza u fudbalu, ekipe koje imaju dobro poslovanje će biti u vrhu i ekipe koje imaju dobre akademije

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Da, zato i pitam. Jbt, pola veznog nema. Samo da se pobedi.
                                Ramzi,Jack,Theo,Roza,Ox. tako bi trebao izgledati vezni red.

                                Comment

                                Working...
                                X