Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam vam oduvek govorio za Remziku da mu treba vremena i da ce se jednog dana razigrati. I eto polako pocinje da mi se "isplacuje". Cak sam i ja u jednom trenutku izgubio veru u njega, ali iz utakmice u utakmicu je sve bolji.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Njega samo cuvati kada se igra protiv Stoke-a i onog sivonje celavog...
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Pristajala bi Sulji dramaticno ova nova zuta boja

        Samo da ga oni americki revolverasi puste vise dopizdilo mi ga je gledat onako tuznog

        #FreeSuarez
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • "He won't be going to Arsenal, that's for sure. We want to keep him,"
          Ovo je Rodgers rekao juce posle utakmice. Rodgers i Henry su razgovarali i na kraju odlucili da ni pod koju cenu ne prodaju Suareza.

          Comment


          • I sta onda?

            Imaju high earner-a u ekipi, koji ne igra. Nezadovoljan je statusom. Ako ga prodaju ostaju bez zvijeri od igraca, ako ga ostave opet ostaju bez zvjeri od igraca jer je on nezadovoljan i nece dati svoj maksimum kada nastupi.

            Bolje ga prodat uzet pare, zamjenit ga sa dva-tri slabija igraca, isto kao sto je Wenger uradio sa Persiem, zamjenio njegove brojeve sa tri igraca i to je to..
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ma napravili pakt Liverpul i Man.J.nece da prodaju svoje zvezde konkurentima.nije da ih ne razumem A Surezu je jedina opcija Real ako ne dovedu Bejla ovi,a onda bi mi mogli Benzemu u svakom slucaju ulazimo polako u foto finis tranfer sage u evropi
              sigpic

              Comment


              • Da ali sigurno ga nece prodati Arsenalu. Pa zna i on da je Suarez klasa da ga nece rivalu prodati koji si isto bori za top 4.

                Comment


                • Originally posted by Scouser View Post
                  Da ali sigurno ga nece prodati Arsenalu. Pa zna i on da je Suarez klasa da ga nece rivalu prodati koji si isto bori za top 4.
                  Prodajte Suareza i bit ce borba za titulu!

                  Evo ti jos nesto

                  "@SkySportsNews: Sky Sources: Liverpool striker Luis Suarez has no plans to apologise to the club and his team-mates. More now on ‪#‎SSN‬"
                  Znaci, Rodgers nema izbora nego da ga proda...

                  Arsenal ga jedini zeli, jedini su mu spremni dati 160k sedmicno i ogroman signing on fee.. Ako nastavi ovako, Rodgers ce da se zajebe momacki, pa ce da ostane bez zvijezde, a punog bankovnog racuna. Top 4 nezamisliv u tom slucaju..
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ne moze se ocekivati novi RB dok je Sanja u timu. Imamo Belerina u pripravnosti i moramo se Dzenksa rijesiti. Sanja ce otici, Belerin ce upasti, a da li ce se traziti bolja alternativa od Dzenksa ili ce on ostati br. 2 na toj poziciji ostaje da vidimo ( naravno, ne ove sezone ). Takodje ne mozemo ocekivati ni novog stopera ako Gustavo dodje. On i Arteta ce pokrivati DM i rotirati se zavisno od protivnika, a Luiz ce ici na stopera u slucaju da 2 od 3 koja imamo ne mogu igrati. Sto se Cezara tice i ja jos uvijek vjerujem da ce on doci, nema logike da ostane u Qpr. Fabijanski bi vrlo lako kao i Manone mogao u neki manje ambiciozan klub. A Suarez, on nece igrati iza Girouda, igrace na njegovoj poziciji i napokon ce Profesor imati dovoljno kvaliteta da rotira pozicije 3 napadaca tokom utakmice. Bice situacija gdje ce Suarez na krilo, kad Giroud bude u sredini igrao.

                    Moj najbolji "realni" Arsenal bi izgledao ovako:

                    ..............Cezar............
                    Sanja....Kos..Verm...Gibs
                    ............Gustavo..........
                    .........Arteta..Jack........
                    AOC.......Suarez....Cazorla
                    Last edited by Ves; 11-08-13, 16:48.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Originally posted by Ves View Post
                      Ne moze se ocekivati novi RB dok je Sanja u timu. Imamo Belerina u pripravnosti i moramo se Dzenksa rijesiti. Sanja ce otici, Belerin ce upasti, a da li ce se traziti bolja alternativa od Dzenksa ili ce on ostati br. 2 na toj poziciji ostaje da vidimo ( naravno, ne ove sezone ). Takodje ne mozemo ocekivati ni novog stopera ako Gustavo dodje. On i Arteta ce pokrivati DM i rotirati se zavisno od protivnika, a Luiz ce ici na stopera u slucaju da 2 od 3 koja imamo ne mogu igrati. Sto se Cezara tice i ja jos uvijek vjerujem da ce on doci, nema logike da ostane u Qpr. Fabijanski bi vrlo lako kao i Manone mogao u neki manje ambiciozan klub. A Suarez, on nece igrati iza Girouda, igrace na njegovoj poziciji i napokon ce Profesor imati dovoljno kvaliteta da rotira pozicije 3 napadaca tokom utakmice. Bice situacija gdje ce Suarez na krilo, kad Giroud bude u sredini igrao.

                      Moj najbolji "realni" Arsenal bi izgledao ovako:

                      ..............Cezar............
                      Sanja....Kos..Verm...Gibs
                      ............Gustavo..........
                      .........Arteta..Jack........
                      AOC.......Suarez....Cazorla
                      Samo sto ce Walcott 100% biti prva postava na desnom krilu.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Naravno da ce biti prva postava Walcott, ono sto on radi je za svaku pohvalu. Juce go i dvije asistencije...

                        Ox ce imati malo vise cameo ulogu, ali igrat ce i on mnogo ove sezone.

                        Ako Suki dodje, igrat ce sa Giroudom u tandemu, jer Giroud je u strasnoj formi, 9 golova u predsezoni
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ako dodje Suki Giroudu je klupa lagano.
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Prije da je Podolskom klupa nego Giroudu, al eto
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Pa samo se vi nadajte to vam je jos jedino ostalo, nada poslednja umire. Al situacija je i vise nego jasna, kao sto su rekli i Rodzers i Henri, nema tih para za koje cemo vam ga prodati. Otici ce on, ali to ce biti svakako van Engleske, cim stigne prva ponuda van, on ode
                              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                              Comment


                              • http://www.caughtoffside.com/2013/08...-of-next-week/

                                Kako volim ovaj sajt i njihove lazi. Dobro, mozda i nece biti lazi, ali su im tvrdnje svakako bez osnova. Ja bih samo Cezara umjesto Wilijamsa, ipak msm da nam je potrebniji golman kao sto je on, stoperske pozicije cemo vec nekako pokriti ...
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X