Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I mene je Celzi razocarao, od onakvih zivotinja na terenu sve se svelo na to da iz tri sanse postignu dva gola zahavaljujuci nesrecnom stoperu Arsenala.Hazard zaustavljen, Mata je bio najvise opasan po gol Arsenala.Sta ces kada im je trener, Italijan?Da ekipa koja ima tako mocnu ofanzivnu trojku i Toresa ispred njih mora da se brani.Niko nece na kraju osporavati taj stil ako se osvoji titula.

    Bolja sansa je bila je pogodjen okvir gola nakon prekida i mislim da je Vermalen zakacio glavom.Takodje jedan sut Volkota je nakon sto je lopta zakacila nekog od odbrane iz Clezija je prosla pored leve stative.

    Dijabia nece biti minimum tri nedelje, stvarno je Arsenalu potreban Dzek na klupi.Sto znaci da ocekujemo da ce protiv Olimpijakosa poceti Remzika.
    Last edited by Ricma; 01-10-12, 10:43.

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Sto znaci da ocekujemo da ce protiv Olimpijakosa poceti Remzika.
      Sto takodje znaci da cu upseti da pogledam 10 minuta te utakmice, taman da popizdim na Remziku i ugasim TV.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Kao prvo, nemoj da se sprdas sa manager-om, ja vas nisam uopste uvredio ili tako nesto. Vama odgovara tako da igrate i meni ne smeta, sta me briga. Sta ga je bolan izlevatio? Ajde nemoj da se zajebavas ovde. Ono je greska amaterska, covek samo postavio nogu, nikakvo to umece nije. Chelsea meni ne igra nista posebno ove sezone, sto ne znaci da nece proigrati. Dobili pola meceva na kvalitet Eden-a i neka su, lepo za njih i drago mi je za Eden-a. Ali sada da tvrdis da je zasluzena pobeda ili tako nesto je apsurd. Iz gluposti dali dva gola. Da je Vermaelen na primer bio na mestu Koscielny-og, onaj prvi gol se nikada ne bi dogodio. Ili bilo koji defanzivac, ono se u skoli fudbala uci da se izbija odmah lopta, a ne da se gradi na petercu.

        Imali ste srece, ne vidim sta ti je tu problem? Ne blatim vam pobedu, nego kazem da je Arsenal sam kriv sto je izgubio, vise nego sto je Chelsea bio dobar.
        Ako ti je prijatnije, on je sam sebe izlevatio. Cuvas igraca i on te zajasi i jos ga zabije pored tebe, nije prijatno nikako. Kakve veze ima sto smo pola meceva dobili na kvalitet Edena? Koliko ih je Arsenal prosle sezone dobio na kvalitet RVP-a? Koliko ih je Barcelona dobila na korist Messija? Eden je dio ekipe i odlicno je sto moze iskociti kada drugi ne mogu. Prije nas je znao vuci Lampard, Drogba itd. Nista novo i nista neobicno. Ja nigdje nisam rekao da smo zasluzeno dobili, taman posla. Ali mi je na kurac otislo to kako je srecno to sto se Koscielny ne zna graditi, pa onda on skrenuo loptu a taj isti Koscielny grijesi godinu dana tako. Pa ne moze stalno biti sreca u pitanju, ne moze. Kao kada je Torres prosle godine fulao sve zivo, to nije do srece vec do glave. Ista svar je i sa Koscielnyjem. Citajuci komentare, stekne se utisak da ste pogodili po 2 precke i stative i pogodili stativu iz penala. Malo se pretjeruje.

        I ova recenica na kraju sve objasnjava, to si mogao odmah napisati.

        Originally posted by Maric91 View Post
        I meni je Celzi razocarao, od onakvih zivotinja na terenu sve se svelo na to da iz tri sanse postignu dva gola zahavaljujuci nesrecnom stoperu Arsenala.Hazard zaustavljen, Mata je bio najvise opasan po gol Arsenala.Sta ces kada im je trener, Italijan?Da ekipa koja ima tako mocnu ofanzivnu trojku i Toresa ispred njih mora da se brani.Niko nece na kraju osporavati taj stil ako se osvoji titula.

        Bolja sansa je bila je pogodjen okvir gola nakon prekida i mislim da je Vermalen zakacio glavom.Takodje jedan sut Volkota je nakon sto je lopta zakacila nekog od odbrane iz Clezija je prosla pored leve stative.

        Dijabia nece biti minimum tri nedelje, stvarno je Arsenalu potreban Dzek na klupi.
        Posto Maricu izgleda pratis fudbal tek od ove sezone, reci cu ti da se mnogo uigranije ekipe poput Uniteda znaju braniti kada dodju na Emirates. To je Arsenal, nisu Wolvesi. Taj Italijan je sa WBA igrao ofanzivan fudbal sto nastoji prenijeti na Chelsea. Kakve veze ima sto imas u spicu Torresa, samo objasni? Torresa koji je u kanalu 2 godine, to je hendikep. Tek sada daje neke naznake da se mozda moze malo sabrati, alii dalje mu moras namjestiti 3 sanse 1 na 1 da bi jednu iskoristio. A o trojci iza njega bi se tek moglo pricati. Koliko tu samo vremena i prostora za napredak ima... Ne moze preko noci, ne moze.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Samo da napomenem da za onakvo guranje kod prvog gola barcelona je dobila penal, a ako je to bio penal u lp bio je i faul u engleskoj. Nadalje po meni nije faul nijedno ni drugo stoga prestanite pricati o tom golu jer to je greska.prvenatveno cjele obrane jer je luiz ostao sam na skoku, a trebao ga je diaby cuvati, a kako je on izasao to je mjesto pripalo oxu koji je nalevacen.

          Igra chelsea i posjed lopte se svodio na dodavanje izmedju stopera, bekova i zadnjeg veznog, a obicno su bila 2 igraca iz veze da se dodaju tu. Ako to nije defanzivan italijanski stil nakon datog gola onda ne znam sta je? Torresova sansa 1na 1 je smotanluk samog toresa i dobro postavljen golman i 2 stopera. Cak i da je bacio fintu manoneu trebao bi zaobici vermalena koji je odmah iza bio.

          Najbolju priliku tekme je imao kos koji je glavom pogodio precku ili stativu, pa onda giroudova dva suta i sut podolskog glavom.

          Po meni igrac utakmice peter chech!

          Ako neko misli da mi se protivi nek pogleda utakmicu jos jednom jer ja sam je dva puta gledao.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post

            Posto Maricu izgleda pratis fudbal tek od ove sezone, reci cu ti da se mnogo uigranije ekipe poput Uniteda znaju braniti kada dodju na Emirates. To je Arsenal, nisu Wolvesi. Taj Italijan je sa WBA igrao ofanzivan fudbal sto nastoji prenijeti na Chelsea. Kakve veze ima sto imas u spicu Torresa, samo objasni? Torresa koji je u kanalu 2 godine, to je hendikep. Tek sada daje neke naznake da se mozda moze malo sabrati, alii dalje mu moras namjestiti 3 sanse 1 na 1 da bi jednu iskoristio. A o trojci iza njega bi se tek moglo pricati. Koliko tu samo vremena i prostora za napredak ima... Ne moze preko noci, ne moze.
            Hteo sam objasnim da Tores ucestvuje u igri ako nista drugo, izvlaci se stalno po krilu, nisam ciljao na njegov golgeterski ucinak.Ocekivao sam da cete kontrolisati mec i ako nista drugo da cete biti ravnopravan rival i da cete i vi stvoriti puno sansi, ovako moj utisak je da je Arsenal zasluzio bod po svemu vidjenom.Ali cinjenica je da je sreca u subotu bila na Celzijevoj strani.I sa Ramirezom u veznom redu trebali ste tu da donesete prevagu.Ne verujem da ce di Mateo uspeti u svojoj nameri da prenese taj ofanzivan fudbal, vise verujem u ovakve rutinske pobede.Hazard je mogao mozda malo bolje, dobro su cuvali tokom veceg dela meca.Mati je prijao odmor, ali Oskar je debelo podbacio.

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Samo da napomenem da za onakvo guranje kod prvog gola barcelona je dobila penal, a ako je to bio penal u lp bio je i faul u engleskoj. Nadalje po meni nije faul nijedno ni drugo stoga prestanite pricati o tom golu jer to je greska.prvenatveno cjele obrane jer je luiz ostao sam na skoku, a trebao ga je diaby cuvati, a kako je on izasao to je mjesto pripalo oxu koji je nalevacen.

              Igra chelsea i posjed lopte se svodio na dodavanje izmedju stopera, bekova i zadnjeg veznog, a obicno su bila 2 igraca iz veze da se dodaju tu. Ako to nije defanzivan italijanski stil nakon datog gola onda ne znam sta je? Torresova sansa 1na 1 je smotanluk samog toresa i dobro postavljen golman i 2 stopera. Cak i da je bacio fintu manoneu trebao bi zaobici vermalena koji je odmah iza bio.

              Najbolju priliku tekme je imao kos koji je glavom pogodio precku ili stativu, pa onda giroudova dva suta i sut podolskog glavom.

              Po meni igrac utakmice peter chech!

              Ako neko misli da mi se protivi nek pogleda utakmicu jos jednom jer ja sam je dva puta gledao.
              O cemu ti sad?

              Ekipa si koja ima nestabilnog napadaca, neuigranu trojku iza njega a vodis protiv ljutog rivala na njihovom stadionu koji ima kvalitetnu kontru. Kako postupiti tada? Upravo kako smo postupili. Uzeti loptu i drzati je sto je duze moguce, neka se protivnik trosi.

              Batali se tih teorija o Torresovoj sansi, ono bi stari Torres pospremio lagano u mrezu. Zajebao je 100%-tnu sansu i to je to. Kraj price.


              Originally posted by Maric91 View Post
              Hteo sam objasnim da Tores ucestvuje u igri ako nista drugo, izvlaci se stalno po krilu, nisam ciljao na njegov golgeterski ucinak.Ocekivao sam da cete kontrolisati mec i ako nista drugo da cete biti ravnopravan rival i da cete i vi stvoriti puno sansi, ovako moj utisak je da je Arsenal zasluzio bod po svemu vidjenom.Ali cinjenica je da je sreca u subotu bila na Celzijevoj strani.I sa Ramirezom u veznom redu trebali ste tu da donesete prevagu.Ne verujem da ce di Mateo uspeti u svojoj nameri da prenese taj ofanzivan fudbal, vise verujem u ovakve rutinske pobede.Hazard je mogao mozda malo bolje, dobro su cuvali tokom veceg dela meca.Mati je prijao odmor, ali Oskar je debelo podbacio.
              Pa na sta ces ciljati dragi Maricu? Pa on treba da trpa. Ima ko da se izvlaci, ima ko da stvara sanse, njegovo je da trpa i da slavi golove. Nista vise.

              De budi ozbiljan nekad, molim te. Ramires je idealan igrac za bunker i za istrcavanje kontri. Za sve ostalo je haos igrac, bar trenutno. Ne moze ti on donijeti prevagu covjece.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Kad se vratim kuci postat cu par komparacija, sad sam u poslu nnekom
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Kad se vratim kuci postat cu par komparacija, sad sam u poslu nnekom
                  Ma nemas sta postovati. Utakmica odradjena s nase strane onako kako se trenutno moze odraditi. Vas je pobijedio vas Koscielny.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Pa na sta ces ciljati dragi Maricu? Pa on treba da trpa. Ima ko da se izvlaci, ima ko da stvara sanse, njegovo je da trpa i da slavi golove. Nista vise.

                    De budi ozbiljan nekad, molim te. Ramires je idealan igrac za bunker i za istrcavanje kontri. Za sve ostalo je haos igrac, bar trenutno. Ne moze ti on donijeti prevagu covjece.
                    Na posed lopte, na to da cete vi biti ti koji ce imati inicijativu i koji ce voditi glavnu rec.Mozda sam previse ocekivao, ali nisam se nadao da cete se ovako provuci.I da ce kao rezultat toga biti ubedljiva pobeda, jedino sam tako mogao da zamislim da cete dobiti utakmicu.

                    Vi imate Ramireza, a Arsenal Remzija, pa ti vidi ko je bolje prosao.Dijabi se povredio u ranoj fazi meca, trebalo je Celzi nakon toga da dominira u veznom redu.
                    Last edited by Ricma; 01-10-12, 11:45.

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post
                      Na posed lopte, na to da cete vi biti ti koji ce imati inicijativu i koji ce voditi glavnu rec.Mozda sam previse ocekivao, ali nisam se nadao da cete se ovako provuci.I da ce kao rezultat toga biti ubedljiva pobeda.

                      Vi imate Ramireza, a Arsenal Remzija, pa ti vidi ko je bolje prosao.Dijabi se povredio u ranoj fazi meca, trebalo je Celzi nakon toga da dominira u veznom redu.
                      Nema sta Torres da trazi u posjedu lopte.

                      Arsenal ima sistem igre godinama ustaljen. Igraju isto bez obzira na sastav ekipe. Mi to pokusavamo promijeniti i ne mozes odjednom to dobiti sa osvjezenom ekipom i novim igracima. Zadivljuju me ljudi koji to ne mogu shvatiti.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Ma nemas sta postovati. Utakmica odradjena s nase strane onako kako se trenutno moze odraditi. Vas je pobijedio vas Koscielny.
                        Koscenly nije nikoga pobjedio i to ne prihvatam niti treba kritikovati pojedinacno igrace.. Greska kod prvog gola je sto niko nije rijesio se lopte prije nego sto ce ona dodji do toresa i koscenlog, a kod drugog je opet nepociscena situacija kod lopte koja ide u opasnu zonu, ta lopta je trebala biti skinuta na 11m a ne na 4m od gola!

                        Kod prvog gola jasno se vidi da kos mase rukom i govori ko cuva luiza, a njegova uloga je da gradi torresa da se ne uvuce u opasnu zonu odnosno da ne smeta golmanu ili da ne naleti na otpadak ako golman odbije loptu ili nekim cudom lopte padne u tu opasnu zonu(naglasavam padne znaci odbije se od nekoga)... kos nije znao gdje je lopta jer se bazirao na torresa i loptu koja je isla na luiza trebao je ocistiti neko od igraca ko preuzima tu odgovornost, TO KOS NIJE BIO!!

                        Kod drugog gola ponovo niko nije preuzeo odgovornost i ocistio loptu, kos se nasao u nezgodnoj poziciji i nije imao srece da izbije loptu van terena vec je pospremio u svoju mrezu iako je dodir s loptom bio takav da lopta nije svoju putanju promjenila, OPET NIJE ON KRIV STO SE NASAO DA CUVA OPASNU ZONU, a takva lopta dolazi!! Kada se brani set piece onda se brani kao tim, nema individualnosti.. Postoje odredjene uloge u svemu tome, kao npr. ko cuva opasnu zonu, ko ce preuzeti odgovornost i izaci iz formacije i izbiti loptu, ko cuva golmana da mu ne ogranice kretanje, ko cuva opasne igrace... Sve je to dio jedne uigrane puzle koja treba da radi kao svicarski sat, nazalost protiv chelsea nije radila...
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Koscenly nije nikoga pobjedio i to ne prihvatam niti treba kritikovati pojedinacno igrace.. Greska kod prvog gola je sto niko nije rijesio se lopte prije nego sto ce ona dodji do toresa i koscenlog, a kod drugog je opet nepociscena situacija kod lopte koja ide u opasnu zonu, ta lopta je trebala biti skinuta na 11m a ne na 4m od gola!

                          Kod prvog gola jasno se vidi da kos mase rukom i govori ko cuva luiza, a njegova uloga je da gradi torresa da se ne uvuce u opasnu zonu odnosno da ne smeta golmanu ili da ne naleti na otpadak ako golman odbije loptu ili nekim cudom lopte padne u tu opasnu zonu(naglasavam padne znaci odbije se od nekoga)... kos nije znao gdje je lopta jer se bazirao na torresa i loptu koja je isla na luiza trebao je ocistiti neko od igraca ko preuzima tu odgovornost, TO KOS NIJE BIO!!

                          Kod drugog gola ponovo niko nije preuzeo odgovornost i ocistio loptu, kos se nasao u nezgodnoj poziciji i nije imao srece da izbije loptu van terena vec je pospremio u svoju mrezu iako je dodir s loptom bio takav da lopta nije svoju putanju promjenila, OPET NIJE ON KRIV STO SE NASAO DA CUVA OPASNU ZONU, a takva lopta dolazi!! Kada se brani set piece onda se brani kao tim, nema individualnosti.. Postoje odredjene uloge u svemu tome, kao npr. ko cuva opasnu zonu, ko ce preuzeti odgovornost i izaci iz formacije i izbiti loptu, ko cuva golmana da mu ne ogranice kretanje, ko cuva opasne igrace... Sve je to dio jedne uigrane puzle koja treba da radi kao svicarski sat, nazalost protiv chelsea nije radila...
                          Ovo si rekao a onda u nastavku posta popljuvao kompletnu vasu odbranu. Niko nije kriv, ne treba kritikovati igrace.
                          Last edited by bracala; 01-10-12, 17:50.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • POJEDINACNO IGRACE, IGRACE KAO INDIVIDUALCE!!!

                            Kada igras u timu, ako nekoga treba kriviti onda treba kriviti citav TIM!!!

                            Ja nisam pogrijesio u svojim konstatacijama i ti se slazes sa time cim si se nadovezao na moje rijeci time da sam populjuvao nesto, jer nemas sta da dodas cisto....

                            Obrana je napravila par gresaka, ali to nije bio Kos ni Verma, ni Gibbs, ni Jenkinson, vec CITAVA OBRANA ARSENALA JE NAPRAVILA GRESKE!

                            Nikada necu pljuvati po igracu KAO INDIVIDUALCU u timu, vec po timu, a moje pljuvanje je blago jer greske se desavaju i bolje da su se sada desile nego u januaru ili ne daj boze u aprilu.

                            Svaki tim unutar sezone ima lose periode, barem 1 sigurno.. Ti losi periodi odlucuju sezonu.. Niko ne moze igrati na preko 90% snage svaku tekmu i to je cinjenica.. Fudbal je okrutna igra...


                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Veoma interesantno vidjenje fudbala. Sto znaci da kad Koscielny sam sebi uvalja gol (a uvaljao ih je poprilicno), bice kriva odbrana, nikako on. Kad Giroud promasi jos jednu stopostotnu, bice kriv citav tim a ne Giroud sto je promasio. Interesantno zaista. Sta imam dodati na ovakvo vidjenje fudbala, evo mozda ovaj smajli - .
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ajde druze idi pljuj po svom timu cim prvu tekmu izgubi a ja cu da podrzavam svoj tim i u pobjedi i u porazu ;)
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X