Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Ne budite naivni leba vam, kakvih 11 miliona za M'Vila-u, pa nije uprava Ren-a sisala vesla.
    Ja mislim da je bili istina ono sto je profesor rekao, da nema nista od M'vile. Stvarno ima dosta igraca u veznom redu, jos ako je istina ovo za posudbu Sahina od toga nema nista. Samo hoce li se Wilshere ikada oporaviti? Prvo je pricano tamo nekad januar,februar pa onda da nece ni na EP ni na OI pa ga nema na pocetku sezone, pominje se oktobar, samo ne znam dokle vise....

    Comment


    • Arsenal dosta bolja ekipa na danasnjem mecu, Ox se nacisto sprda, kakva ce to igracina biti..

      Neverovatno koliko srece nema u zavrsnici, ali ajde, bolje na pripremama nego u sezoni.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • ne moze se ovako ovo igrati ... uopste ne trce hodaju... shvatam ja to sve nema se kondicije, pripremna je tekma.. ali opet smijesno kako igraju...

        jenkinson bio dobar, a onda 2 put zaspo i 2 gola pala... smijesnno, al dobro prepremna je tekma pa se ne zalim, ali ovo je odvratno za gledat
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Odvratno je bilo gledati kradju vremena i 9 igraca u odbrani Sitija gotovo celu utakmicu.Mancini je ovo ocigledno vrlo ozbiljno shvatio.Izveo je sastav sa 7-8 prvotimaca,ali je zato dao sansu i mladim igracima.U sudijskoj nadoknadi.

          Mi nismo imali neke velike sanse,ali smo dosta puta pripretili sa distance,steta sto nismo uvaljali bar jedan gol.Sve u svemu,zasluzena pobeda Sitija,iskoristili su svoje prilike i to je to.

          Comment


          • Mene Jenkinson danas najvise odusevio. Svi su bili dobri na svoj nacin, ali kao sto kazete nemamo srece u zavrsnici.
            Onog Pantilimona kako je sralo, vise nikada nece tako braniti. Dobro sad u nedelju utakmica sa Kitcheom, to se nadam da cemo dobiti rezultatom 3-0.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Ako je istina ovo sto se prica za Nurija Sahina,a verujem da jeste,ja sam zaista razocaran.To znaci da je Wenger opet odbio da plati koji milion vise da bi doveo Kazorlu,koji je po meni mnogo bolji,a sigurno i iskusniji igrac od Sahina.Cak nemamo ni opciju da otkupimo njegov ugovor nakon tih godinu dana,tako da mozda ipak postoji mala nada da profa dovede obojicu i tako pokaze Holandjaninu da je ambiciozan.

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Kvalitet pobijedio ljepotu.

                  Mancini je mnogo ozbiljnije shvatio ovu tekmu i igrao u najjačem mogućem sastavu s kojim raspolaže. Wenger vise taktizirao i isprobavao više igrača i bolje odradio svoj posao od Mancinija, al' Arsenalu je nedostajalo sreće i kvaliteta.
                  Na tribinama vise crvene boje, što je dobro za Arsenal ali i nebesko plavih je bilo "iznenađujuće" puno.

                  Comment


                  • Moze li neko analizu utakmice da napise detaljnu, i kako je igrao Bartley? Hvala unapred!
                    Sto se tice transfera, Sahin ce izgleda biti nov igrac, na jednu sezonu. Wado, posto znam da dosta pratis Real, mozes li da mi kazes kakve su nam sanse da posle otkupimo ugovor, i da li on uopste dolazi?
                    Iskreno, on mi je bio druga zelja za poziciju DM, posle M'Vile, koji izgleda nece doci. Malaga za Cazorlu trazi 20m funti, mi smo ponudili 16m, tako da ni to nije iskljuceno. E sad, od te trojice, najradije bi video Nurija i Yanna, ali tesko da ce se to desiti. Jel zna neko kako se sahin snalazi na AM, takozvanom poluspicu?
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Sahin-ova pozajmica sigurno nece sadrzati mogucnost da mu se ugovor otkupi, vec ce biti obicna pozajmica, da se tako izrazim. I to jedino ako Sahin nista ne pokaze na pripremama, a mislim da je Mou frustriran cinjenicom da ima dosta problema sa povredama..Mozda ga cak Mou i pusti da ode za nekih 15 miliona, nesto je danas na pres konferenciji zracio negativnom energijom prema Nuri-u.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • jos uvijek to nije potvrdjeno, i nece sigurno biti prije ponedeljka i povratka Wengera i Gazidisa u London. Ja jos uvijek mislim da ce Wenger da potpise par igraca i da ce Persie ostati, u najgorem scenariju Persie ide u City NE u UNITED..

                        Puno se moze pisati o danasnjoj utakmici, Bartley nije los, jenkinson u napadackim zadacima bio odlican u obrani ocajan i Vermalen mora poceti da kontrolise svoje izlaske naprijed to u prvenstvu moze da kosta mnogooo. Ali dobro Bould ce to vec nekako da sredi, a Wenger mora da poslozi jos kockica
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Bartley je solidno igrao, imao je jedan sjajan start(mislim na Yayu Toure-a) u kaznenom prostoru, komentator je govorio da mu strucnjaci predvidjaju karijeru Ria Ferdinanda.
                          Gibbs je takodje imao par dobrih startova. Mislim da je AW trebao poceti sa Gervinhom,Walcottom i Ox-om, a ne sa Santosom. Mada Santos se solidno snalazi na toj poziciji u veznom redu.
                          Nemam nista protiv da Sahin dodje i da nam pomaze kao Benayoun prosle sezone.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • realno santos i jest za te pozicije na lijevom krilu.. i sigurno ce je igrat sljedece sezone, samo prvo treba da pojaca kondiciju jer se vidi na njemu da ne moze da izdrzi ni 60 min igre jakog tempa

                            Walcott danas solidan za broj dana koliko je trenirao.. ide mu sutanje bolje i ako potpise ugovor to ce biti strasno i sljedece sezone ako i persie ostane ocekujem 15 asistencija minimum i jos bar 10 golova..
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Venger izjavio da nema ponuda za RVP-a, moguce na kraju i da ostane u klubu.

                              Comment


                              • Fala bogu pa su dosle ove olimpijske, malo mediji da prestanu selit persia u 10 razlicitih klubova
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X