Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa šta si ti? Istoricar?

    Comment


    • Originally posted by PRINCE View Post
      Pa šta si ti? Istoricar?
      ako si ti spokojan sa dzenkinsonom u prvih 11 onda ti zavidim na bezbrižnosti

      Comment


      • Pravo da vam kazem, jebo vas Jenkinson. Jest on fan kao i mi, ali me momak svojom igrom nije impresionirao. Jeste on borben i sve, ali je levat svoje klase, i previse komplikuje s loptom, ne volim to nikako..
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Pa i prethodnu sezonu smo poceli sa njim u prvih 11 i stvarno se ne secam da je tada imao ispada. Cak smo bili ekipa koja je najkasnije primila prvi gol i to zbog gluposti Voje. Uz to, odigrao je i konstantnije od Sanje sezonu. Osudjivati nekog zbog svoje prve sezone mi je stvarno neshvatljivom. Tom logikom ni Kos, ni Per ne bi bili vise u Arsenalu, a isti ti su u velikoj meri uticali da se spase citava sezona.
          Last edited by Lion; 29-07-13, 17:29.

          Comment


          • mozda je odigrao bez velikih gresaka proslu sezonu ali daleko od toga da je stekao neko preveliko poverenje, bar ne kod mene.

            Comment


            • wearethenorthbank ‏@northbanklower 4h
              The notion that AFC's bid for Suarez was just to save face is ridiculous. They bid £40m + £1 to activate a clause flagged by agent. Simple
              YEEELLLOOOWWWSSS ‏@DialSquare_1886 18m
              Any truth in stories that EAD are taking action against #LFC in regard to Suarez's contract? Hence why #AFC are holding off on a new bid?

              Magnus Jernkrok ‏@Jernkrok 8m
              @DialSquare_1886 Both new bid and action could be true. They could pay extra for Liverpool to avoid court. Common legal practice. #LFC #AFC

              YEEELLLOOOWWWSSS ‏@DialSquare_1886 7m
              @Jernkrok Suarez/Guardiola did the same thing when he wanted to leave Groningen for Ajax. Lost court case but Ajax upped bid and it happened
              Posto me ne vole na Liverpoolovoj temi, ovdje mi ne mogu prigovarati

              Uglavnom, gore twitovi uglavnom objasnjavaju, i ovo su twitovi malih shareholdera arsenala, stoga upuceni su u neke stvari...

              Uglavnom, Suarez nece sigurno ostati u Liverpoolu, on ide u klub koji ce da mu omoguci Ligu Prvaka i to je to... Covjek nece da igra u klubu koji vec godinama nije bio ni blizu top 4...
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Da sam na Suarezovom mestu licno bih ostao jos godinu dana u Liverpulu kada bi se izbor sveo na Liverpul ili Arsenal, jer ovo sto sada rade u prelaznom roku mnogo vise obecava nego kod Totenhema i Arsenala.Ako im ulete Papa i veznjak, ne vidim razlog zasto Suarez ne bi cekao jos godinu dana na LS.Vasi se za sada kao i prethodnih godina skrtare.Vise su potrosili i mogu misliti koliki ce im biti budzet kada budu usli u LS, posle duzeg vremena mi se cini da znaju sta rade.Ti si isto bio siguran da Jovetic prelazi u Arsenal, tako da izvore na osnovu kojih se ti oslanjas meni uopste nisu pouzdani.

                Comment


                • Bogami, Totenhem se odlicno pojacao za sada... njima sada najvise zavisi od toga da li ce Bejl ostati. I dalje ne znam jel je sve dogovoreno sa Soldadom?

                  Comment


                  • Za Jovetica jesam tvrdio da prelazi sigurno, ali sam lupao ko budala tu, vise sam propagiro Girouda i njegovo partnerstvo sa Jovetom, nego sam transfer Jovete..

                    Za Higuaina sam pogrijesio i to strasno, jebiga zajebo Real...

                    Ne brinem se ja za Arsenal idu oni lagano u napad na titulu, ali vazno je prvih 10 kola, ako ih prodju bez problema onda sam ubjedjen da ce ostati u trci do kraja.. Pojacanja ce biti dovedena sigurno, samo zavisi koje kvalitete..
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ako ne znas kakva pojacanja cete dovesti kako mozes tvrditi da idete u napad na titulu "lagano"...

                      Comment


                      • Zadnjih 15 tekmi Arsenala, samo jedan remi i to protiv Uniteda. Usput dobili Bayerna u gostima.. Ako zadrze ovakvu formu, napad na titulu je neizbjezan
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • I to samo remi jer je Junajted sve vec zavrsio...

                          Comment


                          • Tottenham se dobro pojacao, a cak i ako ode Bejlara, imace bruku para da mu nadju zamenu, tako da ce sigurno imati dobar tim. Samim tim, da bi se doslo do top4, mora se dovesti barem jedan vrhunski igrac. Situacija je bila takva da u slucaju ozbiljnih pojacanja moze da se ukljuci u borbu za titulu, s obzirom da United ima novog trenera, City novog trenera, Chelsea sa Mourinhom je svakako dobar, ali nije nepobediv. Ali, posto nije dosao niko, opet borba za top 4, osim ako se nesto ne promeni naglo. Bernard ode u Shakhtar, platili su valjda 25 miliona, koliko Atletico trazi, tako da nema nista ni od njega.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                              I to samo remi jer je Junajted sve vec zavrsio...
                              Priznajem tu tekmu smo lagano mogli izgubiti, da je van Persie bio bar malo prisebniji, al dobro mislim da je to bilo cak i dogovoreno da bude remi..
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Samo napominjem, Wengerovi nepobjedivi su smatrani levatima sezonu prije i trazila su se pojacanja, dosao Lehman i ljudi prekucali ligu...

                                Naravno da treba igraca ovom Arsenalu, ali ja kazem u borbu za titulu hladno mogu da udju ako zadrze formu iz prosle sezone
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X