Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja imam informaciju da dolazi Fabregas posto mu je obecano, ustvari vec je zavrseno i dogovoreno, da se sledece sezone vraca Ronaldo a i Bejl se dovodi najkasnije sledece sezone!

    Comment


    • OK, ajd' dajte izvore onda, a posebno me to za Bejla i Ronalda fascinira...

      Comment


      • Znaci znao sam da ce Jack danas startovati , ne znam sto , ali kad sam se probudio rekao sam danas Jack igra garant

        Sad lijepa utakmica i neka pobjeda od bar 2 gola razlike .. Da vidimo jos Zelalema u drugom i to je to
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Nije sigurna buducnost Fabregasa koliko ste bas uvjereni. Graham Hunter je to potvrdiom sve ce se znati sljedece sedmice...
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by DelBoy View Post
            OK, ajd' dajte izvore onda, a posebno me to za Bejla i Ronalda fascinira...
            Moj izvor ti je Mr. Sarcasam...

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              Moj izvor ti je Mr. Sarcasam...
              aha, pa što odmah ne kažeš, znači stvar je riješena....

              Spoiler
              dva mjeseca sam na forumu tako da još uvijek traje prilagođavanje, a nadam se da ću se uskoro uhodati u ove šeme sarkazma...

              Comment


              • Sledeci molim

                Comment


                • Zadovoljan sam utakmicom, sreca pa Giroud nije postigao gol jer bi mozda Wenger odustao od dovodjenja napadaca. Walcott se takodje posteno ispromasivao(takvi promasaji se ne smeju desavati u takmicarskim utakmicama). Sa ostalima sam manje-vise zadovoljan.
                  Ramsey me je odusevio na azijskoj turneji, mnogo se trudi i trci. Respect za to. Ne znam da li ste primetili, ali kod gola Podolskog je Ramsey pronasao Walcotta, zatim je Theo asistirao Podolskom kod gola, a i kod drugog je Ramsey poslao dugu loptu ka Chubi kada je i postignut drugi gol. Napreduje nas mocni Remzika sve vise i vise.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Fabregas ide u United. Ne pitajte me odakle mi info, volio bih da grijesim ali ne znam ovo je previse pouzdan info...
                    Daj reci da je to done deal da znamo da od toga nema nista

                    Comment


                    • Originally posted by PRINCE View Post
                      Daj reci da je to done deal da znamo da od toga nema nista
                      DONE DEAL

                      Inace, nisam zadovoljan tekmom. previse letargicno bilo. Ide sada par dana odmora i opet treninizi u Londonu, pa Emirates kup.. Dovoljno vremena da se radi na transferima.. Ovo je krucijalni period ovog prelaznog za Arsenal.

                      Wenger je govorio da nema nikakve veze sto je Giroud u formi, on mora da dovede napadaca zbog broja igraca, jednostavno tako ce i biti.. Nadam se da ce uspijeti dovesti sve zeljene mete, jer ako ne budu mogli dovesti zeljene mete okrenut ce se sekundarnim metama, a to bas ne zele
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • da se ja pitam iskeshirao bi za felainija kolko god traze.

                        Comment


                        • Felaini ima klauzulu od 23m funti, koja vazi jos do kraja meseca...

                          Comment


                          • Pretpostavljam da znate ali lep je podatak da niste porazeni jos od prvog meca protiv Bajerna u LS Ne primetih da je Funk okacio Neka se niz nastavi
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                              Felaini ima klauzulu od 23m funti, koja vazi jos do kraja meseca...
                              Moguce da cekaju kraj meseca da aktiviraju klauzulu. Bas se sve utisalo oko Fellainija u poslednje vreme.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • "@DLDN22: A senior Arsenal executive arrived back in the UK this week from America and will be here working on transfers until early Septrmber. #afc"
                                Opala

                                E da jos nesto. Situacija sa Fabregasom se samo nadgleda, dok je Suarez glavni prioritet. Pare za Fabregasa se cuvaju posebno, ako neki slucajem izleti da Barca prihvati ponudu Uniteda...

                                Suki prioritet ove sedmice da se rijesi..
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X