Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    Hteo sam da stavim tačku na temu Mesut Ozil, ali me je Mesutara stalno prozivao. Ne znam da li su to bila peckanja ili provokacije, ali pošto sam dobronameran čovek smatraću da je bilo peckanje. Pokušao sam da odgovorim na sličan način, a bio počašćen uvredama da se blamiram i pišem gluposti.

    Da pojasnim stvar, kada sam pisao da se Ozil ne trudi i ne poštuje klub tako sam i mislio. Setite se njegovih mnogih sramnih mečeva gde je bio nevidljiv na terenu, setite se i kada nije hteo da pozdravi navijače, pa je Mertezaker vikao na njega. Ne volim Mesuta i to se neće nikada promeniti, antipatična mi je njegova pojava, turčin je, a ne igra za Tursku, igrao je za Real koji ne mogu da smislim jer su oni predvodnici svih onih koji nemoralno velikim parama obesmišljavaju suštinu sporta.

    Ozil je majstor i nisam debil da to ne vidim, ali to meni nije dovoljno, u stvari bilo bi kada bi mogao u kontinuitetu da ima ov akav učinak kao u zadnjih par mečeva. Sećam se Anrija i Piresa koji su takođe bili majstori, ali su i ginuli za klub, sećam se i Bergakampa koji je bio po stilu nešto poput Ozila, ali mu ovaj ni kopačke ne može čistiti. Sećam se i požrtvovanosti Viere i Ljunberga koji su bili sve ono što Mesut nije. Ne znam, možda je vama dovoljno to što Mesut radi, meni nije.

    Nisam mnogo mator, ali sam stara garda i fudbal shvatam malo drugačije. Ja reči čast i odanost ne koristim kao poentu u vicu.
    Gledaju ljudi sta radim i misle da je to lako, a nisu ni svesni da iza toga stoje godine rada . I onda pokusavaju slicno, ali sve blam do blama

    I nije Ozil majstor, on je bio majstor, on je proslost, ti rekao, a sada menjas pricu. I necu te vise pominjati, smorilo.

    Comment


    • Goku ti si mi gotivan lik, ali imam jednu malu zamerku tvom postu. Kazes Ozil je majstor, ne bih se slozio. Majstori su ovi koje si pomenuo malopre, Ozil je GENIJE koji fudbal ima u malom prstu (i njegovu sustinu i poimanje i predstavljanje igre kao igre na terenu) tako da sto se mene tice, on moze da "smrdi"svih 90 min na terenu i ne uradi bukvalno nista (fizicki nemoguce da se dogodi ali opet ajde da kazemo teoretski), opet ne moze nista da mu se zameri.
      Zasto? Pogledaj prvi pasos mog posta....
      Last edited by Sandugp; 12-02-15, 14:54.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Mesutara View Post
        Gledaju ljudi sta radim i misle da je to lako, a nisu ni svesni da iza toga stoje godine rada . I onda pokusavaju slicno, ali sve blam do blama

        I nije Ozil majstor, on je bio majstor, on je proslost, ti rekao, a sada menjas pricu. I necu te vise pominjati, smorilo.
        Pa ako je prošlost ne znači da nije majstor. Misliš da Zidan i sad nije majstor.

        Ljudima se ne može ništa objasniti ako oni sami to ne vide. Jebo me otac što to uvek zaboravim.

        Ti dečko imaš veliki problem sa povezivanjem činjenica, a usput i neke ozbiljne komplekse.

        Hvala što me više nćeš pominjati.

        Comment


        • Ajd dobro, bitno da ih ti povezujes .I pricas o nekim kompleksima, a govoris da ti je neko antipatican jer je Turcin i igrao za Real. Nazivas ljude teletabisima samo zato jer ne veruju kakve gluposti pises. Bas si mali gokaro pozz.

          Comment


          • Originally posted by Mesutara View Post
            Ajd dobro, bitno da ih ti povezujes .I pricas o nekim kompleksima, a govoris da ti je neko antipatican jer je Turcin i igrao za Real. Nazivas ljude teletabisima samo zato jer ne veruju kakve gluposti pises. Bas si mali gokaro pozz.
            To si u pravu jer sta ako je igrao ze Real, trazili ga klub ga dao on pristao... sta sad. Glupavo je mrzeti ga zbog toga. Ili sto je Turcin a igra za Nemacku.Pa naravno kada je u Nemackoj rodjen i ta Nemacka mu je sve dala, a od Turske je samo penis dobio .... To su samo predrasude.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Mesutara View Post
              Ajd dobro, bitno da ih ti povezujes .I pricas o nekim kompleksima, a govoris da ti je neko antipatican jer je Turcin i igrao za Real. Nazivas ljude teletabisima samo zato jer ne veruju kakve gluposti pises. Bas si mali gokaro pozz.
              Naravno, ti si iz cele moje priče izvukao ono što tebi odgovara i stalno to radiš. Zamenjuješ teze i izvlačiš mi reči iz konteksta.

              Rekao sam da mi je njegova pojava antipatična, a ne da je to zato što je Turčin i igrao za Real. Valjda imam pravo da mi neko bude simpatičan ili antipatičan.

              Kakve veze ima što je Turčin, nije to razlog, razlog je što ne igra za Tursku. Postoje drugi razlozi, u ostalom, sve sam gore objasnio, neću da se ponavljam, ko je želo da razume, razumeo je.

              Svi mi kad nešto napišemo to je potencijalna glupost ili pametna stvar, sve zavisi kako će shvatiti onaj ko čita. I meni su glupi mnogi tvoji postovi, ali se ograđujem, kažem samo meni, ne znači da su stvarno glupi. Realnost i pogled na realnost se često razlikuju, što bi rekao Dule Vujošević. Ali ti tvoje mišljenje predstavljaš kao apsolutnu istinu.

              Hvala što si čovek od reči i što si održao reč da me više nećeš pominjati, hvala ti i na još jednoj uvredi da sam mali. Ne valja ti posao sine, tako se ne postaje čovek.

              Originally posted by Sandugp View Post
              To si u pravu jer sta ako je igrao ze Real, trazili ga klub ga dao on pristao... sta sad. Glupavo je mrzeti ga zbog toga. Ili sto je Turcin a igra za Nemacku.Pa naravno kada je u Nemackoj rodjen i ta Nemacka mu je sve dala, a od Turske je samo penis dobio .... To su samo predrasude.
              Ne mrzim nikoga, nemoj upotrebljavati tu reč.

              Braća Altintop i Nuri Sahin su rođeni u Nemačkoj, ali nisu razmišljali kao Ozil. Da li ćeš nešto ili nekog voleti ne zavisi od toga šta ćeš dobiti od njega.

              Mesut je od Turske kažeš dobio penis, ali to je turski penis, a on je Turčin i trebao je da ga uzme.
              Last edited by goku; 12-02-15, 20:47.

              Comment


              • Jel ozbiljno raspravljamo o tome za koju reprezentaciju igra Ozil
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Jel ozbiljno raspravljamo o tome za koju reprezentaciju igra Ozil
                  Nema tu prostora za raspravu, svako ima svoje principe.

                  Ali ima prostora za raspravu o ovome:

                  Nemačka je svetski šampion, a Ozila nije bilo u bilo kakvim pričama za najboljeg igrača. Zar ne mislite da je on kao igrač sa najvećom reputacijom u toj reprezentaciji trebao da bude bar u nekoj priči, a ne jedan golman. Kako niko od stručnjaka, igrača i novinara nije video u njemu to što vide ovdašnji forumaši?

                  Comment


                  • Ljudi moji ja vas obožavam , nema ništa bolje nego kad dođem kući sa posla skuvam kafu i krenem da čitam ove bogovske postove ps nemoj neko da je obrisao nešto imajte srca za brata Gangaru i njegovu razonodu <3
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment




                    • Theo + Özil = 10 goals & 4 assists in just 8 games


                      #pjeske
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Remzi i Alexis out za vikend...Remzi oko 2 nedelje...Vilser i Ox takodje jos nisu spremni.
                        sigpic

                        Comment


                        • Arsenal: Szczesny, Chambers, Gabriel, Koscielny, Gibbs, Flamini, Cazorla, Welbeck, Ozil, Alexis, Giroud!


                          OZIL AMC! Ne sali se vise Wenger sa ovim kupovima.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • MidlZboro je prvi u Cempionsipu i imaju ubedljivo najbolju odbranu, nije ni cudo sto je Venger izveo najbolje sto ima u napadu..

                            Comment


                            • Da vidimo i Gabrijela na delu..,morace da markira i Flaminija da ne sjebe ovaj nesto bez opustanja,i da resimo danas prolaz,nikako nam ne treba repriza
                              sigpic

                              Comment


                              • Jako mi se svidja postava!

                                Aleksis i Velbek po krilima!

                                Ozil kao Bergkamp!

                                I najbitnije od svega: Kazorla na CMu, poziciji koju i treba da igra + kapitenska traka!
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X