Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Opa, neko je promenio broj i oslobodio cetvorku.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Joj vise i ovih teorija za Fabregasa nek idu sve u kurac. Ne mogu vise, dopizdilo mi je svaki dan po 10 novih igraca se povezuje.

      Meni pravo puca kurac da li ce iko doci, samo hocu da vise prestane ovo ludilo. Do kraja augusta dovodimo i Ronalda i Messia i Balea...
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Joj vise i ovih teorija za Fabregasa nek idu sve u kurac. Ne mogu vise, dopizdilo mi je svaki dan po 10 novih igraca se povezuje.

        Meni pravo puca kurac da li ce iko doci, samo hocu da vise prestane ovo ludilo. Do kraja augusta dovodimo i Ronalda i Messia i Balea...
        Ne mogu sve trojica doci, gdje bi igrao Santi?
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Cuo sam da Santi Kazorla napusta Arsenal i odlazi u redove Atletiko Madrida, to je pisalo na Britanskom portalu givemesport.com, kao i da Arsenal i Celsi vode bitku za Luiza Gustava iz Bajerna, i da je Bernard mladi reprezentativac Brazila pred potpisom u Arsenalu i da ce transfer bit vredan 20 miliona funti.

          Comment


          • Originally posted by Rosijevac View Post
            Cuo sam da Santi Kazorla napusta Arsenal i odlazi u redove Atletiko Madrida, to je pisalo na Britanskom portalu givemesport.com, kao i da Arsenal i Celsi vode bitku za Luiza Gustava iz Bajerna, i da je Bernard mladi reprezentativac Brazila pred potpisom u Arsenalu i da ce transfer bit vredan 20 miliona funti.
            Od koga si sve to cuo?

            Comment


            • Originally posted by Rosijevac View Post
              Cuo sam da Santi Kazorla napusta Arsenal i odlazi u redove Atletiko Madrida, to je pisalo na Britanskom portalu givemesport.com, kao i da Arsenal i Celsi vode bitku za Luiza Gustava iz Bajerna, i da je Bernard mladi reprezentativac Brazila pred potpisom u Arsenalu i da ce transfer bit vredan 20 miliona funti.
              Da,sve to pise na netu,ali nista nije tacno.

              Comment


              • čelnici A. Madrida su demantovali sve vezano za prelazak Cazorla-e ...nema od toga ništa
                Last edited by ognjen; 20-07-13, 13:56.

                Comment


                • Originally posted by Wilshere_10 View Post

                  Opa, neko je promenio broj i oslobodio cetvorku.
                  Ako je suditi po toj opremi sa treninga, onda je Gibs zaduzio br. 22, a Giroud 11.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Pisalo je na sajtu givemesport.com, Engleski portal

                    Comment


                    • Originally posted by Rosijevac View Post
                      Pisalo je na sajtu givemesport.com, Engleski portal
                      To sto je u pitanju engleski portal, ne znaci da je pouzdan. Ako si imalo pratio forum, video si koji se izvori kace.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Higuain sutra dolazi milijardu posto u London!!!

                        Spoiler
                        Da bi igrao prijateljsku tekmu za Real protiv Bournemouth-a


                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Sezona nije ni pocela a vec smo sjebani

                          Kos se danas povrjedio. Izvrnuo je zglob i jos uvijek se ne zna koliko je teska povreda, ali je situacija takva da je Steve Bould morao da ga zamjeni kao CBa na treningu

                          Takodjer, navodno Vermalen je vjerovatno OUT do oktobra
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal 1m

                            Arsenal are to make a £41m bid for Suarez on Monday.
                            Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal 5m

                            Hearing Nacho is out until October with a back injury.
                            Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal 3m

                            Santi joins the squad on Monday.
                            Ocekuje se da Gervinho napusti klub i ode u Romu u narednih nekoliko dana.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • I jos Nacho, pa blago nama

                              Ocekujem Sulju da dodje. Mozda zato Gazidis osto u Japanu, nije Australia daleko

                              Ali ipak mislim da defanzivno pojacanje mora doci!!
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Hteli-ne hteli, stopera moraju da dovedu.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X