Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo je Chelsea blizu, sa 96 pobeda.

    Da je barem radio taj na dovodjenju zadnjeg veznog.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Nisam ocekivao da cemo ovako lako pobediti. Zadovoljan sam sa mecom. Plasio sam se da ce Remzika pocrveneti, priznajem da danas nije igrao kako moze.

      Inace moram pohvaliti sudjenje danas, Howard Webb bez greske. Ajmo sada 3-4 pojacanja u toku naredne nedelje.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Originally posted by Lillard View Post
        Mozda nece Venger da ga preforsira.Bas mi je drago sto je ovakva postava zasto sto Poldi konacno igra prvu iako je Vilser na klupi...
        Lepo sam ja rekao
        Inace Remzi Man of the match
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Znaci moji postovi kada veze s temom se brisu, a ovakve gluposti se lajkaju. Gospodine ko god da si mozes li molim te da me se manis? Naporan si, cak sada mislim da si me ti gnajavio preko fb..
          Pa prvobitno je tvoj post bila notorna glupost koja se zasniva na tvojoj masti, snovima i tome sl. A moj post u vidu replike je bio cist sarkazam na tvoj post . Da ti nisam mozda i tetku silovao?

          Comment


          • Originally posted by PRINCE View Post
            Pa prvobitno je tvoj post bila notorna glupost koja se zasniva na tvojoj masti, snovima i tome sl. A moj post u vidu replike je bio cist sarkazam na tvoj post . Da ti nisam mozda i tetku silovao?
            Moj prvobitni post je skupina CINJENICA, jer covjece boziji ja sam prosao kroz FINANSIJSKE IZVJESTAJE Arsenala. I to ne izvjestaje koji su dostupni javnosti, vec one koji mogu da vide samo clanovi AST-a(Arsenal Supporters Trust). Ja sam dobio mogucnost da procitam te izvjestaje, te sam samo uzeo kalkulator i sabrao par cifara. Dodao na to da se sedmicno dodaje oko 400k funti vise, jer se wage bill mnogo oslobodio...

            Kada pricam o finansijama, koje su moje zivotno usmjerenje, ne zajebajem se uglavnom.

            Sto se tice tvojih postova, ko si ti uopste da pomisljas o tome da spomenes moju familiju u negativnom kontekstu te da postavis retoricko pitanje u kojem se nalaze rijeci "moja tetka" i "silovanje"?
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Moj prvobitni post je skupina CINJENICA, jer covjece boziji ja sam prosao kroz FINANSIJSKE IZVJESTAJE Arsenala. I to ne izvjestaje koji su dostupni javnosti, vec one koji mogu da vide samo clanovi AST-a(Arsenal Supporters Trust). Ja sam dobio mogucnost da procitam te izvjestaje, te sam samo uzeo kalkulator i sabrao par cifara. Dodao na to da se sedmicno dodaje oko 400k funti vise, jer se wage bill mnogo oslobodio...

              Kada pricam o finansijama, koje su moje zivotno usmjerenje, ne zajebajem se uglavnom.

              Sto se tice tvojih postova, ko si ti uopste da pomisljas o tome da spomenes moju familiju u negativnom kontekstu te da postavis retoricko pitanje u kojem se nalaze rijeci "moja tetka" i "silovanje"?
              Wow, ti si James Bond od poverenja . Znaci ti izvestaji nisu poznati javnosti, vec pojedincima, poput klinca iz Bosne koji je sa svojim strucnim znanjem iz ekonomije koje je poneo iz srednje skole, sracunao da u trezoru ima 200 miliona ili koliko vec si lupio? Cime si se to uradio, crni Akisa ...

              A to za tetku je bilo sarkasticno na ono tvoje da sam ja tamo neki sto tebe gnjavi na face-u. Ti stvarno ne znas sta je sarkazam ili se foliras da bi ispao zrtva ...
              Last edited by Lion; 24-08-13, 18:48.

              Comment


              • Thomas ‏@LeFrenchGooner 2m
                Benzema's agent made it pretty clear : "Karim won't join Arsenal. There was no contact. Of course he'll stay at Madrid"
                Okaceno u Realovoj temi, al' reko i ovde...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Jedva si doceko dusmane .
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Originally posted by soe View Post
                    Jedva si doceko dusmane .
                    Znao sam ja to odavno. A i sta ce vam pored super mocnog Girouda...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Eno Mou prodaje Matu...tako da ono..

                      Mata i Di Maria= Walcott klupa..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Evo i Mirror javio da ste zainteresovani za Matu

                        Arsenal are set to bid for Juan Mata this week. (Source: Mirror)
                        Jeste Mou rekao da nece da ga prodaje, i sto on kaze to je zadnje. Ali sve je moguce ..

                        Comment


                        • Prvo pravilo : Murinjo laze.

                          Comment


                          • Marca pise da smo ponudili 30 miliona evra za Di Mariu. Sad je do Di Marie,izgleda da ce prihvatiti tu cijenu.
                            Sto se Mate tice to bi bilo izvrsno pojacanje,ne razumijem uopste zasto ga Murinjo tako potcjenjuje.

                            Comment


                            • Izgleda je HSV zainteresovan za Bendtnera. Uzimajte ga!
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Real je od PSG-a trazio 25 miliona funti, to je 30 miliona. Ako je Bejlara gotov, rekao bih da 85% Di Maria dolazi. Jedino da se umesa PSG ili tako neko.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X