Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arsenal je sigurno dobra sredina za njega,ja licno jedva cekam da vidim kako ce se snaci...sto se tice ovoga sa brojevima od toga nema nista,napadaci i brojevi moraju da se vezuju,jeste da ima odstupanja i to,ali brate mora da trpa...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Sanse da on zavrsi u Juveu su minimalne, samo ti toliko mogu reci. Prica da je Falji vec u Londonu dosta govori o trenutnoj situaciji, Arsenal ima "pol-poziciju"...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • http://www.youtube.com/watch?v=pC9dO...ature=youtu.be

        Kod Wengera svi su gresni. Prejaka pesma ide mi vec po X put!
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • гледајте сутра кад један од браће дела вале изјави "јоветић није на продају" и онда иде прича у круг :d

          мора нападач да натрпа и за првог нападача у неком јаком клубу све испод 15 голова је лош учинак, сад фиорентина у коју категорију њу да сврстамо, поред тога додамо повреде и ето ти.
          на крају ипак ни ти бројеви нису баш пресудни, доста ствари се ту гледа, доста. па где су манџукићу били бројеви док није прешао у бајерн, смејао се ја њему у волфсбургу, реко каква превара мамића старог, а гледај сада, доста је ту до колектива и начина игре, тј. то што ти кажеш уклопиће се јоветић страшно у арсенал (ако дође) и ту се слажемо, игра арсенал тај неки фудбал до ноге по земљи, брза транзиција горе доле, класика арсен венгер, што јоветићу може само да одговара јер нема бунарења, лопта на земљи где је он најјачи, пас игра, 2 на 1, 2 на 2, само цепај.
          и на да додам да се гледају и неке друге ствари сем голова код тих нападача, не само пука статистика, али да не ширимо јер се проналазимо у причици.

          Originally posted by Freshman91 View Post
          Sanse da on zavrsi u Juveu su minimalne, samo ti toliko mogu reci. Prica da je Falji vec u Londonu dosta govori o trenutnoj situaciji, Arsenal ima "pol-poziciju"...
          Био и РВП лично, као и његов агент у Торину, па овај оде у Манчестер, стани тек се завршила сезона, полако....али Арсенал тренутно најбоље стоји на том пољу.
          Last edited by Brajkula; 21-05-13, 13:46.

          Comment


          • Pa zato ti i kazem da naravno ima odstupanja,ali ako je neko doalzi da bude jedini napadac on mora da ima preporuke debele,sto ce ti reci brojevi...

            Mada da ne duzimo ja bih licno volio da on predje u Arsenal,vidim da ga i raja s ove teme zeli pa da vidimo kako ce to sve skupa da izgleda;)
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Giroud isto lepo barata loptom, lepo je daje u prostor, samo sto mu to nije posao, vec da daje golove. Treba neki ubica, Joveta da igra sa njim i svi srecni, a pogotovo Wenger. Pokusao sa Theom sto je uradio sa Henry-em, samo sto Theo nije taj kalibar..Higuain ce u ovom timu biti najbolji strelac lige. On i Joveta bi sprdnju pravili od protivnickih odbrana.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Meni isto idealno izgleda ta kombinacija Jovetic i Pipita,bas kao u Argentini sto igra sa Aguerom...

                Samo mi je nevjerovatno da ih Wenger dovede obojicu,ali ako uspije kapa dole
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Gledaj gledaj sto ispisase 3 strane o tome kako bi Giroud i Joveta bili strasan tandem, a ja o tome brujim vec 4 mjeseca

                  Sto se tice Giroud klupa, pa vala i nije.. imati 3 vrhunska napadaca u timu ovih dana je potreba i jedan mora da bude joker s klupe... sa pravilnim rotacijama svako bi igrao odredjeni dio utakmica...

                  Po informacijama koje ja imam ovo je sada done deal, a sljedeci na listi je Higuanin.. ako Wenger uspije da ih dovede prije pocetka priprema moglo bi biti svega, a pokazao bi da je zavrsen mracni period Arsenala gdje se nije izgubilo na finansijama kao sto bi neko ocekuvao to da se desi
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri 7m

                    "It will be totally a Jovetic decision: if he wants to leave Fiorentina, we'll let him go" words just said by Fiorentina president
                    Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri 5m

                    "There aren't many chances to see Jovetic staying at Fiorentina, even if we still hope that" words just said by Fiorentina president
                    Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri 2m

                    "Jovetic has to understand where he really wants to go" words just said by Fiorentina president
                    Ajde bre, resavajte ovo!
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Ok Sanogo i Joveta gotovi..

                      Gervinho bi mogao u Lyon za 14 m eura
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Baci izvore.
                        Da pravimo trampu s Lyonom za Lacazette-a?
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Za Jovetu cijeli twitter, oli price beats


                          Za Gervinha i Sanoga Arseblog aplikacija na mobu
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Nista to bez Sky-a, BBC-a, nesto mi se ne svidja ovo zatisje poslednja 2-3 sata.
                            EDIT:http://www.mirror.co.uk/sport/footba...ovetic-1902602

                            Za Brajkulicu.
                            Last edited by Wilshere_10; 21-05-13, 18:09.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Bas me interesuje sta ce da bude za mjesec dana ako je sada ovako.. spekulacije se povecavaju iz minuta u minut.. ako je Arsene uspio dovesti vec jednog igraca to je odlicna stvar jer ce ga imati na pripremama u julu
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ben Fairthorne ‏@BFairthorne 2m

                                Successful meeting between Arsenal and Jovetic agent Ramadani today. Transfer likely to happen in a matter of weeks.
                                Smrdi mi nesto ovde, posebno sto imamo posla s Faljijem, a i ovaj Ben nas je gadno izlagao za M'Vilu.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X