Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da se ne cimate zbog vecih ponuda Uniteda-Barca Arsenalu duguje 17m funti, 11 od Cesca i 6 od Songa.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • tj vi da date 8 miliona i vas je
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Preuzecemo mi Barsin dug, ima Mojes neogranicen budzet.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Barca ga nece prodati nikome sem Arsenalu. Ljudi duguju nekih 10 miliona funti od samog transfera Arsenalu, plus jos jedino ako ga prodaju Arsenalu mogu dobiti vise od 20m funti zbog 50% sell on fee Arsenalu klauze
          Klauzula vazi za 50% iznad odredjene sume, valjda sve preko 25m.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Preuzecemo mi Barsin dug, ima Mojes neogranicen budzet.
            Mozete vi platit i sve moguce transfere Barcelone i jos igracima svim platiti da se zajebaju ali sve dok stoji u Fabregasovom ugovoru FIRST REFUSAL WITH BUY BACK PRICE £25 MILLION, svi drugi klubovi svjeta se mogu slikati dok Wenger ne odobri tu prodaju
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Daj Aki budi malo ozbiljan, moze on da ode na pregovaranje oko ugovara sa Vengerom i da ne potpise za vas jel lupam hoce da cuje i nasu ponudu.
              Sve je manje lojanlih igraca

              Da ja biram na njegovom mestu Mojes ili Venger, mislim da svi znamo odgovor. To je najveca nasa prepreka...
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Napoli izgleda hoce Higuain-a, ajde Wengeru pozuri covece.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Napoli izgleda hoce Higuain-a, ajde Wengeru pozuri covece.
                  Idu oni po Damiao-a, ne cimaj se.

                  EDIT: Evo malo sedativa:
                  Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal 18m

                  RE: Cesc. I did mention last week that "the wheels are in motion". I believe that if Barca agree to sell Cesc, he will ONLY join Arsenal.
                  EDIT 2: http://www.mirror.co.uk/sport/footba...nsists-2055027
                  Last edited by Wilshere_10; 15-07-13, 13:55.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Daj Aki budi malo ozbiljan, moze on da ode na pregovaranje oko ugovara sa Vengerom i da ne potpise za vas jel lupam hoce da cuje i nasu ponudu.
                    Sve je manje lojanlih igraca

                    Da ja biram na njegovom mestu Mojes ili Venger, mislim da svi znamo odgovor. To je najveca nasa prepreka...
                    I signed for United because I believe Moyes will make a better player of me, said no player ever

                    Ajde da je Fergi u pitanju pa bi se i zabrinuo, ali Wenger prije Moyesa, anytime
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Stari clanak ali http://www.goal.com/en/news/9/englan...chester-united
                      Last edited by l1m4r; 15-07-13, 14:02.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment



                      • "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Doveli su oni batice i Cesar-a, iako je pre toga potpisao Rafael iz Santosa.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Wenger u Aziji

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                              Ovo sam ja vidio 20 sekundi nakon sto si mi poslao poruku, al sam zaboravio jer sam isto les, igro tenisa 3 sata na planini haha

                              Uglavom, limare budalice i Walcott je kao fan liverpoola pa nije presao u Liverpool ljetos i zimus
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ajnstajnice ja samo kazem!
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X