Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo, jos samo stoper ili jos bolje univerzalac DM/CB



    http://redlondon.net/2013/09/02/stri...in-arsenal-fc/
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Dobar PANIC BUY od Wengera
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Breaking news idu sada na Skyu.

        Wenger je bio sada u kadru ispred trening centra u trenerci sa nekim PR covjekmo
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ipak je plata 150 k f izgleda

          http://www.mirror.co.uk/sport/footba...l-sign-2245430
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Ma dati majstoru i 200k ako treba, jao sam da dodje...
            Evo sky javlja da smo kontaktirali Celsi za Dembu, navodno se ne zna je li pozajmica ili parmanent.
            sigpic

            Comment


            • Al-Jazeera confirm that Demba Ba is set to join Arsenal for a season loan.
              Znaci i to gotovo. Pazite Al Jazeera je sinoc vec objavila da je sve gotovo za Ozila.

              Jos 56m funti za potrositi, idemooo
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Postoji li mogucnost otkupa kao kod Viviana ili ne? Treba nam jos stoper!
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • @Ajnstajn

                  Ruku dajem da im je izvor informacija Boro Primorac, treba im verovati.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ne znam ko im je izvor, al je strasan. AlJazeera gotovo nikad nije pogrijesila
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Ne znam ko im je izvor, al je strasan. AlJazeera gotovo nikad nije pogrijesila
                      Celsi dobija 3 miliona funti, tako?

                      Comment


                      • Originally posted by DelijaHool View Post
                        Celsi dobija 3 miliona funti, tako?
                        Ja imam info da je ta cifra izmedju 1.5 i 2 miliona funti
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Ja imam info da je ta cifra izmedju 1.5 i 2 miliona funti
                          Ok, pitam jer su Njukaslu rekli 3, bar je mirror tako objavio

                          Comment


                          • Au jbt, pa strasan tim imamo. Ako nas povrede zaobidju, moze da se napadne prvo-drugo mesto opusteno. Prva postava nam je ubitacna, sada smo i klupu koliko toliko dobili, znaci da se moze daleko u ligi i ligi sampiona dogurati. Svaka cast na prelaznom roku, jos da dodje stoper (Micah Richards moze on to) i to je to. Jos kada se oporave, Poldi i Ox, strasno. Borimo se sa Celzijem za titulu...
                            Last edited by Gologuzan; 02-09-13, 14:09.
                            If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                            Comment


                            • Originally posted by Gologuzan View Post
                              Au jbt, pa strasan tim imamo. Ako nas povrede zaobidju, moze da se napadne prvo-drugo mesto opusteno. Prva postava nam je ubitacna, sada smo i klupu koliko toliko dobili, znaci da se moze daleko u ligi i ligi sampiona dogurati. Svaka cast na prelaznom roku, jos da dodje stoper (Micah Richards moze on to) i to je to. Jos kada se oporave, Poldi i Ox, strasno. Borimo se sa Celzijem za titulu...
                              ko jos napada drugo mjesto?
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Kako ko, pa Arsenal napada drugo mesto ove sezone. Sta tu nije jasno?

                                ;) mozemo do prvog-drugog mesta. Dve stepenice vise u odnosu na prethodne dve sezone...
                                Uglavnom sa Celzijem za titulu.

                                EDIT: West Ham i Nemacki klub se interesuju za Dembaru...
                                Last edited by Gologuzan; 02-09-13, 14:27.
                                If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                                Comment

                                Working...
                                X