Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam zasto mislite da oni ikoga sramote, kultura tamo i ovde se daleko razlikuju, tamo je to daleko vise prihvacenije. Ovde (Balkan) LGBT populacija ne sme i ovako da se pojavljuje, a kamoli kao navijacka grupa...

    Nikako Pipita da dodje, cuo sam da Real ipak trazi vecu kintu. A Grenier izgleda ostaje u Lyonu, tako bar kaze njihov predsednik, i on ce u nekoliko dana potpisati nov ugovor...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ocekujem sutra, eventualno u petak El Pipitu na Colney-u. Sutra pocinju pripreme

      Jack Wilshere ‏@JackWilshere 4h
      Looking forward to pre-season training tomorrow #Buzzing #Arsenal #Gooners #AFC
      E da Jacky je poceo pratiti Pipitu na twitteru. Zasto bi Jack poceo pratiti osobu koja sve svoje twittove pise na spanskom, a Jack ne razumije spanski
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Ocekujem sutra, eventualno u petak El Pipitu na Colney-u. Sutra pocinju pripreme



        E da Jacky je poceo pratiti Pipitu na twitteru. Zasto bi Jack poceo pratiti osobu koja sve svoje twittove pise na spanskom, a Jack ne razumije spanski
        Mozda prelazi u Real?
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Originally posted by Ves View Post
          Mozda prelazi u Real?
          Ja mislim da to kad bi se desilo Wadson bi Dunav po duzini preplivaooo

          EDIT:

          Sanogo uvalio go ponovo. Na U20 prvenstvu 4 tekme, 3 gola, 1 asistencija

          Last edited by maliajnstajn; 02-07-13, 22:56.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • http://www.goal.com/en/news/9/englan...d?ICID=HP_HN_1

            Comment


            • И тако у круг....

              Spoiler

              Comment


              • "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Arsenal target Barry




                  Arsenal are targeting a move for Manchester City midfielder Gareth Barry. The 32-year-old has a year remaining on his current contract and could be available for £3.5 million.

                  Source: The Sun
                  Wednesday, July 3

                  Comment


                  • Nadam se da je to laz i da mi zapravo hocemo Miku Ricardsa ...
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • tri dana traje prelazni rok..ja vec imam desetak cireva...sta ce biti do 1.09.

                      Comment


                      • Vi ako dovedete Berija da se ubijete odmah!

                        Mikah je druga prica
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • ma kakav Barry, ne liči to na Wenger-a, prije će ubaciti nekog klinca on 17 godina na tu poticiju nego da će Barry-ja dovesti....a i Barry se nikako ne uklapa u sistem Arsenal-a

                          Comment


                          • MA laz je to kakav Barry,za sredinu terena imamo kandidata dosta ..tu racunam i Felainija a Barry mozda za rezervne,tamo nam fali jedan CM
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne znam vise. Nikad ne bi rekao da cemo Benajuna dovesti, pa je dosao ...
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Ocemo li dovesti neko dobro pojacanje ?
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X