Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • On ili Coquelin bi mogli na pozajmicu. Frimpong mi je rodjen za Stoke.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Ma jedno je sigurno,sa Cazola-om na celu ekipe dosta dobrih stvari se moze napraviti,ali moraju doci jos 2 ili 3 igraca i Wenger mora skontati gdje ce staviti Podolskog,nema sanse da se on sam u napadu nosi sa dva stopera,nema on taj kapacitet...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Freddie Ljungberg @ljungberg_f
        I am happy to reveal to you that i've been asked to join and accepted the coaching staff role for the 2013/14 season with Arsenal.

        Idemo Freddie, dogodine nam se svi krilni igraci farbaju u crveno.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Sahin je zapeo radi 2-3m razlike u buy klauzuli. To je gotovo sve. Sahin obavio i slikanje i ljekarski. Samo se ceka oficjelna potclvrda i registracija za pl pa da bude spreman za stoke u nedelju.

          M'vila zapelo oko toga da mu wenger spusta cijenu jos uvijek
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Sky sports prenio da je dogovor pao za sahina. 2m ce biti placena posudba sa opcijom otkupa na kraju sezone.

            Wenger tito
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Koliko je cijena otkupa,oko 8 miliona?
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Sky sports prenio da je dogovor pao za sahina. 2m ce biti placena posudba sa opcijom otkupa na kraju sezone.

                Wenger tito
                Veliki iskorak za Sahina u nastavku karijere, svaka druga opcija bi ga dodatno unazadila kao igrača ;)

                Sretno majstore i što je najvažnije da te povrede zaobiđu

                Comment


                • Srecno velikom majstoru Nuri-u, nadam se da ce ga povrede zaobici i puno mu srece zelim. Steta sto nije zaigrao u Realu, ali je odabrao idealan klub za nastavak karijere.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Koliko je cijena otkupa,oko 8 miliona?
                    Kolko sam ja danas pohvatao valjda je mou uganjo nekako da to bude blize 14m nego sto je 8m.. oko toga je i zapelo bilo. Valjda je real bio spreman da ubaci buy klauzu ali ne visine oko 8m i oko toga se pregovaralo.. ako je sky prenio valjda je gotovo. Jer koliko sam ja shvatio i ljekarski i slikanje su obavljeni juce i ceka se samo potvrda na arsenal.com
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • ajde jos M'Vila pa da zapevamo kao ljudi i da se zalije naravno

                      Comment


                      • Danas sam citao na teletextu B92 da je Andre Santos u subotu ujutru oko 9:30h bio priveden zbog brze voznje.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Santos je lud covek, The Sun objavio da ga ceka zatvorska kazna.
                          Prica o Sahin-u bi danas trebalo da se konacno zavrsi.
                          O M'Vili nista novo, cekaju Arsenal da se vrati po njega, a sam igrac hoce da ide u klub gde ce igrati LS. U suprotnom, ostaje u Rennes-u.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • http://news.arseblog.com/2012/08/as-...n-jesus-navas/

                            Sta mislite o ovome ? S jedne strane moguce je, ukoliko Walcott ide.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Sjajan igrac, ali je vezan za Sevillu, tesko da ce se ovo desiti. Prvo da zavrsimo oko Nuri-a i Yann-a, a posle ostalo.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Eziz Allamov ‏@Ezizallamov
                                José Mourinho says there have been multiple offers for Nuri Şahin and he prefers the Premier-league. But no offers for Kaka.


                                Od done deal do nicega... Takodje, Sahin je danas bio na treningu Reala...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X