Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja cisto da javim jos nesto oko povreda. Brat Jack bi za najvise tri nedelje trebao ad bude spreman, ali se ocekuje i da ce to biti brze, jer mu je ceo oporavak daleko brzi nego sto doktori ocekuju. Jaoooo, kad se vrati, pa obuce desetku i krene da dominira!
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Nadam se da je do jackya inace jeboga gazidis. Sutra hocu wengera da napravi svoj klasicni poker face kad ga pitaju za transfere
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Sad sam i ja prestao vjerovati u sahina, a da je bio done deal jeste. Arsenal je dogovorio sve £2 m loan fee u ponedjeljak i onda su napravili gresku jer su odgodili dogovor i uletio lfc sa ponudom od £5m i £15m buy out klauzom. Arsenal nije pratio i ovaj ode u lfc. Dobro nije lose bolje potrositi te pare na m'vilu koji je jos uvijek aktuelan jer je odbio zenit. Ostali afc i totenham. M'vila zeli da igra lp tako da bi mogao da zavrsi ipak kod nas, ako ne capue je izjavio da zeli da ide da igra lp protiv najboljih timova na svijetu.

        Takodjer wenger je nesto mljeo o zadnjoj sedmici prelaznog kako se tad sve probudi i poludi oli svaka minuta postaje bitna..
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Arsène Wenger: "I don't want make a promise that I cannot keep. It does not only depend on me. But there still could be some action on the transfer market - ins and outs."

          Dragi Arsene, jedan Francuz zavisi samo od tebe, on ceka onaj broj 17, smiluj se na Wadine i moje molbe i dovedi ga.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • http://euronogomet.com/index.php/tra...ahina#comments

            Jel' nisu dali da ga mozemo kupiti na kraju? - Nisu! Ako nisu, zaista nam i ne treba! Medjutim, ako se ispostavi da jesu, tj. ukoliko je Liverpul dogovorio otkupnu klauzulu, ma kolika ona bila ( do 20m ), onda sam ljut! Onda zaista jedemo govna!
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Arsenalova odluka je bila da se povuku od sahina sto znaci da je neki drugi transfer spreman da eksplodira. Vjerujem u naredna 2-3 sata ce da izleti neko novo ime.

              Takodjer ocekuje se potpis walcotta danas ili do kraja sedmice
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • @AFCAMDEN

                Breaking injury news: Woijcech Szczesny is doubtful for Sunday's clash with Stoke. Last minute decision will be made on him. #AFC

                Krenulo je, i nema stajanja.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Pa jel moguce vise jebote povrede viseepa jel moguce imati vise malera nego sto ih ima ovaj klub
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • [QUOTE=Wilshere_10;844871]@AFCAMDEN

                    Breaking injury news: Woijcech Szczesny is doubtful for Sunday's clash with Stoke. Last minute decision will be made on him. #AFC

                    Krenulo je, i nema stajanja. [/QUOTE

                    Ma strasno. . Sve se vise razocaravam u fudbal(najvise sto se tice povreda i transfera). .
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Biglia ode u norwich na posudbu godinu dana kako los potez
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Topdzijo, samo hrabro, imamo jos nedelju dana, verujem da cemo se pojacati.

                        EDIT: Tako je, tako je, tako jeeeee!
                        Ode Biglia, Sahina smo ispustili, sad ostaju dve zivotinje, i sad ne mozemo da pogresimo u izboru. M'Vila, a moze i Capoue (mada je M'Vila i dalje favorit).
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • verujem i ja, ali da li mora svake godine u minut do dvanest da se pojacavamo pa onda uigravanje do oktobra pa tek tad da pokazemo sta mozemo....

                          Comment




                          • sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Hvala Freshko na uploadu, ja ne mogu da okacim nikako.

                              Intervju pre Stoke-a.
                              Last edited by Freshman; 24-08-12, 14:33.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • http://www1.skysports.com/football/n...ers-midfielder

                                Ovi iz Milana su ludi. Hoce Banderu i Denilsona...
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X